שאלה?

שאלה?

היום בבוקר קיבלתי צלצול מחבר שבפיו בשורות משמחות. הוא ועוד כמה מהחברה ארגנו כרטיסים לבודפשט (שבהונגריה)שם יערך פסטיבל אומנויות מטורף שמתקיים פעם בשנה. אוקצור הפסטיבל מתחיל ב-1.8(יום הולדת)עד ה-10.8.. הבעיה היא כזאת, הדרכון שלי צריך חידוש, הפעם האחרונה שטסתי הייתה בגיל 17! ומאז יובש.. התקשרתי היום למשרד הפנים לקבוע תור ושאלתי את הפקידה אם יהיה אפשר לעשות את החידוש באופן זריז כי הטיסה שלי יוצאת ביום ג' ב-2.8, והיא אמרה שבעיקרון תהליך כזה לוקח שבוע. אני מחר הולך לשם על הבוקר ואני מתכוון לעשות באלגן אני חייב את הדרכון המזדיין הזה! השאלה היא אם יש איזשהו חוק שמחייב אותם במצבים מסוימים לעשות את התהליך הזה באופן מהיר?

יש חוק, נגד נסיעות להונגריה

בכל אופן, עזוב את מה שאמרו לך בטלפון - הם בד"כ אדיבים ויעילים שם, למרות העומס העצום. תכלס תלוי מה אתה בדיוק צריך, הארכת תוקף או דרכון חדש. לי חידשו פעם אחרונה על המקום (אבל אני הייתי צריך רק חותמת של חידוש - במקרה שלך יכול להיות שהדרכון עצמו כבר פג תוקף ואז זה כבר סיפור של הוצאת חדש ואז זה גבולי, אולי תספיק לקבל אותו לטיסה ואולי לא). מה שכן, מציע לך להגיע לשם מוקדם כמה שאתה יכול כי די מהר נהיה שם תור גדול וככה זה נשאר עד סוף היום

אתה יכול להוציא אפילו בשדה התעופה

לאחרונה אפילו הוזילו את העלות של זה שהיתה פעם פי 2 מהדרך הרגילה.

יש חוק, נגד נסיעות להונגריה

בכל אופן, עזוב את מה שאמרו לך בטלפון - הם בד"כ אדיבים ויעילים שם, למרות העומס העצום. תכלס תלוי מה אתה בדיוק צריך, הארכת תוקף או דרכון חדש. לי חידשו פעם אחרונה על המקום (אבל אני הייתי צריך רק חותמת של חידוש - במקרה שלך יכול להיות שהדרכון עצמו כבר פג תוקף ואז זה כבר סיפור של הוצאת חדש ואז זה גבולי, אולי תספיק לקבל אותו לטיסה ואולי לא). מה שכן, מציע לך להגיע לשם מוקדם כמה שאתה יכול כי די מהר נהיה שם תור גדול וככה זה נשאר עד סוף היום

צדקת בהכל!

אפילו לגבי השרות, ממש נחמדים.. אה והשגתי את הדרכון ליום ראשון

פעם ראשונה בפורום הזה שמישהו צודק בהכל

ועוד יש מישהו שמוכן להודות בזה
מנהל הפורום
5000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר