גמר ה NBA משחק מספר 1

גמר ה NBA משחק מספר 1

לילה טוב. תבלו.

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

אני חוזר לכינוי של תחילת העונה, לכבוד המאורע

כמה נקודות שלי

לברון והזון ראיתי העונה מלא פעמים את מיאמי משחקים התקפה דרך לברון, כשהוא על קו העונשין וויד למעלה נע על קו השלוש ובוש למטה על הבייס ליין. בהנחה שמיאמי לא תתחיל לתפור פתאום מהשלוש, דאלאס ישחקו המון זון בסדרה והיכולת של לברון לפרק את הזון לחתיכות היא זו שתכריע את משחק ההתקפה של מיאמי.. הפלאש VS הג'ט דווין וויד צריך להרגיש את מה שהוא הרגיש לפני הסדרה מול בוסטון, אז כולם אמרו שוויד מזייף בשמירה ומשאיר הרבה את ריי אלן לבד ולא רודף אחריו, ואמנם ריי אלן קלע מס' שלשות בסדרה כי הוא ריי אלן אבל חופש פעולה ממש לא היה לו, וויד רדף אחריו ולא השאיר אותו פנוי ובכדי לשחרר את ריי בוסטון היו צריכים לסדר לו הרבה חסימות. אז כמו שציינתי וויד צריך לזכור את זה מול טרי, טרי הוא קלע מצויין שאם תשאיר אותו חופשי תענש הרבה ולכן וויד חייב לרדוף אחריו כמו שהוא רדף אחרי אלן. לברון מול מריון לברון הוא שומר מעולה אבל דווקא בגלל שהוא כזה ונוטה לעזור הרבה מול מריון לדעתי זו בעיה. דאלאס משתפת מעולה את כל השחקנים והכדור עובד מצד לצד ומיד ליד הרבה מאוד, מריון לדעתי הוא חותך מעולה ובמיוחד עם הזריקה המדהימה שלו אם לברון ישאיר אותו חופשי יותר מידי תהיו בטוחים שמישהו בדאלאס ימצא אותו. ריבאונד. מיאמי בד"כ לא מפסידה משחקים שהיא מנצחת בהם בריבאונד, ב-2 המשחקים בעונה הרגילה שדאלאס ניצחה את מיאמי היא ניצחה בריבאונד (ואני יודע שהעונה הרגילה לא משמעותית להרבה אחרי מה שהיה היחס בעונה הרגילה בין שיקגו ובוסטון למיאמי, אבל דווקא הניצחונות של דאלאס אאל"ט הגיעו בתקופה טובה של מיאמי וזה כן אומר משהו לדעתי.) דאלאס חייבת להיו זו שידה על העליונה בנוגע לריבאונד בשביל לנצח את הסדרה. זה כל מה שעלה לי לראש בדקות האחרונות אם אני אזכר בעוד נקודות אני אוסיף, אם קראת עד לפה, סורי על החפירה (:

אני חוזר לכינוי של תחילת העונה, לכבוד המאורע

הגיע הזמן שהוא יתעורר

2 שלשות למשחק זה כל מה שאני מבקש ממנו, או יותר נכון כל מה שאני מבקש ממנו זה שיהווה איום, שלא יעיזו להשאיר אותו על קו ה-3 חופשי ולבד.

כמה נקודות שלי

לברון והזון ראיתי העונה מלא פעמים את מיאמי משחקים התקפה דרך לברון, כשהוא על קו העונשין וויד למעלה נע על קו השלוש ובוש למטה על הבייס ליין. בהנחה שמיאמי לא תתחיל לתפור פתאום מהשלוש, דאלאס ישחקו המון זון בסדרה והיכולת של לברון לפרק את הזון לחתיכות היא זו שתכריע את משחק ההתקפה של מיאמי.. הפלאש VS הג'ט דווין וויד צריך להרגיש את מה שהוא הרגיש לפני הסדרה מול בוסטון, אז כולם אמרו שוויד מזייף בשמירה ומשאיר הרבה את ריי אלן לבד ולא רודף אחריו, ואמנם ריי אלן קלע מס' שלשות בסדרה כי הוא ריי אלן אבל חופש פעולה ממש לא היה לו, וויד רדף אחריו ולא השאיר אותו פנוי ובכדי לשחרר את ריי בוסטון היו צריכים לסדר לו הרבה חסימות. אז כמו שציינתי וויד צריך לזכור את זה מול טרי, טרי הוא קלע מצויין שאם תשאיר אותו חופשי תענש הרבה ולכן וויד חייב לרדוף אחריו כמו שהוא רדף אחרי אלן. לברון מול מריון לברון הוא שומר מעולה אבל דווקא בגלל שהוא כזה ונוטה לעזור הרבה מול מריון לדעתי זו בעיה. דאלאס משתפת מעולה את כל השחקנים והכדור עובד מצד לצד ומיד ליד הרבה מאוד, מריון לדעתי הוא חותך מעולה ובמיוחד עם הזריקה המדהימה שלו אם לברון ישאיר אותו חופשי יותר מידי תהיו בטוחים שמישהו בדאלאס ימצא אותו. ריבאונד. מיאמי בד"כ לא מפסידה משחקים שהיא מנצחת בהם בריבאונד, ב-2 המשחקים בעונה הרגילה שדאלאס ניצחה את מיאמי היא ניצחה בריבאונד (ואני יודע שהעונה הרגילה לא משמעותית להרבה אחרי מה שהיה היחס בעונה הרגילה בין שיקגו ובוסטון למיאמי, אבל דווקא הניצחונות של דאלאס אאל"ט הגיעו בתקופה טובה של מיאמי וזה כן אומר משהו לדעתי.) דאלאס חייבת להיו זו שידה על העליונה בנוגע לריבאונד בשביל לנצח את הסדרה. זה כל מה שעלה לי לראש בדקות האחרונות אם אני אזכר בעוד נקודות אני אוסיף, אם קראת עד לפה, סורי על החפירה (:

ועוד נקודה אחת

סטיבנסון... אם אני דאלאס אני מעדיף את סטיבנסון על וויד ואני אסביר למה. לברון התמודד בכל הפלייאוף עם שומרים הרבה יותר טובים מסטיבנסון (איגודאלה, פירס ודנג) והסתדר מולם, וויד לעומת לברון התקשה מאוד בסיבוב האחרון מול האגרסיביות של בוגנס וברואר. סטיבנסון הוא בדיוק שומר כמוהם, אגרסיבי (עם טרש טוק), אין שום סיבה שהוא לא יוכל (לנסות לפחות) לעצור את וויד ולגרום לו לאחוזים מחרידים מהשדה בדיוק כמו בוגנס וברואר ועדיף לדאלאס לשתק את וויד מאשר לשים את סטיבנסון על לברון דבר שלדעתי לא ילך לטובת דאלאס.

כמה נקודות שלי

בעקבות ראיון של לברון לפני כמה ימים, אפשר להבין שהם מודעים לשלשות של דאלאס וזה כבר טוב טרי הוא לא אלן אלן כמו רג׳י כמו המילטון ידועים בניידות שלהם בלי כדור הפחד מטרי שיזלזלו בו, בעיקר ברבע האחרון קיד הוא אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה אבל ביבי דווקא בסדרה הזאת לא יהיה חור בהגנה כי קיד פחות מאיים על הסל, ובכל זאת יכול להיות שכדאי לשים את וייד על קיד האם לברון ישמור על נוביצקי? כולם גמדים במיאמי נוביצקי הולך לחגוג בסדרה הזאת אני הייתי שם עליו את האסלם ואומר לו להיות פיזי עם דירקטור כל המשחק

גמר ה NBA משחק מספר 1

לילה טוב. תבלו.

דירק נראה מוכן, יש לו אש בעיניים

בשידור המציאו לו כינוי חדש ר(דירק)סלי ridiculously

הR מפריע

גמר ה NBA משחק מספר 1

לילה טוב. תבלו.

לברון נראה לחוץ

וייד באמצע המעגל שמיאמי עשו סביבו

ואומר לכולם Don't say I wish would have ...

עוד מישהו רואה פה בליג פאס ?

משהו מוזר שם, השדרנים מדברים וברקע רואים את השידור החוזר של 2006 והם בכלל לא מדברים על זה...

נראה לי שהסתדר

מתחילים וכבר עבירה לטובת מיאמי

גמר ה NBA משחק מספר 1

לילה טוב. תבלו.

הגנה מעולה של מריון על וייד

בכלל הגנה מעולה של דאלאס

אבל גם של מיאמי

גמר ה NBA משחק מספר 1

לילה טוב. תבלו.

שמירות מאוד מעניינות בפתיחה

קרלייל הגיע מהבית עם דשון על לברון ומריון על וויד. נראית יופי של החלטה. ספולטרה פותח עם ג'ואל אנתוני על נוביצקי. מה שגורם לי לחשוב שאנחנו צריכים לראות שני דברים: את צ'נדלר חוגג בריבאונד, במיוחד הההתקפה. את נוביצקי חורך, על רגל אחת
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר