בעיית שינה - OSA

שלום רב, אני אובחנתי כסובל מ OSA [אינדקס 11] לאחר האיבחון התנסיתי במספר רב של מכשירי CPAP, לצערי עקב העובדה שאפי נסתם במהלך הלילה נאלצתי לנסות מכשירי פה. במכשירים הראשונים הרגשתי שינוי משמעותי ביום הראשון, מעין כאב ראש תמידי שנראה שנעלם, אך לא יכולתי להשתמש במכשיר ללא פצעי לחץ ותמיד נאלצתי להפסיק לאחר היום הראשון. ניסיתי לאחר מכן מכשיר נוסף אך הגוף שלי לא הסתגל כהלכה למכשיר. הלכתי למספר רופאי אף-אוזן-גרון וקיבלתי דעות שונות לגבי הגורם לבעיה. חלק אמרו שהבעיה היא בחיך, חלק אמרו שהבעיה היא בשקדים ואף חלק אמרו שיש לי מחיצה קרוסה באף. סף הכול יצאתי מאוד מבולבל מכל העסק. עכשיו, אני מעוניין לטפל בבעיה ולשפר את איכות החיים שלי. השלמתי עם העובדה שלא אוכל להשתמש במסכת פה בגלל חוסר הסתגלות מצד הגוף שלי. אז כעת אני עומד בפני דילמה, האם לטפל ספציפית בבעיות האף וכך לאפשר לעצמי להשתמש במסכת אף או שמא לנסות לפנות לניתוחים אחרים שמתיימרים להעלים את הבעיה הכללית. אשמח לקבל חוות דעת כללית לגבי המקרה, מהם המסלולים שכדאי לי ללכת אליהם, איזה שאלות כדאי לי לשאול ואף - אם תוכל, להמליץ על בעלי מקצוע מתאימים. תודה מראש, מתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות שינה