ועוד שאלה? מה זה גזענות? האם היית מתייחס בחשדנות לאדם שאתה יודע שכל הזמן חושב על להרוג אנשים אחרים?

נניח והייתה אוכלוסיה שלמה, שכל הזמן הייתה עסוקה בלרצות באופן כפייתי להרוג אנשים, ושנגיד 50 אחוז מהם סיפקו את הדחף הזה מתישהו, האם היית מתייחס אליהם בחשדנות, מנסה להגדיר אותם כקבוצה לכל הפחות מסוכנת? התשובה היא כן. למה? כי זה מסוכן. לא כי זה אשמתם. היית מנסה ללמד אותם, לחנך אותם אולי, להתנגד לנטיות האלו, אבל לרגע לא היית מקל ראש בסיטואציה. וזה בדיוק העניין עם פדופיליה. זוהי אוכלוסיה מסוכנת. לא היה אכפת לי להתקלח עם הומו. זו לא אוכלוסיה מסוכנת. אם זה היה מפריע לי הייתי מוצא דרכים לפתור את זה. כן היה אכפת לשלוח את הילד שלי להתקלח עם פדופיל. אני שולט בעצמי, הילד שלי לא. אני יכול להגן על עצמי, הילד שלי לא. ושוב, פושעים יש מכול הסוגים. אנס הוא אנס לא משנה מה, ומטרידן מינית הוא מטרידן לא משנה מה. לכן הטענות על התגובות של ההומו במקלחת הם מגוחכות. מקסימום הוא יתחיל איתך, ותגיד לו לא, ויהיה קצת לא נעים. וזה קרה וקורה. ומה תגובת הנגד? אפליה והדרה של אוכלוסיה שלמה, ופגיעה חמורה בחלק כל כך גדול מהאנושות. ושוב, אני באמת חושב שאם לא היית כזה אגו, היית כבר מזמן מכיר בטעות שלך. ההומו לא חושב על דברים יותר מפחידים או פחות מפחידים מהפדופיל. מה זה השטויות האלו? פדופיל חי בספקטרום מיני שהוא לא לגיטימי, ולכן קיימת בעיתיות עם אוכלוסיה זו. כולה. כי זה מסוכן. אני לא אומר שצריך להדיר אותם מהחברה, כי מדובר באנשים עם בעיה, שהיא לא אשמתם. אבל היה עדיף לכולם אם לא היה פדופילים. אם אף אחד לא היה פדופיל, מכיוון שזוהי סיטואציה בלתי פתירה. בקשר להומוסקסואליות, זה לא בעייתי.

אתה לא מפסיק לחזור על זה

אין אקט, אוקיי? אין אקט. מליון אחוז שהבן שלך לא יהיה צריך להתגונן משום דבר. אגב, אני עדיין מחכה לניתוח הפסיכולוגי שהבטחת לי. rapgamer4ever

אז אתה כנראה היחידי בכל המין האנושי. כבוד, השיא ההטרוסקסואליות

טוב די תקשיב לי שנייה אחת ברצינות

ובאמת, רק תקשיב עכשיו. אני לא מנסה להראות פה כמה אני לא הומו. אמרתי שזה די אדיוטי שזה מעוצב בסוף גיל העשרה, אתה בעצמך יודע שילד בן 12 יודע בדיוק מה הנטיות שלו. ולא, לא אמרתי שאני יודע מגיל 10 כדי להראות לכולם שאני אפילו פחות הומו (מה שלגלגת בתגובה). אני פשוט יודע על עצמי הכי טוב. שאני אתן לך דוגמה אחרת? פה אני לא יכול להיות בטוח במליון אחוז כי זה לא אני, אבל 99 אחוז שאח שלי כבר ידע מה הוא רוצה בגיל 11-12. מה זה לעצב את המיניות בצורה סופית? לדעת סופית אם אתה הומו או לא? תענה לי בפשטות על השאלה הזאת ותחשוב אם נראה לך נורמלי שילד בן 15 עדיין לא יודע סופית אם הוא הומו. rapgamer4ever

כן, זה נורמלי וקורה כל הזמן

למעשה בגלל מחשבות שאתה מבטא, הרבה ילדים שאולי היו מבינים שהם הומואים מוקדם יותר, מדחיקים את זה כי הם חוששים מתגובת החברה. הזהות המינית מתגבשת סופית בסוף שנות העשרה אבל יש אנשים שמבינים שהם הומואים רק שנים מאוחר יותר.

אז תיאורטית

הסיכוי הומופובים הומואים יותר גדול מהסיכוי שלא הומופובים הומואים? סוג של (להבדיל אלף הבדלות) יהודי אנטישמי? rapgamer4ever

חח גם אתה חולה?

או שסתם הברזת? בכל מקרה בוא למסן שתוכל..

לא נראה לי

הניתוח הפסיכולוגי על הומופובים הוא שהם חוששים שהם הומואים. זה לא אומר שהם באמת הומואים, אלא רק שהם חוששים מזה. שמע, בחיים אנחנו מתפתחים ומשתנים, ובשתי תקופות יותר מבכל תקופה אחרת - כשאנחנו תינוקות וכשאנחנו מתבגרים. זה לא שחור ולבן שאנשים לא יודעים אם הם הומואים או לא עד גיל 17 או 16 או 15 או 18. מיניות זה יותר מאם אתה הומו או לא, ואין מחקר אחד בעולם שיגיד לך שהמיניות מתעצבת בגיל 10. אבל זה אולי כי הם עדיין לא בדקו אותך.

מה שקרה זה שאין אפשרות לתת לגיטימציה לגזענות מכל צורה. לא משנה מה.

ואי אפשר להניח לאנשים לפזר מסרים של שנאה כלפי אוכלוסיות שלמות, ולהצדיק אותם באמירה שזו הדעה שלהם. מי ששונא הומואים מקביל בצורה מדויקת לשונא שחורים, לבנים, יהודים, ערבים מזרחים, אשכנזים וכ"ו. זוהי גזענות מכוערת והרסנית, והעובדה שראפגיימר ויוסי מצדיקים במידה כלשהי התנהגות והתבטאויות כאלו, היא לדעתי בעייתית ביותר, ונובעת לגמרי מגזענות שלהם. מה זה משנה אם הוא הומו או לא? מה זה מפריע? הרי זה כמו להגיד שאתה לא רוצה לשחק עם שחקן יהודי בקבוצה. מה יכול לקרות. אני מכיר הרבה הומואים, שיחקתי כדורסל עם כמה, התקלחתי עם כמה. לא מזיז לי ולא יזיז. עזבו שטויות. אין לגיטימציה לדעות כאלו. וזה מה שניסיתי להמחיש בהודעה שכתבתי

כל מילה בסלע.

שחקן זה שחקן, גם אם הוא חובב דגים, נשים, גברים או זברות. כל עוד הוא לא חרא כמו ארטסט שמתעלל בכלבים, אין שום מניעה לשחק איתו בקבוצה, וכן, גם לחבק אותו אחרי נצחון.

לא נראה לי

הניתוח הפסיכולוגי על הומופובים הוא שהם חוששים שהם הומואים. זה לא אומר שהם באמת הומואים, אלא רק שהם חוששים מזה. שמע, בחיים אנחנו מתפתחים ומשתנים, ובשתי תקופות יותר מבכל תקופה אחרת - כשאנחנו תינוקות וכשאנחנו מתבגרים. זה לא שחור ולבן שאנשים לא יודעים אם הם הומואים או לא עד גיל 17 או 16 או 15 או 18. מיניות זה יותר מאם אתה הומו או לא, ואין מחקר אחד בעולם שיגיד לך שהמיניות מתעצבת בגיל 10. אבל זה אולי כי הם עדיין לא בדקו אותך.

אתה חוזר על המושג ולא מסביר אותו

אני מבקש שתענה לי ממש בשאלה שלי, תשובה שלך: 1. מה כוללת התעצבות המיניות חוץ מאם אתה הומו או לא? 2. האם לא נראה לך הגיוני שילד בן 10 ידע שהוא נמשך לנשים ולא לגברים? rapgamer4ever

הגזענים משתמשים לזה לצורך שונה ממני

הם באים להסביר למה אסור לשני גברים להזדיין, אני בא להסביר למה אני לא ארגיש נוח להתקלח מול הומו. לא רלבנטי שגם גזענים משתמשים בזה, כי המטרה שונה. אגב, זה שלכושים יש יותר גדול זה לא אמיתי? עד שהם אשכרה טובים במשהו גם את זה אתה לוקח מהם? חחח סתם לא, לא יפה. rapgamer4ever

טעות בידך. יש להם בממוצע, גודל רגיל:

אבל יש הבדל באנטומיה. אצל כושי, במצב זקפה או במצב רפוי, יש אותו אורך. אצל לבנים, במצב רפוי הצ'ופצ'יק מתכווץ. כשזה מתוח, הממוצע הוא 13 ס"מ בכל העולם. אצל האיטלקים מעל, אצל האסייתים פחות. זה משהו מוזר שחוקרי מין בדקו (ואני לא רוצה לחשוב איך בדקו את זה. כנראה הזוי לחלוטין).

אתה בטוח שזה ביולוגי?

לאבא שלי יש פחד גבהים, ולאחים שלי ולי. נראה לי שיותר הגיוני שבתור ילדים קלטנו בתת מודע את הפחד שלו והפנמנו את זה, מאשר שזה משהו גנטי. אני חושב של-95 אחוזים מהאנשים שאני מכיר אין פחד גבהים. תמיד אנשים מופתעים כשאני אומר שיש לי.

למה זה הגיוני. אתה עד היום לא קופץ..

אתה חוזר על המושג ולא מסביר אותו

אני מבקש שתענה לי ממש בשאלה שלי, תשובה שלך: 1. מה כוללת התעצבות המיניות חוץ מאם אתה הומו או לא? 2. האם לא נראה לך הגיוני שילד בן 10 ידע שהוא נמשך לנשים ולא לגברים? rapgamer4ever

גבר, אני לא סקסולוג

בכל זאת, יש בינינו פער גילאים וחוויות די גדול, ואולי חלק מהדברים שאני אומר לא ברורים לך כי הם לא יכולים עדיין להיות ברורים. לא יודע. אין לי מה להוסיף בנושא מלבד מה שכתבתי, ואני מקווה שמה שאמרתי לא נשמע מאיים או מלחיץ מדי, כי אני מדבר על דברים ש-99.999 אחוזים מהאנשים עוברים, בין אם במודע ובין אם בתת מודע (ובהכחשה). מה שכן, צירפתי לינק למאמר מוויקיפדיה שאני מקווה שהוא רלבנטי.

למה זה הגיוני. אתה עד היום לא קופץ..

עד היום. אבל מחר, מייק, הוא יום חדש!

גבר, אני לא סקסולוג

בכל זאת, יש בינינו פער גילאים וחוויות די גדול, ואולי חלק מהדברים שאני אומר לא ברורים לך כי הם לא יכולים עדיין להיות ברורים. לא יודע. אין לי מה להוסיף בנושא מלבד מה שכתבתי, ואני מקווה שמה שאמרתי לא נשמע מאיים או מלחיץ מדי, כי אני מדבר על דברים ש-99.999 אחוזים מהאנשים עוברים, בין אם במודע ובין אם בתת מודע (ובהכחשה). מה שכן, צירפתי לינק למאמר מוויקיפדיה שאני מקווה שהוא רלבנטי.

זה בסדר, באמת

אני לא לחוץ או משהו. אני לא מבין למה התכוונת? שיהיה. נשאר לי רק לחכות לדעה המלומדת של ספארסדיינסטי עלי. rapgamer4ever

אתה לא מפסיק לחזור על זה

אין אקט, אוקיי? אין אקט. מליון אחוז שהבן שלך לא יהיה צריך להתגונן משום דבר. אגב, אני עדיין מחכה לניתוח הפסיכולוגי שהבטחת לי. rapgamer4ever

לדעתי, ניתוח פסיכולוגי מלומד אני לא יכול לתת, אבל יש לי כמה אבחנות:

אתה מרגיש אפליה על סמך גילך הצעיר, ולכן אתה מתעקש להגן על עצמך בכל דרך ואופן אפשרי, למרות שברור לך המון פעמים שאתה פשוט טועה. כמו במקרה הזה: מה זה משנה אם יש אקט או אין? סבבה זה טיעון שטיפה קשה לפרק אותו, אבל עדיין, ברורה לך לגמרי ההבחנה בין אדם שמשתוקק לפשוע לבין אדם שלא. ברוה לך ולכולם. אז אתה בחוסר ביטחון קשה בקשר לעניין של הגיל, ואתה מפצה עליו בדמגוגיה ווכחנות. דבר שני, אתה וכחן בלתי נלאה, כנראה מכיוון שאתה משוכנע שאתה חכם מכולם, ולכן אין סיבה שתטעה. אני מגבה אותך פה. לדעתי וכחנות היא לא תכונה שלילית כל כך כשהיא נעשית בפורומים שנועדו לעניין הזה בדיוק. השאלה היא האם אתה יכול להבדיל בין האגו שלך לויכוח? אני למשל לא מרבה להגיב, אבל אני מרגיש שכשאני נכנס לדיון, אני ממש משוכנע במה שיש לי להגיד. כלומר, חושב לפני שמגיב ולא מכניס עצמי לפינות. מעבר לזה, עוד לא ענית לי איפה אתה משחק, ולכן קשה לי להגיב על התפיסה שלך שאתה הולך להיות שחקן, אבל בעניין הזה אני רק יכול להגיד לך, שאין טעם לזלזל בשחקנים מבוגרים ממך, רק כי נראה לך שאם תהיה בגודל שלהם תהיה יותר טוב. או, אם נדבר לעניין: חכה כמה שנים לפני שאתה טוען כי הרמה כאן ושם בכלל לא נמוכה. הדיון שלך לגבי דשון סטיבנסון מראה כמה בדיוק אתה מבין כדורסל מתוך ספקטרום שהוא מצומצם במידה מסוימת, כי הוא מונע מתוך וכחנות. אני קולע 73 ממאה מהשלוש. בלי בעיה. זה הופך אותי להיות שחקן? לא. דשון סטיבנסון מאה אחוז קולע באחוזים כאלה. למה אתה ישר צריך להגיב ולפסול? למה הוכחנות הזו?

האמת שציפיתי ליותר גרוע

אני מרגיש אפליה על סמך גילי הצעיר? אני לא מבין מה הקשר בין השניים. אפליה כלפי מי? כלפיי? ואיך למסקנה הזאת הגעת, אם הגעת? כשאני נכנס לדיון (שלפעמים הופך אח"כ לויכוח) אני לא תמיד בטוח ב-100 אחוז במה שאני אומר. אבל אם אני לא בטוח בעצמי, הדיון הזה לא יהפוך לויכוח. חוץ מזה שגם מטעויות לומדים. אמרתם שהקשר בין הומופוביה לפוביה מסוימת מקרי בהחלט- סבבה, למדתי. החכמתי בצורה מסוימת מהויכוח הזה. ולגבי הקבוצה- לא אמרתי לך ששיחקתי בקבוצה של הגימנסיה (הבית ספר גימנסיה, כל שנה בפיינל פור)? השנה אני לא משחק כי זה יצא לי על שעות לימודים, עכשיו נפתרה הבעיה ובשנה הבאה אני אשחק בי-י"ב שזאת ליגה מאוד רצינית, זה בתקווה שנצליח להישאר שם השנה. ובקשר ללהיות יותר גדול יעזור לי- אני 1.75. עוד 5-10 ס"מ (שלא יגיעו) בטוח יעזרו לי. אין טעם להתווכח- עדיף לשחקן הממוצע להיות 1.85 מאשר 1.75, זה ברור. ולעניין האחרון- 73 מ-100 של דשון. דשון אפילו לא קולע בממוצע 73 מתוך 100 מהעונשין. דשון זורק שלשות בפעמים נדירות, לאורך כל הקריירה הוא זרק מעט מאוד וקלע באחוזים נמוכים. ואם דשון קולע ב-73 אחוז, מה זה אומר על השוטרים בליגה? אתה מאמין שהם קולעים שלשות באחוזים של 85 ו-90? לא אפשרי אחי, לא אפשרי. בגלל כל הסיבות שציינתי אני פוסל את זה. אתה קולע ב-73 אחוז משלשת NBA? נעזוב בצד את זה שאני לא מאמין לך. אמרת שאתה משחק הרבה בגן הפעמון. קוראים לך אריאל? הוא נחשב לשוטר הכי טוב וגם לו אין 73 אחוז, אפילו לא בטווח אירופאי. rapgamer4ever
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר