לוטרי 2012

לוטרי 2012

רק לא שארלוט

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

בדיוק באתי לפתוח שרשור. יאללה יוטה!!! תדרדרו את גולדן סטייט, בעזרת הלטאה!

מנהל הפורום
5000+

בא לי בטוב שמילווקי יזכו בבחירה הראשונה. או יוסטון. גם בשביל טורונטו אני אשמח.

מנהל הפורום
5000+

ססססססססססאאאאאאאאאאאמממממממממממממממקקקקקקקקקקקקק

מנהל הפורום
5000+

ווייי, שרלוט אכלו ***

מנהל הפורום
5000+

לוטרי 2012

רק לא שארלוט

סטרן חייב להתפטר הלילה

אוי ברגע שראיתי שהם בטופ 3 ידעתי שהם ראשונים, שקוף כ"כ

גולדן סטייט הפכו לקבוצה השנואה עליי בזמן הקרוב

מה גם שבסוף הם גם ידפקו את הבחירה הזו ויצא להם באסט. בקשר למי זכה, היו כל כך הרבה תוצאות שהיו גורמות לאנשים לצעוק קונספירציה כך שסטרן בכל מקרה לא היה יוצא טוב.
מנהל הפורום
5000+

אני לא חושד בכלום

אני משוכנע שיש שחיתות בליגה. אלו לא חשדות מבחינתי, לצערי עברתי את השלב של החשדות. Bill Simmons ‏@sportsguy33 So great. So so so so so great. I love the WWE. Er, the NBA. לילט.

היי, זה הציל את ג'ורדן. לפחות עכשיו הוא לא יכול לבחור באסט בבחירה הראשונה.

הבחירה השניה, זה כבר סיפור אחר.
מנהל הפורום
5000+

הוא קיבל מה שמגיע לו

אני לא בעד שחיתות אבל אני גם לא בעד לפצות את שארלוט על העונה שלהם. מה שכן הסכמים חייבים לקיים גם אם הם לא כתובים וכנראה שחלק מהסכם המכירה של נ"א כלל את דייויס

ווייי, שרלוט אכלו ***

אתה יכול לומר כמה מילים על דייוויס

לאנשים שלא עוקבים אחרי הקולג׳ והאם האימפקט שלו יהיה מידי על ההורנטס

אני לא חושד בכלום

אני משוכנע שיש שחיתות בליגה. אלו לא חשדות מבחינתי, לצערי עברתי את השלב של החשדות. Bill Simmons ‏@sportsguy33 So great. So so so so so great. I love the WWE. Er, the NBA. לילט.

עברנו את שלב החשדות?

אז בוא תסביר לי: 1. איך הלוטרי מכור מראש אם מדובר בתהליך של הגרלת כדורים ע"י מכונה, שנוכחים בו נציגים מכל קבוצה, מהתקשורת, והוא מבוקר ע"י התאגיד העולמי שבין היתר עוסקת בחקירת הונאות, ernst & young? איך מוודאים זכייה בבחירה ראשונה לקבוצות כמו ההורנטס (13.7%), קליבלנד דרך הקליפרס (2.8%), וושינגטון (10.3%), שיקאגו (1.7%), וקליבלנד בלברון (22.5%)? איך מוציאים לפועל קונספירציה שכזו? כמה אנשים צריכים להשתתף בה כדי שתפעל? ועד כמה מדובר בסיכון משתלם בהינתן האפשרות לחשיפה? 2. שים לב שציינתי את הזכיות בלוטרי 2003,2008, 2009, 2011 והאחרון, כי רק הן גרמו להעלאת ספקולציות חסרות ביסוס שכאלה. כי על סמך אותן זכיות ניתן להרכיב נרטיבים כגון: "לברון נשאר באוהיו כדי להיות הגיבור המקומי של קליבלנד", "רוז יליד שיקאגו מגיע להרים מחדש את הבולס לאחר עונת נפילה חד פעמית", "וושינגטון מקבלת תקווה חדשה לאחר שנה שכללה את תקרית האקדחים ואת מותו של הבעלים אייב פולין", ו- "קליבלנד זוכה בצ'אנס מיידי לבנייה מחדש לאחר עזיבתו של לברון". אם מתעקשים על השימוש הציני של סטרן במנגנון הלוטרי, ניתן לומר גם שלקראת דראפט 2007 הוא העניש את ממפיס, בוסטון ומילווקי על הטנקינג המופגן שלהן, ודחק אותן לבחירות הכי נמוכות שהן יכלו לזכות בהן. עכשיו תסביר לי, אם הלוטרי אכן מכור מראש, מדוע סטרן שלח את בלייק גריפין לידיו של סטרלינג שנוא נפשו, במקום להשאיר אותו באוקלהומה לצד דוראנט והתאנדר? למה הנטס, שעוברים בקיץ לברוקלין ועשויים לאבד את דרון וקראש שהם הביאו בטריידים תמורת נכסי העתיד, לא צ'ופרו באיזו בחירת טופ 3 שהיתה נשארת אצלם? 3. תזכור שנטל ההוכחה הוא עליך, לא משנה כמה אתה משוכנע בעצמך, להסביר מדוע התיאוריה שלך דוחה את השערת האפס שהיא: ההורנטס זכו בבחירה הראשונה כי היו להם סיכויי זכייה של 13.7% * 1.1 (דרך מינסוטה) = 15%, שזה כבר שם אותם מעל קליבלנד שדורגה שלישית עם 13.8%

אין עליי חובת הוכחה

אני בדעה שהליגה מושחתת ולא מעוניין לחשוב אחרת, ואני לא לבד, אם ראית אתמול את ההגרלה ראית את הפרשנים הכי בחירים שחלקם שחקני עבר רומזים בצורה בוטה שהם חושבים שיש שחיתות. גם אם הלוטרי יהיה הדבר הכי טהור בעולם ואלוהים יהיה עד שההגרלה נעשית בצורה תקינה אני עדיין יחשוב שהליגה הזאת מושחתת. מיותר לנהל על זה דיון, אני משוכנע בכך כבר מספיק זמן כדי לשנות את דעתי. ויש לי זיכרון מצוין, לצערי.

בכירים*

אני לא מנסה לשכנע אותך אישית, זה פורום פה

בהגרלה לא צפיתי, מה שפרשנים רומזים וחושבים זה נחמד, אבל "דעה" אינה הוכחה ואפילו לא טענה, אלא רק קדם-הנחה. אם אתה ואחרים כבר מזמן חושבים שהלוטרי מכור, אז בסיטואציה הנוכחית נראה לי שסיכויי הזכייה של ההורנטס היו גבוהים יותר מסיכויי אי-הזכייה שלהם, של קליבלנד (בחירה ראשונה שנה שנייה ברציפות? גילברט ממשיך לקבל צ'ופרים על נטישת לברון...), של הנטס ושל מינסוטה יחדיו.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר