קשה לי לישון בלילה

כנראה זה בגלל סטרס בעבודה. אני חייב להפחית לחץ. זה גם הזמן מבחינתי להתקדם לכיוון קריירה אחר. אולי אתחיל ללמוד משהו כדי להעשיר את עצמי ולהתפתח. חשבתי על קורס עיצוב המוצר אולי. אני מאוד אוהב עיצוב וזה אולי בשבילי. מציעים גם דרך העבודה קורס לימודי סייבר למתחילים אבל זה אחר לחלוטין מעיצוב. מתבלט. מה אתם חושבים?

אני ממליץ לך בחום לפנות ליהודית פלינט מומחה בהומאופתיה עם פתרונות מדהימים לבעיות שינה 

כוחו של הרגע הזה מכיל בתוכו פתרונות להמון בעיות שאנו חווים בחיי היום יום, זכור לי גם על שינה. תבדוק.

יש מוצר שיכול לגרום לך להעלים את הבעיות שינה, זאת מין פורמולה בצורת נוזל שלוקחים אותה פעמיים ביום, הוספתי קישור שאוליי ישנה לך את החיים, שווה לנסות.

ללכת לישון עם הגוף עייף, זאת אומרת לעשות איזה פעילות גופנית 

לישון לא מתוך לחץ אלא עם איזה שיר מרגיע..

יש כל מיני סוגים של טיפולים לבעיות שינה, תלוי ממה זה נובע.. אני עברתי טיפול טבעי בחרדות, ללא תרופות או חומרים כימיים, אלא תוספי תזונה, תזונה נכונה, צמחי מרפאה ודיקור פעם אחת - כדאי לצור קשר עם מרפאה טבעית לטיפול בחרדות כמו זאת, היא נמצא בנס ציונה.

אתה יכול לקרוא את הכתבה הזאת על ספוג זיכרון ולמה כדאי לקנות מזרן מספוג זיכרון באתר פואנטה

חוץ מזה, יש את הטופר שהמליצו עליו במאקו

אמילי

מעצבת גרפית

רוצים להרוויח כסף מהבית - 

http://www.aptilworksfromhome.com/
050-9557488

היי ממליצה לך להשתמש באתר Findoctor , יש שם אפשרות לחפש רופאים מומלצים לפי עיר וקופת חולים , בנוסף יש גם ביקורות וחוות דעת .

ממליץ לך על הרופאים הבאים :

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר