לא זוכר מזה לישון טוב כבר 4 חודשים ...

שלום לכולם חדש בפורום  הזה .

אספר  בקצרה את התהליך שעברתי שגרם לי כמעט להפסיק לישון . 

הסיפור הוא כזה ,  היתה לי אהבה מאוד חזקה  לא  לבנאדם אלא לכלבה המדהימה שלי בשם הילינג .

לפני כמעט 4 חודשים הילינג  מתה לי בידיים ( דום לב ) נקרעתי לגזרים של ממש . לא זוכר מעולם מתי כאב לי כל כך . גורנת מגיל 3 וחצי חודשים גידלתי אותה עד גיל 8 שנים עברתי איתה המון ... כל מי שראה אותה התרגש מכמה היא מיוחדת .

ואחרי האובדן הכלכך קשה . הילינג התחילה להופיע לי בחלומות. איך לנסח את זה בפשטות ... הילינג התחילה  להופיע כל הזמן בכל חלום היא נכנסת . אני מטבעי אדם שזוכר את כל החלומות . אני מתעורר אחרי שבחלום טיילתי איתה באזורים אמתיים בבהלה ומבין שכל זה היה רק חלום ...( שכאילו היא עדיין חייה ) נושם כמה נשימות ושוב נרדם ושוב אחרי כמה זמן היא מופיעה שוב מדריכה אותי . הבעיה היא שאני זוכר כל דבר בחלום . וכל הזמן אני רואה מה קורה . ושאני מתעורר אני מתעורר עם כאב בלב וגם שחרור . אך שזה קורה כל יום  זה חזק ממני ... כי גם ככה היא היתה בחיים . היתה מלאכית אמתית .

ולראות את כל הדברים האלה בחלום זה קשה כי אני רואה הכל ממש כל פעם מחדש מהשניה שאימצתי אותה עד יום מותה  . את כל הסרט הזה לראות ולראות ולראות ....

אשמח לתגובתכם

יום נפלא וחג שמח שיהיה לכולם

נ.ב. אגב 4 ימים אחרי מותה של הילינג אימצתי את  קארמה שעוזרת לי מאוד לנשום לרווחה ... אך החלום  הזה כל יום שאני מרגיש שהיא חוזרת עוצמתי ....

יקיצות בגלל חלומות - זוהי תגובה נורמלית לאובדן ואבל.

זה יסתדר כשתחושת האובדן תתקהה

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר