בולי פלסטינה

שלום רב מישהו יכול לומר לי מה שווי הבולים הצבעוניים מלפני קום המדינה שרשום עליהם פלסטינה ויש עליהם תמונות ממקומות יפים בארץ ישראל?

לרועי

מחירם מתחיל ב10 אגורות ויכול להגיע לאלפי שקלים. צריך ליסרוק הבולים שיש לך על מנת שמשתתפי הפורום שמתמצאים יוכלו לעזור. עדו

בולי פלסטינה

לרועי שלום רב! שמי גולן ויש לי אוסף בולים, אז ככה, הבולים של פלסטינה יכולים להגיע לכמה מאות ש"ח, אבל, אם יש לך את הבול של טבריה הצהוב שהוא נדיר, אם יש לך את הבול הנ"ל, במצב טוב, המחיר יכול להגיע לכמה עשרות אלפי דולרים, אני אישית מחפש את הבול הנ"ל...... אם יש לך אשמח לקנות את הבול הנ"ל ממך, בתודה, דר' גולן חרילקאר.

בולי פלסטינה

שלום רב מישהו יכול לומר לי מה שווי הבולים הצבעוניים מלפני קום המדינה שרשום עליהם פלסטינה ויש עליהם תמונות ממקומות יפים בארץ ישראל?

שלום חברים התוכלו להגיד לי אם יש לבולים האלה של פלסטינה ערך?

מצורף קובץ עם בולי פלסטינה יש להם ערך? תודה יגיל

מישהו יכול להגיד כמה שווים הבולים האלה

dany19985

דווקא סידרת האתרים בירושלים הינה הזולה ביותר בין בולי פלסטינה,גם בול ה90 הצהוב שוויו ע"פי קטלוג איוורט של בולי העולם הישנים(1840-1940)שמונפק אחת לכמה שנים השווי הוא בסה"כ 100 אירו לבול לא חתום ו90 אירו לבול חתום ובוודאי לא עשרות אלפי דולרים כמו שכתב אחד מחברי הפורום הנכבד,

הסידרה שקדמה לסידרה זו מהשנים 1918 ועד 1928 הינה היקרה יותר ואכן בסידרה זו יש מספר בולים שערכם מגיע עד 25.000 אירו לבול בודד,מכל מקום לא ראיתי סריקה של הבולים ,אם תסרוק ותעלה לפורום את הבולים ,תוכל להיעזר בחברי הפורום לדעת את שוויים,

המשך שבוע נעים

אלי שלוש

יש לי אוסף בן מאה שנה של בולים ישראלים(החל מפלסטינה א"י) מתחילת המאה הקודמת.

הבולים חתומים ומסודרים בסדרות.

מי שמעוניין לקנות מוזמן להגיב.

עמוס

בולי פלסטינה

לרועי שלום רב! שמי גולן ויש לי אוסף בולים, אז ככה, הבולים של פלסטינה יכולים להגיע לכמה מאות ש"ח, אבל, אם יש לך את הבול של טבריה הצהוב שהוא נדיר, אם יש לך את הבול הנ"ל, במצב טוב, המחיר יכול להגיע לכמה עשרות אלפי דולרים, אני אישית מחפש את הבול הנ"ל...... אם יש לך אשמח לקנות את הבול הנ"ל ממך, בתודה, דר' גולן חרילקאר.

עבור גולן , שלום רב. אני אוספת בולים (גם שטרות ומטבעות ומעטפות יום ראשון והייתי מנויה על השירות הבולאי) יש

לי את הבול של פלסטינה  (לא ראיתי שכתוב עליו טבריה)...הצהוב עם חותמת...בין היתר..

האם יש לך WhatsApp  ?  כי יש לי המונים ואוכל לצלם ולשלוח לך.  או אימייל כלשהו

אנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות - מכירת בולים
בחר
בחר