אירגון הזוי

הם לא ביצעו טרייד עבור אמארה כשהייתה להם אפשרות בטענה שהיקסון הוא העתיד, עכשיו הם מוכרים את "העתיד" עבור עמרי כספי, אל תנסה להבין אותם. אם הם היו עושים אז את הטרייד עבור אמארה סיכוי סביר שלברון ג'יימס ואמארה היו בקליבלנד עכשיו, אבל לא, היקסון.....רגע, מי?

רגע, רגע, רגע -

אני לא זוכר בדיוק, אבל נדמה לי שאתה הבאת בזמנו פרטים על זה שאמארה לא רצה לבוא לקליבלנד כי לברון נתן לו טיפ שהוא עוזב. ושג'יימסון במקום אמארה זו פשרה שלברון עמד מאחוריה. בטח קצת עיוותתי את הדברים - תרענן את זיכרוני.

אני הייתי זבוב על הקיר שם בדיוק כמוך

ויותר ברצינות, אני כמו כולנו ניזון מהדיווחים בתקשורת האמריקאית. אני לא הולך לחפש מה אמרתי אז. זה היסטוריה.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

לא, זה חשוב -

כי משתמע ממה שכתבת עכשיו שלברון אולי היה נשאר בקליבלנד אם היו מביאים את אמארה. שזה מנוגד לתאוריה שאומרת שלברון וחבריו סגרו הכל מראש ב- 2008.

בוא נתחיל מזה שלא מדובר בתאוריה

בוש ווייד וגם לברון בימים שהוא קם צלול התראיינו על זה בקיץ שעבר ובמודע או שלא במודע סיפרו איך הכל התחיל ונרקם. אבל זה לא סותר ולא נוגד, אם הקאבס היו מביאים את אמארה אולי (רק אולי) לברון היה משתין לעברו (ולא שם עליו זין כי מי זה בכלל אנטואן ג'יימיסון) ומחליט ללכת על התסריט היותר הוליוודי שהציגו לפניו אחיתופלס. בטוח שהייתה תכנית ב'. אתה אומר שאני אמרתי שלברון רמז לאמארה לא להגיע, אני לא אמרתי אני ציטטתי דיווח של רשת מסוימת ואם לא ציטטתי את זה בהודעה שאתה מדבר עליה אז בוודאי שלא המצאתי כלום, בכל מקרה לא לברון ולא אמארה הם בעלי השפעה מכריעה בנוגע למהלך כזה, אין להם סעיף שמאפשר להם לבטל טרייד כמו שיש לקובי. קראתי אתמול שהקאבס הסבירו בזמנו את הויתור על אמארה (שסטיב קר סיפר שהקאבס יכלו לקבל אותו ולא לקחו) בטענה שהיקסון הוא העתיד שלהם, זה שם את הטרייד שלהם על כספי אתמול באור אחר, סוג של הודאה בטעות שאין סיבה לטעות אותה, כי מה שאמרת על היקסון היה נכון גם לפני שנתיים ואמארה יכול היה לתת לקאבס סיכוי טוב יותר בקיץ שעבר.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

OK עשית לי סדר בראש

כאילו - סטיב קר אמר. הוא יודע רק מה אמרו לו מקליבלנד לא מה באמת גרם להם לרדת מאמארה. ויש לו גם את האינטרסים שלו. הוא מאד פרו-לברון למיטב זכרוני. בטח בגלל הבוקס שהוא קיבל ממייקל.

איזה דיכאון לכספי - טרייד לקליבלנד עבור היקסון

אני כבר רואה את זה - 82 שידורים של קליבלנד בערוץ הספורט

פחחח 82 שידורים עאלק

תגיד אתה ילד? מה עם אימונים, משחקי אימון, טורנירי הכנה והמתנות בשדות תעופה? אנחנו מדברים פה על ערוץ 5+כספי לדעתי, 82 שעות ביום.

OK עשית לי סדר בראש

כאילו - סטיב קר אמר. הוא יודע רק מה אמרו לו מקליבלנד לא מה באמת גרם להם לרדת מאמארה. ויש לו גם את האינטרסים שלו. הוא מאד פרו-לברון למיטב זכרוני. בטח בגלל הבוקס שהוא קיבל ממייקל.

רגע, הדיבור היה שאמארה יגיע בטרייד ויאריך חוזה?

כי אם לא, לברון לא היה צריך לתת לו שום טיפ - אז אמארה היה מגיע לקליבלנד לשליש עונה ומנסה לזכות באליפות יחד עם לברון. בקיץ הוא היה מחכה לראות מה קורה עם לברון, ואז מנסה ללכת אחריו למיאמי או בוחר בניקס כפי שבאמת קרה. לכל ספקולציה - תשובה ספקולטיבית (:

ככה באים, עוברים? מעבירים את הילדים בצפר כל חודשיים?

ולאמארה זה בטוח לא פשוט לשגע את הילדים עם בצפר חדש כל פעם כי אצל היהודים חינוך זה מאד חשוב.

אני גם רואה אותו מגיע למספרים של 18, 7 אם הכל ידפוק כמו שצריך. אם אירווינג יקיים את ההבטחה, הקבוצה תתחבר וכספי יקבל 35 דקות משחק, הוא מסוגל להעמיד מספרים טובים מאלה שהיו לו בקינגס (ל-36 דקות). זה אמנם בסט-קייס סנריו, אבל לא בלתי אפשרי.

כספי זה בלופ

הוא כל כך בעייתי מבחינה מנטאלית וגישה למשחק, גם חסרים לו מלא יסודות ואלמנטים בסיסיים של כדורסל. כל הכאילו ההתלהבות והחריצות שהוא משדר במשחקו זה בעצם חוסר בגרות כי זה הרבה פעמים בא מחוץ למסגרת קבוצתית, בחוסר סדר שפוגע או מפריע לקבוצה שלו, התנועה ה"מפורסמת" שלו ללא כדור באה ממקום של לחפש לשפר מספרים אישיים והיא כל כך מוגזמת שהיא פוגעת בשיטה ובשטף של הקבוצה שלו ומבלבלת חברים לקבוצה שלו, גם יש לו ידיים נוראיות והוא שומט מסירות וריבאונדים על בסיס קבוע. קלעי יציב הוא בחיים לא יהיה כי יש לו צורת זריקה בעייתית, נקודת שחרור גרועה ושחרור כדור רופף. לא משנה כמות הנקודות ומספרים שהוא שם על הלוח זה אף פעם לא יהיה קשור לנצחונות, הוא פשוט לא מודע למגבלות הכישרון שלו, יותר מכל ההתנהלות שלו גרועה וחסרת מקצועיות והוא שחקן רך.

אשליה אופטית

מסכים איתך לגמרי.. ושלא יבינו אותי פה לא נכון, אני ממש לא אנטי-כספי, אני אפילו חושב שכל האומץ והתעוזה שלו לעבור לשחק בליגה הטובה בעולם מעורר השראה ואפילו מעודד את הנוער בארצנו לעסוק בספורט, שזה במודע או לא, עבודת קודש.

אני מאוד מרוצה

כספי עובר לסיטואציה אידיאלית - SF פותח טבעי, שהובא בטרייד גדול ושיש ממנו הרבה ציפיות. אין שום סיבה שהוא לא יקבל 30-35 דקות לערב. לידו בקבוצה יש שלושה רכזים שיודעים למסור ולמסור טוב, ושחקן התקפה שלא יאלץ אותו להוביל, אבל גם לא צריך ולא רוצה 30 זריקות למשחק. במצב הזה אין שום סיבה שהוא לא יוכל להתפתח לשחקן של 15 נק' ו-6.5 ריבאונדים למשחק. נראה לא סביר? אלה פשוט הממוצעים שלו עד היום ל-36 דקות. גם אם הוא יקבל פחות דקות, וזה סביר, התפקיד היותר גדול בקבוצה והשיפור באחוזי קליעה שיתקבל ממשחק עם רכזים נורמליים יכול להביא אותו לשם. אני לא יודע אם יש לכספי מה שצריך כדי להגיע לשם. אחרי העונה הראשונה הייתי אומר שכן, אחרי השניה כבר לא בטוח. אולי לא יעמוד בציפיות, אולי יתפרק תחת הנטל הפיזי, אבל יש לו את ההזדמנות המושלמת לנסות. לגבי האטרקטיביות של קליבלנד - בעיני היא לא נופלת מסקרמנטו. מכיוון שיש לה מוסרים טובים, יכול להיות שנראה כדורסל נורמלי, במקום באחד על אחד עם הראש בקיר של טייריק וקאזינס. תהיה שם קבוצת התקפה לא רעה עם אירווינג, ג'ימיסון ודיוויס/ סשנז (שאגב הצליח לא רע בתור SG בעונה שעברה), וכן - גם כספי. מעבר לזה - יש פוטנציאל בקבוצה. אירווינג, PF טוב שיגיע מהדראפט בעונה הבאה, ו-SG שיגיע בשביל החוזה של ג'ימיסון, והם על הסוס להרבה שנים. וגם אם אחד מאלה יתברר כפלופ, יש את הדראפט של 2013 ומודל אוק סיטי. עדיף בעיני על סקרמנטו, שתקועה עם אלפי סקוררים לא אינטליגנטים והגנה גרועה.

קאזינס לדעתי לא הולך כל כך עם הראש בקיר והוא גם לא אגואיסט

הוא דווקא הראה שאין לו בעיה למסור. הבעיה היא שכשטייריק מנהל את העסק אז קאזינס לא רואה כדור מספיק וזה כן פוגע לו בחשק למסור.
מנהל הפורום
5000+

OK עשית לי סדר בראש

הוא גם ניסה לעשות טרייד על אמרה בשביל אל ג'פרסון כשהוא היה במינסוטה

ודייויד קאן אמר לא.
מנהל הפורום
5000+

התכוונתי לשחקני כנף במגרש הפתוח

ובמובן הזה תומפסון - כמו קניון מרטין, טיירוס תומאס, מריון של פניקס ואחרים - נראה לי כמו יופי של שחקן כנף לסיום מתפרצות.

אז מי ייקח ריבאונד? רק וראז'ו?

מנהל הפורום
5000+

צרות של עניים

לפחות בהרכב אירווינג-סשנז-כספי-תומפסון-ורז'או אפשר לשחק משחק הגנה אקטיבי והתקפת up-tempo. תומפסון עד כדי כך ריבאונדר גרוע?

קאזינס לדעתי לא הולך כל כך עם הראש בקיר והוא גם לא אגואיסט

הוא דווקא הראה שאין לו בעיה למסור. הבעיה היא שכשטייריק מנהל את העסק אז קאזינס לא רואה כדור מספיק וזה כן פוגע לו בחשק למסור.

לא ממה שאני ראיתי

אולי ראינו משחקים אחרים, אבל במשחקים שאני ראיתי קאזינס נראה כמו זיבו בשנים הרעות שלו. הבעיה לא היתה בנכונות שלו למסור, אלא בהתעקשות שלו לקחת זריקות גרועות, הרבה פעמים מחצי מרחק עם יד על הפרצוף. יכול להיות ש-"אגואיסט" זו לא המילה הנכונה, אבל אינטליגנציית הכדורסל והבנת המשחק שלו שאפו לאפס. ואחוזי הקליעה שלו במהלך העונה מתאימים לגארד שזורק הרבה שלשות, ולא לגבוה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר