ראיון נהדר של ביל סימונס עם דיוויד קאן (אודיו). חובה לשמוע

באתר ESPN THE B.S REPORT מקווה שהלינק יעבוד http://espn.go.com/espnradio/player?rd=1#/podcenter/?id=6701395&autoplay=1&callsign=ESPNRADIO
מנהל הפורום
5000+

סקוטי פיפן סובל מפיצול אישיות

אצל רון ארטסט לעומת זאת...

פיצול אישיות נראה כמו הצטננות קלה... הנה השטות החדשה שלו: להחליף את השם. ואם אתם תוהים לאיזה שם, הנה האופציות.

לא יותר מאשר הרבה פרשנים, כתבים ומגיבים אחרים

לברון מנצח - המלך. לברון מג'עג'ע - סתם אפס. ומכיוון שזו הרי גזירת שמיים שסקוטי תמיד ייצא לוזר ומייקל ייצא ווינר, אז יכול להיות שזה מה ששינה את הגלגל בשמיים כנגד לברון.

התכוונתי

לזה שהוא אומר היום "לא אמרתי" על דברים שהוא אמר לפני חודש וצוטט.

אצל רון ארטסט לעומת זאת...

פיצול אישיות נראה כמו הצטננות קלה... הנה השטות החדשה שלו: להחליף את השם. ואם אתם תוהים לאיזה שם, הנה האופציות.

אחד האנשים המיוחדים על הפלנטה!

קראתי על זה לפני כמה ימים. נפלתי מצחוק!

התכוונתי

לזה שהוא אומר היום "לא אמרתי" על דברים שהוא אמר לפני חודש וצוטט.

הוא אומר "הוצא מהקשרו" וצודק

הוא סה"כ אמר שלברון עשוי להיות טוב יותר מג'ורדן. זו באמת אפשרות, אבל בשביל שזה יקרה לברון צריך לשכלל הרבה אלמנטים בהתקפה שלו וכמובן להתחשל מספיק כדי שתופעות כמו משחק מס' 5 מול בוסטון או היכולת בגמר האחרון, יהיו נחלת העבר בלבד.

האמת

תקרא את הציטוטים המדויקים שלו כאן זה דווקא נשמע שהוא התכוון לזה שלברון טוב מג'ורדן, כשהוא מסביר שג'ורדן אולי קלע טוב יותר, אבל לברון בלתי עציר וגם שחקן הגנה נהדר, כאילו שג'ורדן היה איזה (*הכנס כאן את השם של השחקן שאתה חושב שלא יודע לשמור בכלל). לי זה נשמע שהוא התכוון לזה ואחרי סדרת הגמר מנסה לקחת את הדברים שלו חזרה, אבל שיהיה

אני באמת לא מבין איך אפשר להיות כל כך אופטימי לגבי לברון

חשוב לציין שאני לא מתקופת MJ. אבל ראבק, אפילו מהסרטונים של הפאקינג יו טיוב, אפשר להבין שהמשוואה הזאת, היא לא באמת משוואה. ואם ישאלו אותי הוא לא בלאבל של מר ממבה וגם לא ממש קרוב לשם אז מה הקטע?

אופטימי זה להאמין שזה יקרה

ג'ורדן הוא השחקן הכי טוב בכל הזמנים, אבל זה לא סותר את העובדה שיש ללברון את הכלים להיות גדול ממנו. ציינתי לא מעט דברים שטרם קרו איתו והוא כבר בן 26 - אז אני לא מאמין שהוא יהיה טוב מג'ורדן. אבל מה שפיפן אמר בזמנו, כשלברון נראה מול שיקאגו כמו השילוב הטוב ביותר של פליימייקר-סקורר-שומר שאפשר להעלות על הדעת, זה בהחלט עולה על הדעת. המשוואה בין לברון לג'ורדן או בריאנט היא לא באמת משוואה רק במובן שהוא שחקן שונה משניהם. אבל לברון בהחלט ברמה של קובי, רק ללא הקבלות הסופיות והחשובות ביותר - טבעות ורמת תפקוד גבוהה של סופרסטאר גם ברמה הגבוהה והחשובה ביותר.

לברון אפילו לא קרוב לקובי ומייקל

גם לא לווייד. הוא רחוק מהם מאד במה שהכי חשוב - היכולות ההתקפיות במשחק הסטטי. החדירה שלו מבוססת על כוח ומהירות ולא על שהייה וזה עושה המון הבדל ביכולות, אין לו את המשחק עם הגב לסל שקובי ומייקל פיתחו בחלק השני של הקריירה שלהם, וגם הג'אמפ הבסיסי לא כמו שלהם. אפילו לא קרוב. וזה בסיסי מדי - זה לא הולך להשתנות משמעותית.

צודק, זה באמת מה שהתכוונתי שחסר לו בהתקפה

וכמו שאמרתי, אני חושב שהוא יכול להשתפר בתחום אבל בגיל 26, כבר לא מספיק. מצד שני, היכולת המגוונת שלו בהגנה וראיית המשחק שלו - בזה הוא עולה על שלושת השמות שהזכרת. עכשיו אם אתה לא שולל את האפשרות שלברון ישפר את הארסנל ההתקפי שלו במשחק העומד, אני חושב שאפשר להבין מאיפה האמירה של פיפן הגיעה.

אתה מחפש בכח?

לברון טוב בהגנה מווייד קובי ומייקל? ברצינות? כל אחד ואחד מהם טוב ממנו בהגנה, בכל סוג של הגנה, ההגנה שלברון עושה זה חטיפות וחסימות, זה רק לסטטיסטיקה, כמגן אישי הוא לא מתקרב לאף אחד מהשלושה האלו. וראיית משחק? יודע מה, זה כבר משהו שהרבה יותר קשה למדוד והרבה יותר סוביקטיבי, אבל גם בזה אני לא חושב שלברון עולה על מישהו מהם. רק שאק תיאר יפה מאוד במה לברון עולה עליהם, וזה בכח שלו ובפיזיות שלו במתפרצת ובחדירות, וזהו.

אחי - זה לא טניס פה

אין כזה דבר שדרך יכולות בהגנה ובשיתוף החברים לברון סוגר פערים שמייקל פתח דרך ההתקפה. זה לא חיבור פשוט של היכולות (או התרומות בפועל) של השחקן. כי חלק מהתרומות אפשר לקבל מאחרים. מייקל שחקן התקפה טוב מלברון. קצת פחות טוב בהגנה (נגיד)? בשביל זה סקוטי ורודמן שם. מדובר בקבוצה. מה שלא מקבלים מאחד משלימים דרך האחר. חוץ מהדברים שאי אפשר. ואלה הדברים שמאפיינים את הגדולים מכולם ועל זה הם נשפטים - לא על חיבור פשוט של המכלול של היכולות שלהם. [ברור שקבוצה לא תגיע רחוק עם סקורר מופלא שאין לו בכלל הגנה. מייקל היה שחקן הגנה טוב, וגם קובי בזמנו. לא זה הסיפור].

מי דיבר על סגירת פערים?

בחייאת, אתה לא מתווכח פה עם איזה מעריץ לברון שבא לטעון שהוא ברמה של ג'ורדן בגלל קיזוז פערים למיניהם... לברון עם היכולות המגוונות שלו בהגנה, עם ראיית המשחק ויכולת המסירה שלו, עם הנתונים הפיזיים הנדירים, היה מסוגל להיות השחקן הטוב ביותר אי פעם, אם הוא רק היה פריק כדורסל כמו ג'ורדן וקובי - עכשיו ברור יותר?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר