השוואת שחקנים: אנדריי קירילנקו VS רון ארטסט

הפעם בהשוואה- 2 שחקני הגנה מצויינים בעמדה 3.

קירילנקו דווקא בגלל ההתקפה

שחקן הרבה יותר מגוון. ארטסט תלוי יותר מדי בהגנה שלו ולמרות שאומרים שאין דבר כזה יום רע בהגנה עדיין... מבחינה התקפית קירילנקו יותר טוב בהגנה יתרון קל לארטסט אבל לקבוצה שלי הייתי לוקח את קירילנקו

קירילנקו.

שחקן שיכול לשחק עמדות 2,3,4 . גבוה,פיזי (למרות שהוא רזה כמו מקל),שומר מצוין,מתקיף מצוין,מניע כדור טוב,חוכמת משחק סבירה,מנהיגות,מוסר טוב,אופי נוח - בקיצור שידרג את עצמו משחקן משלים לכוכב שאפשר לבנות עליו קבוצה , בטח ובטח ביוטה שמתאימה לו היטב. קירילנקו הוא שקט ויעיל - כמו כרמלו אנתוני. ארטסט הוא שחקן לעמדות 2,3 שנראה כי הגיע לשיא מימוש הפוטנציאל שלו בניגוד לקירילנקו שעוד נראה שככל שימשיך לצבור ניסיון כך הוא ישפר את עצמו עוד יותר. כמו-כן , ארטסט ידוע בהתנהגות חמת-המזג שלו שמונעת ממנו להתפתח לשחקן אהוב על כולם , וחבל.

שוב השוואה לא כל-כך לצערי במקום (אבל לא נורא)

אנדרי נוטה לשחק סמול ונוטה לפאוור, רון השנה ירד לשחק כגארד בתור שומר אישי. אנדריי נחשב לשחקן הגנה בזכות האתלטיות שלו, הוא חוסם מבריק, ריבאונד וחוטף טוב. רון נחשב לשחקן הגנה בתור אחד שלא עוזב את יריבו מתחילת המשחק ועד סופו (הגנה נטו) אני מאוד מחבב את שניהם וקשה לי להחליט, רון-אינדיאנה אבל אני נוטה קצת לרוסי.

קירילנקו דווקא בגלל ההתקפה

שחקן הרבה יותר מגוון. ארטסט תלוי יותר מדי בהגנה שלו ולמרות שאומרים שאין דבר כזה יום רע בהגנה עדיין... מבחינה התקפית קירילנקו יותר טוב בהגנה יתרון קל לארטסט אבל לקבוצה שלי הייתי לוקח את קירילנקו

אתה טועה, ארטסט קולע 2 נקודות יותר מקירילנקו ממוצע למשחק... באחוזים הם דומים

ובלי לדבר על זה שקירי הוא המנהיג והכוכב של יוטה, באינדיאנה יש את ג'רמין. רואים שלא ראית הרבה משחקים של ארטסט, שהוא לוקח את הכדור הוא יכול לקלוע סל מכל מקום.

בניגוד לדעת הרוב, אני הולך על ארטסט

קודם כל בגלל ההגנה: קירלינקו משתלב מצויין בהגנה קבוצתית, אבל ארטסט מסוגל לקחת את הכוכב הכי גדול ולהוציא אותו מהמשחק לגמרי. AK לא מסוגל לעשות כזה דבר. לדעתי רוב הקבוצות (לפחות הטובות) ב-NBA תלויות בשחקן שרון ארטסט יכול לנטרל יותר מאשר במשחק קבוצתי. מעבר לזה - בגלל ההתקפה. אמנם האחוזים שלהם דומים, אבל ארטסט פותח מבחוץ את המשחק יותר מקירילנקו. מה שיותר חשוב, לארטסט יש MOVE מגובש לסל, והוא מסוגל להרוג קבוצה שלא תשים עליו שומר טוב או תיתן לו פיתרון בהתקפה. קירילנקו עושה נקודות "מפה ומשם", אבל אין לו איזשהו MOVE שהוא יכול לעשות כל המשחק.

שוב השוואה לא כל-כך לצערי במקום (אבל לא נורא)

אנדרי נוטה לשחק סמול ונוטה לפאוור, רון השנה ירד לשחק כגארד בתור שומר אישי. אנדריי נחשב לשחקן הגנה בזכות האתלטיות שלו, הוא חוסם מבריק, ריבאונד וחוטף טוב. רון נחשב לשחקן הגנה בתור אחד שלא עוזב את יריבו מתחילת המשחק ועד סופו (הגנה נטו) אני מאוד מחבב את שניהם וקשה לי להחליט, רון-אינדיאנה אבל אני נוטה קצת לרוסי.

אתה טועה

ההגנה של ארטסט מתבטאת בכוח הפיסי שלו. ושוב, שניהם SF טבעיים לחלוטין.

קירילנקו, שחקן הגנה מושלם וחסר אגו לחלוטין יכול להשתלב בכל קבוצה, וגם קלעי לא רע

אתה טועה

ההגנה של ארטסט מתבטאת בכוח הפיסי שלו. ושוב, שניהם SF טבעיים לחלוטין.

למה אתה נלחם על הטעות שלך?

ההרכב של אינדיאנה יהיה כזה: טינזלי רון ג'קסון אוניל האריסון\פוסטר גם בימי שיקגו נראה לי שהוא היה גארד. נכון שקירילנקו סמול פורוורד טבעי אבל כמו שאמרתי אי אפשר להשוות ביניהם, הוא נוטה לכיוון הפאוור פ'. גם יש הבדל גבהים אחר, קירילנקו 6-10 וארטסט 6-7. גם סוג הגנה שונה, לא אמרתי שארטסט לא פיזי, אלא ההפך.. זה מה שניסיתי להגיד.

ים של טעויות סוערות...

1. קירילנקו 6:9, והוא לא נוטה לשום PF הוא SF תבין SF SF SF 2. כנראה שיש לך בעיה חמורה, גם ארטסט הוא SF טבעי. אולסטאר? הוא הוצג כ SF. שחקן פותח באינדיאנה? SF. שיקאגו? SF. צריך להיות מאוד קשה קליטה כדי להבין שהוא SF. זה שהוא יכול לשחק 2 אולי זה לא אומר כלום, התפקיד הטבעי שלו זה SF. בדיוק כמו שואן-הורן יכול לשחק פאוור. 3. אתה לא יכול לדעת את החמישייה של אינדיאנה מראש, אל תנסה לנחש... בדיוק כמו ששנה שעברה הם יכלו לפתוח עם הארינגטון ב3

אתה טועה, ארטסט קולע 2 נקודות יותר מקירילנקו ממוצע למשחק... באחוזים הם דומים

ובלי לדבר על זה שקירי הוא המנהיג והכוכב של יוטה, באינדיאנה יש את ג'רמין. רואים שלא ראית הרבה משחקים של ארטסט, שהוא לוקח את הכדור הוא יכול לקלוע סל מכל מקום.

הוא צודק, שוב טעות...

קירילנקו אכן טוב יותר בהתקפה, ואם אתה מסתכל על סטטיסטיקות רואים שאין לך ראייה רחבה על NBA... לא צריך לראות משחק של ארטסט כדי להבין שהוא מסתמך על הפיזיות שלו יותר מדי ואם מצמידים אליו שומר חזק, הוא לא יעשה הרבה... דיברת על סטטיסטיקות??? 3 דוגמאות לסטטיסטיקות "יבשות" מלבד קירילנקו, טוני פארקר שממוצע הנקודות שלו הוא פחות מ15 נק' למשחק, ראינו מה קרה בפלייאוף נגד הגנות חזקות... דוגמא נוספת - ריצ'ארד ג'פרסון, שהסטטיסטיקה שלו יכלה לעמוד גם על 15 נק' למשחק וכולנו ראינו מה הוא עשה נגד הגנה כל כך חזקה של דטרויט וטיישון פרינס... ואחרון חביב - השומר של RJ, טיישון, שחקן מצויין נוסף שהסטטיסטיקה עושה לו עוול... מספיק לך להבין??? (:

ים של טעויות סוערות...

1. קירילנקו 6:9, והוא לא נוטה לשום PF הוא SF תבין SF SF SF 2. כנראה שיש לך בעיה חמורה, גם ארטסט הוא SF טבעי. אולסטאר? הוא הוצג כ SF. שחקן פותח באינדיאנה? SF. שיקאגו? SF. צריך להיות מאוד קשה קליטה כדי להבין שהוא SF. זה שהוא יכול לשחק 2 אולי זה לא אומר כלום, התפקיד הטבעי שלו זה SF. בדיוק כמו שואן-הורן יכול לשחק פאוור. 3. אתה לא יכול לדעת את החמישייה של אינדיאנה מראש, אל תנסה לנחש... בדיוק כמו ששנה שעברה הם יכלו לפתוח עם הארינגטון ב3

אחי, יש לך בעיה....!!!!

ההרכב שפתח את העונה ביוטה השנה היה: ארויו סטיבנסון הרפרינג PF קירילנקו אוסטרטאג וגם אחרי הפציעה של הרפרינג קירילנקו המשיך לשחק פ-פ. מצטער להגיד לך אבל עד העונה ארטסט לא היה שום סמול פורוורד. נכון שבאולסטאר הוא הוצג כ-SF כי זה מה שהוא שיחק בעונה האחרונה. וצודק, אי אפשר לקבוע מי יהיה בהרכב ומי לא, אבל אין הרבה אופציות. ולגביי זה שהיה אפשר להכניס את הרינגטון להרכב בתיחלת העונה לא נראה לי נכון כי במשך ה-3 שנים שלפניהם הוא היה שחקן שישי.

הוא צודק, שוב טעות...

קירילנקו אכן טוב יותר בהתקפה, ואם אתה מסתכל על סטטיסטיקות רואים שאין לך ראייה רחבה על NBA... לא צריך לראות משחק של ארטסט כדי להבין שהוא מסתמך על הפיזיות שלו יותר מדי ואם מצמידים אליו שומר חזק, הוא לא יעשה הרבה... דיברת על סטטיסטיקות??? 3 דוגמאות לסטטיסטיקות "יבשות" מלבד קירילנקו, טוני פארקר שממוצע הנקודות שלו הוא פחות מ15 נק' למשחק, ראינו מה קרה בפלייאוף נגד הגנות חזקות... דוגמא נוספת - ריצ'ארד ג'פרסון, שהסטטיסטיקה שלו יכלה לעמוד גם על 15 נק' למשחק וכולנו ראינו מה הוא עשה נגד הגנה כל כך חזקה של דטרויט וטיישון פרינס... ואחרון חביב - השומר של RJ, טיישון, שחקן מצויין נוסף שהסטטיסטיקה עושה לו עוול... מספיק לך להבין??? (:

אתה יודע מה? אין כבר עם מי לדבר, חשבת פעם שאולי הסטטיסטיקות לא מטעות?

מצטער אבל ארטסט, 18.3 נקודות למשחק (למי איכפת פיזי לא פיזי?) קירילנקו, 16.5 נקודות.

במקרה הזה כן

ובמקרה הכי קיצוני זה טיישון פרינס המצויין. זה ברור שקירילנקו יותר טוב מארטסט בהתקפה, הוא פשוט יותר מגוון ולא נשען על יכולת אחת שלו (כוח פיסי), למרות שלא חסר לו. טוב, אם הסטטיסטיקה זה הכל בשבילך אתה רוצה להגיד לי שראשארד לואיס , אדי ג'ונס, ג'ו ג'ונסון ועוד הרבה אחרים טובים מפארקר בהתקפה?!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר