כסף ישן

יש לי כסף ישראלי ושל ארצות אחרות ישן תשלחו לי תגובה כמה זה שווה

כסף ישן

המחיר הוא למשל אם יש לך הרבה מטבעות מאותו סוג יש למכור כל מטבע ב 100ש ואם יש לך מטבע 1 ישן משנות ה50 למכור אותו ב 500ש כיזה חד פעמי זה בקשר למטבעות מכירת השטרות הי על כל שטר 1 עתיק שווה 1000ש לא משנה כמה יש לך בהצלחה ממני חאלד

יש לפרט בדיוק מה יש לך.

או לגשת לחנות מטבעות ולבדוק שם

כסף ישן

המחיר הוא למשל אם יש לך הרבה מטבעות מאותו סוג יש למכור כל מטבע ב 100ש ואם יש לך מטבע 1 ישן משנות ה50 למכור אותו ב 500ש כיזה חד פעמי זה בקשר למטבעות מכירת השטרות הי על כל שטר 1 עתיק שווה 1000ש לא משנה כמה יש לך בהצלחה ממני חאלד

אני רוצה למכור מטבעות ישנות..

יש לי אוסף של מלאא מטבעוןת ישנות מכל השנים ומכל הארצות ממש מגוון רחב של מטבעות ,ממש הרבה אם משהו רוצה לקנות דברו איתי או אם אתם יודעים איפה יש מקום שאני יכול להחליף את הכסף הזה בכסף חדש.. תכתבו לי באי ממיל maorcohen44@walla.com

כסף ישן

יש לי כסף ישראלי ושל ארצות אחרות ישן תשלחו לי תגובה כמה זה שווה

מה המצב אחי?

אני מבין בשטרות א"י אני יכול לתת לך הצעת מחיר אני צריך שתגיד לי מה בדיוק יש לך ומה המצב שלהם יכול להיות שאפילו אני יהיה מעוניין לקנות ממך אם תרצה תתקשר אלי 057-7714789 איתי

10 פרוטה

יש לי מטבע של 10 פרוטה מעוניין למכור את המטבע עם הצעה טובה המטבע במצב טובבבבבב טלפון: 0548055833

לי יש כסף רוסי מ 1910 למכירה

יש לי שטר של 100 משהו אני לא מבין רוסית אז ככה שאין לי מושג מה הערך של הכסף הזה

מטבע של 10 שקלים משנת התשמ"ב אני לא יודע כמה זה שווה מעוניין למכורemo_01.png

כסף ישן

יש ברשותי גרוש הפוך כמה הוא שווה?

eliraz210 שלום

שווייה של אגורה הפוכה הנו בין 10 ל15 שקלים ,המחיר נקבע עפ"י מצב המטבע,

המשך שבוע נעים 

אלי שלוש

eliraz210 שלום

שווייה של אגורה הפוכה הנו בין 10 ל15 שקלים ,המחיר נקבע עפ"י מצב המטבע,

המשך שבוע נעים 

אלי שלוש

יש לי מטבעות מכל מיני סוגים ושטרות מעוניין למכור אותם מחיר לכל המטבעות יהשטרות ביחד.טלפון 0546320230 מנשה

חברים מי שמעוניין בכסף ישראלי ישן יש לנו 25 אגרות ישו ,פרוטה,לירה ישראלית,ועוד סוגים אחרים לכן כל מי שמעוניין שיצור איתי קשר במייל esaam105@walla.com

יש ברשותי למכירה חמש אג' ישנות וכמה שטרות ישנים של 50 לי' 10 ליי' 

הצעות ניתן לשלוח למייל שלי cocod@walla.co.il

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות - רוצים להחליף
בחר
בחר