איזה אגדה- אנדריי שבצ'נקו השחקן הכי אהוב עלי אי פעם

גם בגילו המופלג הוא בא היום ומראה איזה אגדה, צמד בפתיחה ותקשיבו לי אוקראינה הולכים עד החצי גמר, שבה יהיה גדול בטורניר הזה. כאוהד מילאן הוא נתן לי המון שנים של הנאה, כבר בשלישייה שתקע מול בארסה במדי קייב התאהבתי בו. איך שהוא הגיע למילאנו הייתי באקסטזה, איזה שנים הוא נתן שם, הרבה אגדות שיחקו במילאן, לדעתי שבה הכי גדול של מילאן אי פעם, ואחד הגדולים בכל הזמנים. וחבל כ"כ שהוא עבר לצ'לסי בגלל אישתו המטומטמת בזבז עוד 3 שנים בשיא, מוריניו הרג אותו שם, הוא יכל להיות מלך השערים של מילאן בכל הזמנים, הכל הוא זכה אליפויות, גביעים, גביעי אירופה. אגדה. אני חזק בעד אוקראינה בטורניר.

תביא חיבוק ויטו

איך אני מחכה למוק דראפטים שלך

תודה אבל אין זמן

אני עמוק בלימודים, פשוט כל התקופה הזאת באה לי אחרי תקופת מבחנים והיה לי קצת רוגע, אני נכנס שוב לעומס מטורף בחצי שנה הקרובה עד ינואר ואח"כ בעזרת השם יהיה כבר רו"ח. אולי שנה הבאה

יהיה בסדר בוס

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

למישהו יש כוח לעשות טורניר מוק דראפט?

מנהל הפורום
5000+

אולי שנה הבאה

תקופה מאד מאד עמוסה ולחוצה ומלחיצה, אני אסתפק בלהיות פעיל בפורום מידי פעם.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

תודה אבל אין זמן

אני עמוק בלימודים, פשוט כל התקופה הזאת באה לי אחרי תקופת מבחנים והיה לי קצת רוגע, אני נכנס שוב לעומס מטורף בחצי שנה הקרובה עד ינואר ואח"כ בעזרת השם יהיה כבר רו"ח. אולי שנה הבאה

mockdraft 2013 here i come

אחלה. :)

mockdraft 2013 here i come

אחלה. :)

גם בגילו המופלג הוא בא היום ומראה איזה אגדה, צמד בפתיחה ותקשיבו לי אוקראינה הולכים עד החצי גמר, שבה יהיה גדול בטורניר הזה. כאוהד מילאן הוא נתן לי המון שנים של הנאה, כבר בשלישייה שתקע מול בארסה במדי קייב התאהבתי בו. איך שהוא הגיע למילאנו הייתי באקסטזה, איזה שנים הוא נתן שם, הרבה אגדות שיחקו במילאן, לדעתי שבה הכי גדול של מילאן אי פעם, ואחד הגדולים בכל הזמנים. וחבל כ"כ שהוא עבר לצ'לסי בגלל אישתו המטומטמת בזבז עוד 3 שנים בשיא, מוריניו הרג אותו שם, הוא יכל להיות מלך השערים של מילאן בכל הזמנים, הכל הוא זכה אליפויות, גביעים, גביעי אירופה. אגדה. אני חזק בעד אוקראינה בטורניר.

מה עם ואן באסטן?

היה ענק מרקו

אבל שבה היה הרבה יותר גדול, שבה היה קטלני, עושה גולים מכלום, בשיאו היה בלתי עציר.

מספרי 7 באדום תמיד עשו לי את זה. קאנטונה. שבצ'נקו. ברנדון רוי.

עכשיו תורו של דמיאן לילארד להוביל.

אם לא תצליחו להביא את D-WILL, אולי תצליחו להביא את D-LILL

רק חבל שיש לו שם כמו הבן של השטן. חוץ מזה - אחלה שחקן.
מנהל הפורום
5000+

הוא כבר אכל א.ע. עם מיסטר אלן..

נראה די סגור. עם הניהול של הבלייזרס, לך תדע. אולי עוד יפטרו את אולשיי עד הדראפט.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר