אוי, יבש יותר מבמדבר

אוי, יבש יותר מבמדבר

השביתה המזורגגת הזאת עליי כבר נמאסה, מי בכלל רוצה לראות בשיקטאש - גלאטסראיי? בינתיים הליגה תפרסם היום את לוח המשחקים שכנראה לא ישוחקו העונה והכותרת שלהם היא שאפילו הקומישנר ויתר על קוברון בכריסמס. אם נתעלם לרגע מהשביתה המשעממת אז המשחק המרכזי של חג המולד יעשה כבוד לגמר הנבא כאשר מיאמי תתארח בדאלאס, אותה דאלאס תארח את השיקאגו בולס במשחק הפתיחה של העונה, שיקאגו מצידה תתארח במשחק אחר בכריסמס בסטייפלס סנטר מול הלייקרס שתפתח את העונה שלה באוקלהומה אצל דוראנט והחברים.....אבל יש שביתה.....שכחתי ממנה לגמרי.....הלוואי שתמות כבר
ebron-jokes.jpg
hi_a_rose_bryant_576.jpg

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

מצחיק אותי

שהשחקנים מוכנים לקחת חצי שכר ואולי אפילו פחות מזה כדי לשחק בערים שחלקן הגדול יהיה בכלל לא סימפטי באירופה אבל לא מוכנים לפתוח את נושא הגבלת השכר שלהבנתי עדיין תהיה תחרותית פי כמה ממה שמציעים להם באירופה. כמה קבוצות באירופה יכולות להשקיע 12M$ בשחקן כמו שקובי רוצה? אני חושב שהשחקנים בחתימה שלהם על חוזים נמוכים (יחסית לחוזי הNBA שלהם) בעצם הוכיחו שהבעלים צדקו ושההגבלה על השוק שמבקשים הבעלים בדמות תקרת שכר לא גמישה מוצדקת.

לדעתי יש הרבה ספינים כרגע

אין מה להתרגש מכל דיווח

טררם טררם..

כשקובי ישחק בבשיקטאש, אני אהיה יושב ראש אומות עולם לדעתי הליין שיפורסם באתר שלהם, הוא בעצם רמז ברור לכך שלא באמת תהיה שביטה. וכן יש בעיות וצריכים לעשות שינויים. אבל אני מאמין כשיגיע המאני הפשרה תושג והשחקנים יקצצו בשכר וגם עם זה לא יתאים לצרכי הליגה במדויק זה עדיין יספיק בכדי לפתוח את עונת 11/12 כהלכה וכולנו נהיה מבסוטים..

מצחיק אותי

שהשחקנים מוכנים לקחת חצי שכר ואולי אפילו פחות מזה כדי לשחק בערים שחלקן הגדול יהיה בכלל לא סימפטי באירופה אבל לא מוכנים לפתוח את נושא הגבלת השכר שלהבנתי עדיין תהיה תחרותית פי כמה ממה שמציעים להם באירופה. כמה קבוצות באירופה יכולות להשקיע 12M$ בשחקן כמו שקובי רוצה? אני חושב שהשחקנים בחתימה שלהם על חוזים נמוכים (יחסית לחוזי הNBA שלהם) בעצם הוכיחו שהבעלים צדקו ושההגבלה על השוק שמבקשים הבעלים בדמות תקרת שכר לא גמישה מוצדקת.

זה עניין של סולידריות

השחקנים הגדולים מוכנים לעזוב את המדינה ואת הליגה - זה מסר לבעלי הקבוצות שכדאי להם להתפשר. המשכורת שלהם זה לא האישו, האישו זה השחקן הממוצע.

סולידריות, אה? וקובי בתפקיד לך ואנסה?

אהבתי. אני חושב שדרון תפס חוזה טוב וצריך לזכור שעונה רגילה בטורקיה זה חצי מהמשחקים ב- NBA. אני לא מאמין שנראה עוד הרבה כוכבים אחרים כמוהו הולכים לאורופה כי אין הרבה קבוצות שיכולות לשלם ככה. אני כן חושב ששחקנים בינוניים ומטה שלא סופרים את הונם במאות מליונים לא יוותרו על עונת משחק פעיל וכן יילכו לאירופה.

איך אומרים

בוא נאמין רגע לדיווחים שאמרו שבשיקטאש הציעו 450 אלף דולר לחודש וקובי חזר אליהם במיליון דולר לחודש, בעיניי זאת הדרך שלו להגיד "תודה, אבל לא תודה", יכול להיות שהוא יחתום במקום אחר באירופה גם בהרבה פחות ממיליון דולר לחודש, אם וכאשר השביתה תתמשך עמוק לתוך העונה, אבל יש אולי מקום או שניים שהוא ישחק בהם בכל אירופה, לא משנה כמה כסף יציעו לו, המקום הראשון זה איטליה והמקום השני זה....איטליה.

זה עניין של סולידריות

השחקנים הגדולים מוכנים לעזוב את המדינה ואת הליגה - זה מסר לבעלי הקבוצות שכדאי להם להתפשר. המשכורת שלהם זה לא האישו, האישו זה השחקן הממוצע.

כרגע זה נראה יותר פוזה מאשר סולידריות אמיתית

כרגע יש הרבה הצהרות של כוכבים שאומרים שהם שוקלים לשחק מחוץ לאמריקה וזה נראה כמו הצגה שמגיעה מארגון השחקנים בשביל להפעיל לחץ על הליגה. כמה שחקנים כבר חתמו באירופה? לא הרבה - נראה לי ששלושה או ארבעה כולל דרון. לא משנה איזה דרג של שחקנים ישחק באירופה - יש מקום מוגבל והגבלות על השכר שקבוצות באירופה מסוגלות לשלם (לא בחוקים, יש פשוט פחות כסף). בוא נהיה אופטימיים לשניה עם כמה שחקני NBA ילכו לאירופה. נגיד 20? 30? נניח, וזה כרגע גם הגזמה פרועה. ב NBA יש בערך 350-400 שחקנים, כך שעדיין מעל 90% מהם ישארו מובטלים ובלי משכורת. ואם 10% מקבלים משכורת ו 90% לא זה גם לא ממש סולידריות. השחקנים הם אלו שאמורים להילחץ.
מנהל הפורום
5000+

איך אומרים

בוא נאמין רגע לדיווחים שאמרו שבשיקטאש הציעו 450 אלף דולר לחודש וקובי חזר אליהם במיליון דולר לחודש, בעיניי זאת הדרך שלו להגיד "תודה, אבל לא תודה", יכול להיות שהוא יחתום במקום אחר באירופה גם בהרבה פחות ממיליון דולר לחודש, אם וכאשר השביתה תתמשך עמוק לתוך העונה, אבל יש אולי מקום או שניים שהוא ישחק בהם בכל אירופה, לא משנה כמה כסף יציעו לו, המקום הראשון זה איטליה והמקום השני זה....איטליה.

טורקוג-לא

איך אומרים

יכולות להיות שמאיפה שהם עומדים האיזוטריות של הליגה הטורקית לא מספיק שונה מזו של הספרדית או (וואלה לא יודע מה האופציה הבאה)

נוסיף לזה פינל פור בטורקיה ובאמת נראה שאם הם כבר נושאים לאירופה, לא צריך לעניין אותם כל כך לאיפה... הליגה הרוסית חצי מפורקת וכנ"ל היוונית. הספרדית מעל כולם, אבל גם שם בילבאו הצליחה להגיע לגמר עונה שעברה. וגם כך תחרותיות לא כל כך משנה להם, כי זה לא שיש איזה ליגה אירופאית שמכילה הרבה קבוצות טובות, בכל מקרה זה לשחק במגרשים נידחים מול הבן דוד של קמבלה. (ולא שאם הייתה תחרות קודם אז היא הייתה נשארת לאחר שקבוצה אחת הייתה מתחמשת בכוכבי NBA [אלא אם כמובן כמה קבוצות היו עושות את זה, ואז זה כבר לא משנה איפה לשחק... [ואפילו אי אפשר להגיד שרק בליגה בעלת יכולות כלכליות גבוהות המצב הזה יכול לקרות, מכיוון שגם ככה אף ליגה לא מכילה מספר קבוצות, אם בכלל, שיכולות לעמוד בסכומים כאלו, והכל סמך על חסויות חיצוניות, וזו הזדמנות כלכלית שיכולה למצוא את עשירייה]]) הכי כיף שלושה סוגריים

בדיוק נכנסתי הביתה

לקרוא את הדיווח בעמוד הבית של וואלה - מאמן בשיקטאש כבר מדבר בשם קובי - אולי הוא יודע משהו שאנחנו לא. בכל מקרה התגובה שלך מתייחסת לכלל השחקנים והתגובה שלי היא ספציפית למקרה של קובי, לדעתי הוא לא ישחק באירופה סתם בכל מקום, מקסימום באיטליה וגם זה בספק גדול, אבל אולי אני קורא אותו לגמרי לא נכון, נחיה ונראה.

הסוגריים זה קטע נורא חזק אצלך

וגם המשפטים הארוכים האלה. לרגע היה נדמה לי שאני קורא איזה כתב עתירה ) זה לא רק חוזק הליגה או התחרתיות, זה גם איפה לגור ולבלות. אולי גם עם מבט לעתיד - קשרים בתחום העסקי. קובי באמת אני רואה אותו חוזר הביתה לאיטליה. עכשיו גם גל מקל הביא את כישוריו לליגה הזו - עוד שיקול.

סולידריות, אה? וקובי בתפקיד לך ואנסה?

אהבתי. אני חושב שדרון תפס חוזה טוב וצריך לזכור שעונה רגילה בטורקיה זה חצי מהמשחקים ב- NBA. אני לא מאמין שנראה עוד הרבה כוכבים אחרים כמוהו הולכים לאורופה כי אין הרבה קבוצות שיכולות לשלם ככה. אני כן חושב ששחקנים בינוניים ומטה שלא סופרים את הונם במאות מליונים לא יוותרו על עונת משחק פעיל וכן יילכו לאירופה.

לך ואנסה, גדול!!!! נתתי לכם יומיים, ואם אף בנזונה לא יפרגן לי על לך ואנסה אז אני יפרגן לעצמי.

שמע, לא כולם יודעים מי זה לך ולנסה, שזה חיוני בשביל להעריך את הבדיחה

חוץ מזה אתה יודע קיץ, פגרה, חלק מהמגיבים הקבועים בלוק-אאוט
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר