כספי זה בלופ

הוא כל כך בעייתי מבחינה מנטאלית וגישה למשחק, גם חסרים לו מלא יסודות ואלמנטים בסיסיים של כדורסל. כל הכאילו ההתלהבות והחריצות שהוא משדר במשחקו זה בעצם חוסר בגרות כי זה הרבה פעמים בא מחוץ למסגרת קבוצתית, בחוסר סדר שפוגע או מפריע לקבוצה שלו, התנועה ה"מפורסמת" שלו ללא כדור באה ממקום של לחפש לשפר מספרים אישיים והיא כל כך מוגזמת שהיא פוגעת בשיטה ובשטף של הקבוצה שלו ומבלבלת חברים לקבוצה שלו, גם יש לו ידיים נוראיות והוא שומט מסירות וריבאונדים על בסיס קבוע. קלעי יציב הוא בחיים לא יהיה כי יש לו צורת זריקה בעייתית, נקודת שחרור גרועה ושחרור כדור רופף. לא משנה כמות הנקודות ומספרים שהוא שם על הלוח זה אף פעם לא יהיה קשור לנצחונות, הוא פשוט לא מודע למגבלות הכישרון שלו, יותר מכל ההתנהלות שלו גרועה וחסרת מקצועיות והוא שחקן רך.

אתה קצת קשה איתו

בסך הכל מדובר בשחקן שנה שניה, שראה יותר משחקים כמחליף מאשר כשחקן פותח בליגה, ונאבק על המקום שלו עם צעיר מאוד מוכשר כמו גרין (2.11 אתלטי שקולע שלשות? כמה כאלה יש?) ועם שחקן מוכח עם חוזה גדול - גארסיה. יחסית לסיטואציה הזו הוא עשה לא מעט. לא חושב שבסאק היה יותר מדי משחק קבוצתי שאפשר להתחבר אליו, ולדעתי התנועה שלו הוסיפה הרבה מאוד להתקפה כשהוא נכנס. גם כמעט 40% לשלוש זה לא סטאט שהולך ברגל, וגם בריבאונד עשה עבודה די טובה. יש לו מגבלות, נכון. הוא לא שחקן עם ידיים מעולות, הזריקה שלו משונה, והרבה פעמים סגנון המשחק שלו מביא אותו למצבים טובים אבל הוא לא מצליח לסיים אותם. מן הסתם הוא לא הולך להיות הנוביצקי הבא, אבל בהחלט יכולה להיות לו קריירת NBA ארוכה, ופעמים אפילו משמעותית. לא רואה סיבה שהוא יהיה מוצלח פחות ממאט בארנס, נניח.

קצת? הבחור הסתכל על כספי וראה את זהבה גלאון

לא שאין גרעין של אמת בדבריו של קוביז 21, אבל לדעתי מדובר בהגזמות פראיות. צורת זריקה בעייתית יש למלא שחקנים טובים ב-NBA ובכלל. מריון, טפירו מיד קופצים לראש. בטח יש עוד המון. כספי העמיד אחוז טוב לאורך זמן בקבוצה שלא בנתה עבורו תרגילים והמון מסירות היו מגיעות אליו מאילתורים כשההתקפה נתקעת. או מאיזה ריב' טועה בסוף שעון. בקבוצה מסודרת האחוז רק יעלה. אני גם אוהב את התנועה שלו ללא כדור. לא ראיתי בה אגואיסטיות ושיפור ססטס'. קיצר, סמכים עם הכל בתגובה של אריק, חוץ מזה שהתקרה שלו גבוהה מזו של בארנס. בארנס הוא רול פלייר לפי הספר: הגנה אישית, קשיחות, שלשות. כספי, בעיניי, מגוון ומוכשר יותר. מסכים גם עם המסר של הכתבה של רביץ - כספי חייב לנצל את השביתה ולעבוד עם מאמן הגנה טוב. הגנה אישית טובה חיונית עבורו.

ממש לא זהבה גלאון

זה נחמד מצדך להסתכל בעין חיובית ומאמינה כלפי עומרי, וגם אני משתדל לעשות כך. אבל בוא נודה על האמת(אולי המכוערת)כספי אילולא היה נמצא בקינגס ועכשיו בקאבס(שגם שם עשו ויעשו איתו חסד), לא מצדיק יותר מ 15-20 דקות משחק. היה עליו דיבור ניקס שיקאגו? זה הרי ברור שאם הוא היה מגיע לאחת מהקבוצות האלו. בתוך זמן קצר הוא היה מוצא את עצמו בשולי הרוטציה אם בכלל..

אתה קצת קשה איתו

בסך הכל מדובר בשחקן שנה שניה, שראה יותר משחקים כמחליף מאשר כשחקן פותח בליגה, ונאבק על המקום שלו עם צעיר מאוד מוכשר כמו גרין (2.11 אתלטי שקולע שלשות? כמה כאלה יש?) ועם שחקן מוכח עם חוזה גדול - גארסיה. יחסית לסיטואציה הזו הוא עשה לא מעט. לא חושב שבסאק היה יותר מדי משחק קבוצתי שאפשר להתחבר אליו, ולדעתי התנועה שלו הוסיפה הרבה מאוד להתקפה כשהוא נכנס. גם כמעט 40% לשלוש זה לא סטאט שהולך ברגל, וגם בריבאונד עשה עבודה די טובה. יש לו מגבלות, נכון. הוא לא שחקן עם ידיים מעולות, הזריקה שלו משונה, והרבה פעמים סגנון המשחק שלו מביא אותו למצבים טובים אבל הוא לא מצליח לסיים אותם. מן הסתם הוא לא הולך להיות הנוביצקי הבא, אבל בהחלט יכולה להיות לו קריירת NBA ארוכה, ופעמים אפילו משמעותית. לא רואה סיבה שהוא יהיה מוצלח פחות ממאט בארנס, נניח.

אבל

יש לו יותר מדי חסרונות כדי להפוך לסוג של רול פלייר מוצלח מהסוג שאתה מתאר, חסר לו אופי חיובי של לאמץ תפקיד מסוים ולעשות ברצון כל מה שהקבוצה צריכה ולעזור בכל דרך אפשרית, חסר לו יסודות וחשיבה נכונה על המשחק, ההתנהלות שלו גרועה, הוא מתרכז יותר מדי ברעש וצלצולים במקום פשוט לשחק ולעשות עבודה טובה, בהגנה הוא יכול להיות מובס רק בגלל אובר נלהבות ואי ערנות לדברים קטנים...

קצת? הבחור הסתכל על כספי וראה את זהבה גלאון

לא שאין גרעין של אמת בדבריו של קוביז 21, אבל לדעתי מדובר בהגזמות פראיות. צורת זריקה בעייתית יש למלא שחקנים טובים ב-NBA ובכלל. מריון, טפירו מיד קופצים לראש. בטח יש עוד המון. כספי העמיד אחוז טוב לאורך זמן בקבוצה שלא בנתה עבורו תרגילים והמון מסירות היו מגיעות אליו מאילתורים כשההתקפה נתקעת. או מאיזה ריב' טועה בסוף שעון. בקבוצה מסודרת האחוז רק יעלה. אני גם אוהב את התנועה שלו ללא כדור. לא ראיתי בה אגואיסטיות ושיפור ססטס'. קיצר, סמכים עם הכל בתגובה של אריק, חוץ מזה שהתקרה שלו גבוהה מזו של בארנס. בארנס הוא רול פלייר לפי הספר: הגנה אישית, קשיחות, שלשות. כספי, בעיניי, מגוון ומוכשר יותר. מסכים גם עם המסר של הכתבה של רביץ - כספי חייב לנצל את השביתה ולעבוד עם מאמן הגנה טוב. הגנה אישית טובה חיונית עבורו.

הזריקה שלו

היא כמעט כמו של מריון, זריקה שאף פעם לא תיהיה יציבה ולא באמת יהיה אפשר לסמוך עליה, לא סתם מריון הפסיק לזרוק שלשות.

צרות של עניים

לפחות בהרכב אירווינג-סשנז-כספי-תומפסון-ורז'או אפשר לשחק משחק הגנה אקטיבי והתקפת up-tempo. תומפסון עד כדי כך ריבאונדר גרוע?

לא קטע של גרוע או לא - רק נמוך

והרכב של אירווינג-סשנס-כספי-תומפסון-וראז'ו זה כנראה ההרכב הכי נמוך בליגה (ואני גם לא רואה מי יעשה בה סל). ולא רק זה, אתה רוצה שאחד משני שחקני הפנים (ושניהם אנדרסייזד) עוד ירוץ למתפרצת במקום לקחת ריבאונד? זאת אומרת שמי שנשאר לקחת ריבאונד זה כספי שהוא לא ריבאונדר משהו ושני פוינט גארדים ביחד עם וראז'ו (וזה לפני שלקחנו בחשבון מי יוצא ביחד עם תומפסון למתפרצת). תומפסון אולי ריבאונדר טוב ברמת המכללות אבל כשפורסים את זה ל 82 משחקים עם 30 ומשהו דקות כל יום - זה ייתן את אותותיו בין אם הוא שחקן בשנה הראשונה או בשנה השישית - רוב הסיכויים שהוא לא יהיה ריבאונדר מספיק טוב לעמדה שלו ברמת ה NBA. קח את זה ממני - בדיוק עברתי את זה השנה עם PF נמוך שנותן כל מה שהוא יכול (פול מילסאפ). אם אתה לא בארקלי, יש גבול לכמה רחוק הכשרון והלב של שחקן יכולים לקחת אותו אם הוא לא בגובה המתאים. יוטה היו מקבוצות הריבאונד הגרועות בליגה והרבה מזה בגלל מילסאפ, ואני לא יכול לבוא אליו בטענות כי הוא שיחק חזק ונתן כל מה שהיה לו. הוא פשוט נמוך מדי, ואותו כנ"ל לגבי תומפסון. וגם בהגנה תומפסון הולך לגלות שה NBA זה לא המכללות אם הוא הולך לשחק ולשמור על 4. לא משנה כמה הוא טוב בהגנה, פשוט יקלעו מעליו ולא יהיה לו מה לעשות בקשר לזה. אולי תומפסון הוא יחיד סגולה - מן צ'אק הייז כזה בהגנה אבל לך תבנה על זה (עם כל הכבוד ובלי לפגוע בתומפסון).
מנהל הפורום
5000+

לא ממה שאני ראיתי

אולי ראינו משחקים אחרים, אבל במשחקים שאני ראיתי קאזינס נראה כמו זיבו בשנים הרעות שלו. הבעיה לא היתה בנכונות שלו למסור, אלא בהתעקשות שלו לקחת זריקות גרועות, הרבה פעמים מחצי מרחק עם יד על הפרצוף. יכול להיות ש-"אגואיסט" זו לא המילה הנכונה, אבל אינטליגנציית הכדורסל והבנת המשחק שלו שאפו לאפס. ואחוזי הקליעה שלו במהלך העונה מתאימים לגארד שזורק הרבה שלשות, ולא לגבוה.

הוא כמו אדם מורעב

ברגע שתיתן לו לו אוכל הוא יטרוף אותו ולא אכפת לו מי מסביב. הוא לא קיבל מספיק כדורים בגלל שטייריק המשיך עם המשחק הסוליסטי שלו, אז עד שהוא ראה כדור כבר לא בא לו למסור. אני דווקא ראיתי הרבה משחקים שהוא הראה BBIQ לא רע בכלל ושהוא מסר נהדר. הוא גם סיים עונה עם 2.5 אסיסטים מעמדת הסנטר וכל זה לרוקי שקיבל 28 דקות ולדעתי זה יפה מאוד. אם ישנו שם את התרבות וצורת המשחק הוא יהיה נהדר, רק שאני לא רואה את זה עם טייריק שם.
מנהל הפורום
5000+

פחחח 82 שידורים עאלק

תגיד אתה ילד? מה עם אימונים, משחקי אימון, טורנירי הכנה והמתנות בשדות תעופה? אנחנו מדברים פה על ערוץ 5+כספי לדעתי, 82 שעות ביום.

לא יהיו 82 משחקים העונה

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר