היט מארחים את הסלטיקס לגיים 7

הTV התקלקלה פה אז אין הקלטה היום וואני לא בטוח שאשאר לראות את המשחק. דיר בלק אתם לא מעבירים רשמים על המשחק בפורום.

איזה מן אוהד בוסטון אתה אם לא תישאר לראות את המשחק?

עדיף ללכת לעבודה בלי שעת שינה אחת מאשר להפסיד גיים 7 של קבוצה שאתה אוהד.

כנראה הגיע לו הסטרן עד נפש

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

הTV התקלקלה פה אז אין הקלטה היום וואני לא בטוח שאשאר לראות את המשחק. דיר בלק אתם לא מעבירים רשמים על המשחק בפורום.

נראה לי צריך להוציא את התותחים הכבדים

קרא את החתיכה הזאת ואז תגיד לנו לילה טוב...

כנראה הגיע לו הסטרן עד נפש

דווקא ציפיתי ליותר גרוע

מאז משחק 2 אני לא מרגיש שהיה קיפוח מטורף. היו טעויות שוות פחות או יותר לשני הצדדים. לא משהו שאני יכול להגיד קונספירציה (ומיהרתי לצעוק את זה כשהסלטיקס שיחקו נגד ההיט שנה שעברה ולפני כן הלייקרס). לספרס לדעתי יש יותר מה לבכות נגיד מהסלטיקס עד עכשיו. נראה מה יהיה הערב.

כשבעמוד הבית של האתר הרשמי של הליגה

מופיע הטקסט הבא: Sorry, Boston, but a Heat-Thunder clash in the NBA Finals would be heaven for many hoops fans. אתה חושב שיש כאן סיכוי כלשהו? אא"כ לברון יצא באמת טונה פיש, הסיכויים של בוסטון קלושים. באמת שהטקסט הזה בושה וכלימה. אין ספורטיביות בליגה הזו, פשוט בדיחה. משתין מהמקפצה האדון סטרן.

חלאס לחפש קונסיפרציות כל הזמן

הכתב התכוון שמבחינתו (ומבחינת הרבה אוהדי NBA) גמר של אוקלוהומה-מיאמי יהיה חלומי, והוא צודק כי זה באמת גמר יותר אטרקטיבי. הוא לא התכוון לזה ש"מצטערים בוסטון, השופטים לא יתנו לכם לנצח היום כי רוצים לראות אוק-מיאמי בגמר".

באמת?

מעניין מה היית אומר אם המצב היה מכוון כך נגד הקבוצה שאתה אוהד. זה קצת מוציא את רוח התחרות מהמשחק ובכלל אם הם כ"כ ראויים לגמר אולי נוותר על עונה ונתחיל בגמר של OKC וההיט. זה לא איזה עיתון במיאמי, זה האתר הרשמי. כשה שגם אוהדי בוסטון מבקרים. ת'כלס אני לא לוקח את זה כ"כ קשה אבל איך זה ייראה אם במשחק 7 יהיה שיפוט ביתי מאד או אפילו שיפוט שערוריתי לטובת ההיט? איך שטרן יסביר את מראית העין הזו? הוא הרי עו"ד לא? האם האמינות של המוצר שהוא אחראי עליו לא נפגעת? בעניי נפגעת מאד. יחד עם השיפוט הבזיוני בפלייאוף הזה (לא מדבר על ההטיות אלא על הטעויות) והלוטרי וניו אורלינס, כל מה ששטרן אחראי עליו כושל.

ההסבר פשוט...

"for basketball reasons". אבל ברצינות, נראה לי שלשטרן אכפת לתת הסברים בערך כמו שלאסד אכפת...

נראה לי צריך להוציא את התותחים הכבדים

קרא את החתיכה הזאת ואז תגיד לנו לילה טוב...

קראתי אתמול בערב. סימונס במיטבו!

בהצלחה לבוסטון..

ההסבר פשוט...

"for basketball reasons". אבל ברצינות, נראה לי שלשטרן אכפת לתת הסברים בערך כמו שלאסד אכפת...

עוד משהו שגורם למרמור ותיאוריית קונספירציה

ב OKC מוכרים חולצות BEAT THE HEAT לפני שגיים 7 התחיל http://boston.cbslocal.com/2012/06/09/not-so-fast-nba-store-selling-okc-beat-the-heat-t-shirts/

רונדו עשה וייד לוייד

הסל שדה הראשון בוסטון מוסר לגב של וייד וקולע \ מטביע תוך 1.2 שניות.

אחלה משחק בינתיים

שתי הקבוצות קולעות יפה.

עוד משהו שגורם למרמור ותיאוריית קונספירציה

ב OKC מוכרים חולצות BEAT THE HEAT לפני שגיים 7 התחיל http://boston.cbslocal.com/2012/06/09/not-so-fast-nba-store-selling-okc-beat-the-heat-t-shirts/

בינתיים אחלה שיפוט, אתה יכול להרגע

היו כמה מצבים שיכלו לנטות לטובת מיאמי ובכל זאת השופטים בחרו לתת לסלטיקס. הייתי אומר שצריך לעשות פרק בסאות'פארק על קונספירטורים כמוכם, אבל נראה לי שכבר עשו

ממש

רק דיברת הדביקו לKG 2 פאולים בתוקף על חסימות לא חוקיות שהוא עושה בערך כל מהלך של משחק ואף פעם לא קוראים. לא שרקו דאבל על וייד או שאולי מותר לכדרר לעשות צעד וחצי ואז לעצור לתפוס את הכדור בשתי ידיים ואז להמשיך לכדרר כאילו כלום. הפרש הפאולים 9-5 תנחש למי מיאמי מתחמקים משריקות בהגנה אגרסיבית כמו שצריך בפלייאוף אבל בצד השני שורקים על כל דבר. שיפוט הוגן?
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר