האם הפרעה שטופלה במלטונין יכולה לחזור?

אני בת 33 וסבלת מהפרעת שינה נדחית, לפי מה שנקבע במעבדת שינה תה"ש. טופלתי ב5 מ"ג מלטונים כמעט שנה עד שנכנסתי להריון. מאז איכשהו הצלחתי להתאזן לשינה נורמלית - ללכת לישון בסביבות חצות ולקום ב6 לעבודה, אבל לאחרונה, כשהילד גמר לינוק וישן לילה שלם לאט לאט שינה שלי מתקדמת מ12 ל1 ול2 והלאה, וזה פוגע לי בתפקוד היומי. האם כדאי לחזור לקחת מלטונין?

בהחלט כן ...

הצלחת לישון קודם איכשהו בגלל לוח זמנים שהכתיב התינוק, וכעת לוח הזמנים הבסיסי שלך חוזר...
מנהל הפורום
250+

ד"ר ב. אלעד שלום,

מאחר אני סובל לאחרונה מנדודי שינה, ביקשתי הבקר מהרופאה שלי בכללית, לתת לי מרשם של 0.3 גרם מלוטנין, התשובה הייתה שמלטונין לא רשום בספר התרופות של ישראל ואינה יכולה לתת מרשם כזה. היא התייעצה טלפונית עם הרוקח של המרפאה והוא אמר שיש אפשרות לרכוש באופן פרטי בניו פרם וזה מצריך הכנה...וצריך מרשם כדי לרכוש אותו.

אני מבקש את עזרתך הדחופה כדי לדעת מה צריך לעשות כדי לקבל מלטונין כי הבנתי שזה יכול לעזור לי להרדם בלילה והאם אלה כדורים או סירופ.

בברכה.

אני מבקש מ-zixi לענות לי על במה זו משיגים תמורת תשלום כמובן מלוטנין (במינון נמוך).

תודה.

ד"ר אלעד שלום, אני סובל מנדודי שינה וזקוק למלטונין במינון 0.3 גרם, היכן אני יכול להשיג תמורת תשלום, מלטונין והאם אלה כדורים או סירופ?

אודה על הענות חיובית.

צריך מרשם ויש לפנות לסופרפארם, הם מכינים את זה עבורך ומביאים לסניף. לא ממומן ע"י הקופות. רפשר להכין סירופ, אך מומלץ על קפסולות

מנהל הפורום
250+

ד"ר אלעד כל הבעיה היא שרופאת המשפחה בכללית מסרבת לתת לי מרשם בטענה שמלטונין לא מופיע בספר התרופות של מדינת ישראל. האם בהיתך רופא אתה יכול לספק לי מרשם או אולי יש לך הצעה אחרת.

ד"ר אלעד כל הבעיה היא שרופאת המשפחה בכללית מסרבת לתת לי מרשם בטענה שמלטונין לא מופיע בספר התרופות של מדינת ישראל. האם בהיותך רופא אתה יכול לספק לי מרשם או אולי יש לך הצעה אחרת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה
בחר
בחר