השוואת שחקנים: טוני פארקר VS גילברט ארינאס

מקווה שזה מספיק טוב בשבילכם...

ההשוואה שאני ערכתי קודם-לכן לא היתה טובה , ונראה לי שגם זאת. לעצם העניין:

קשה להשוות. פארקר רכז נמוך וזריז שמנהל בסה"כ יפה את ההתקפות של סאן-אנטוניו ומוכיח בגרות ומנהיגות למרות גילו הצעיר והעובדה שהגיע מאירופה , יש לו קצת בעיה בהגנה על רכזים כמו בילאפס שהם בעלי מסה,והוא קצת חסר אתלטיות. ארינאס הוא כישרון ענק שכמו פארקר ביצע שידרוג במשחקו ואף זכה בעבר בתואר השחקן המשתפר של העונה , והוא הותאם יפה מאוד לעמדת הרכז (הוא קומבו-גארד). הוא קלע מצוין,שומר סביר,ולא אנוכי,קצת איטי לעמדה אבל פיזי ומאוד אתלטי. בקיצור, הם שחקנים שבתכונותיהם האישיות שונים ואף בסגנון משחקם הם מעט שונים ועל-כן הם יכולים להצליח הרבה בזכות התאקלמות נכונה בסוג הקבוצה שתבחר בהם.

תלוי בקבוצה

את פארקר הייתי לוקח אם יש לי קלעים טובים בעמדות 2,3 ואני צריך רכז שיותר חודר. אם הקלעים שלי פחות טובים הייתי לוקח את ארינס. האמת שלדעתי ארינס גם מתאים יותר לקבוצה קטנה, ופארקר לקבוצה גדולה. וזה לא רק בגלל ששם הם נמצאים היום.

תגובה לכולכם

לדעתי יש פה השוואה טובה, מכיוון שהרעיון בהשוואת שחקנים הוא 2 שחקנים מאותה עמדה, עם עדיפות לאותם נתונים. שניהם בגובה דומה (6:3' 6:2) במשקל דומה (192, 180) ומשחקים רכזים. מבין שניהם הייתי לוקח את פארקר.

אני הולך עם ארינאס

לפארקר יש בעיית מצבי רוח כמו להרבה אירופאים, במשחק אחד הוא יכול לקלוע 30 ולפרפר את כל ההגנה של היריבה, ובמשחק אחד הוא יכול להירדם ולהחטיא בלי הפסקה, ראינו את זה הרבה לפני שנה והשנה בסדרה נגד הלייקרס. הוא מכניס הרבה התלהבות, אבל כמו שזה בא ככה זה יכול ללכת אחר כך, ויש לסאן אנטוניו מזל שהיא לא תלויה בו. לעומתו ארינאס יותר שקט אבל עושה הרבה זה שחקן שגם שאפשר לסמוך עליו שגם עם הקבוצה שלו הפסידה (כמה פעמים זה קרה לוושינגטון העונה) הוא יתן את התרומה הרגילה שלו. בקיצור אני הולך על ארינאס...

ההשוואה שאני ערכתי קודם-לכן לא היתה טובה , ונראה לי שגם זאת. לעצם העניין:

קשה להשוות. פארקר רכז נמוך וזריז שמנהל בסה"כ יפה את ההתקפות של סאן-אנטוניו ומוכיח בגרות ומנהיגות למרות גילו הצעיר והעובדה שהגיע מאירופה , יש לו קצת בעיה בהגנה על רכזים כמו בילאפס שהם בעלי מסה,והוא קצת חסר אתלטיות. ארינאס הוא כישרון ענק שכמו פארקר ביצע שידרוג במשחקו ואף זכה בעבר בתואר השחקן המשתפר של העונה , והוא הותאם יפה מאוד לעמדת הרכז (הוא קומבו-גארד). הוא קלע מצוין,שומר סביר,ולא אנוכי,קצת איטי לעמדה אבל פיזי ומאוד אתלטי. בקיצור, הם שחקנים שבתכונותיהם האישיות שונים ואף בסגנון משחקם הם מעט שונים ועל-כן הם יכולים להצליח הרבה בזכות התאקלמות נכונה בסוג הקבוצה שתבחר בהם.

פרקר

התלבטות קשה והשוואה מצויינת. אני מעדיף את פארקר בעיקר בגלל האופי הנוח והדרך שבה הוא מתאים עצמו לשחקנים האחרים בקבוצה.

השוואת שחקנים: טוני פארקר VS גילברט ארינאס

מקווה שזה מספיק טוב בשבילכם...

שני שחקנים מאוד שונים

ארינאס הוא פוינט גארד בגוף של שוטינג גארד. הוא חזק ואתלטי, אבל נוטה לאיבודים ועדיין לא הוכיח שיש לו משהו בקופסה ושהוא יכול להוביל קבוצה לפליאוף. הוא הספיק להסתכסך עם שחקנים בקריירה הקצרה שלו ולעשות שביתות איטלקיות במהלך משחקים. פרקר כבר זכה באליפות ושיחק במשחקים גדולים. הוא שחקן סופר מהיר וסופר זריז עם אתלטיות מרשימה ויכולת סיומת טובה ליד הסל. הבעיה היא שהוא קצת נקניק וכשנותנים לו מכות הוא נעלם. אני הייתי לוקח את פארקר לקבוצת פליאוף ואת ארינאס אם יש לי סתם קבוצה מעפנה ואני רוצה שיהיה לי מישהו שיעשה קצת נקודות ויביא אוהדים לראות משחקים.

אני יותר אוהב את פארקר

גם בגלל שהוא מהספרס אבל גם בגלל שיש לו הכל במיוחד מהירות- השחקן הכי מהיר בעולם הוא הולך להיות הרכז הכי טוב בעולם הוא משתפר כל עונה אני מת עליו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר