אולי, אבל נראה לי שאצל הרוב (ואני ביניהם)

זה יהיה מגעיל לבצע אקט מיני בגבר. אולי ביוון העתיקה זה היה מקובל, אולי זה לא אומר שאתה הומו, אבל אותי (ואני בטוח שגם את הרוב) זה מגעיל. אני עדיין מחכה לתשובה מגיל. rapgamer4ever

אין בעייה שזה יגעיל אותך

מה שאתה חושב ומרגיש זה עניינך הפרטי, בדיוק כמו עניינו של ההומוסקסואל.

חחחח חופשי אחי חופשי

אין מקום לאנשים כמוך בפורום ובעולם בכלל

אתה קראת לי מיותר?

"It is not how big you are, it is how big you play"
"Basketball doesn't build character. It reveals it"
"Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals"

אתה בטוח שזה ביולוגי?

לאבא שלי יש פחד גבהים, ולאחים שלי ולי. נראה לי שיותר הגיוני שבתור ילדים קלטנו בתת מודע את הפחד שלו והפנמנו את זה, מאשר שזה משהו גנטי. אני חושב של-95 אחוזים מהאנשים שאני מכיר אין פחד גבהים. תמיד אנשים מופתעים כשאני אומר שיש לי.

השאלה מה אתה קורה לו פחד גבהים

בכל תרבות בעולם, אנשים חוששים ממקומות גבוהים. לרוב זו רתיעה מסוימת אבל שלא תמנע מהם לעלות לאמפייר סטייט בילדינג ולהתסכל למטה. למעט אנשים יש את הפוביה שנקראת אקרופוביה, וזה מונח קליני שדורש איבחון. אנשים שסובלים מאקרופוביה לא יוכלו לעלות למקום גבוה, יתקפו סחרחורת, יתנהגו בהיסטריה וכו'. כמו כל פוביה, זו הקצנה של תהליכים שקיימים אצל רובנו.

הבנתיך

גיל הסביר די טוב את מה שהתכוונתי

שמיניות היא לא או זה או זה במאה אחוזים מהמקרים. אני לא זוכר את השם של הסרט, אבל זה איזה סרט מכסיקני גאל גרסיה ברנאל (השחקן ששיחק באהבה נושכת ובבל וכו'). זה על שני חברים מצוינים, צעירים, שיוצאים למסע עם אישה מבוגרת שבדיוק נפרדה מבעלה. ושניהם חמים עליה אש, וגם קורה ביניהם משהו פה ומשהו שם, ואז באיזה רגע ששניהם איתה היא מתחמקת לה ושניהם שוכבים. הם לא הומואים, ולא שכבו אחר כך עם נשים, וגם לא דיברו על זה יותר או נשארו חברים. הייתה פשוט אינטימיות גדולה ביניהם בתור חברים, ופתאום ברגע מסוים זה גלש. אתה לא חייב להזדהות או משהו בסגנון. אבל זה גם דומה למשל להומו ארוטיקה שיש בספורט - שמתחבקים, שטופחים על הטוסיק, שמתקלחים ביחד, שחוגגים שערים בערימה גדולה של אנשים וכו'. זוהי התנהגות בעלת אופי מיני, שבספורט (וגם בצבא, מאותן סיבות) הן מותרות מבחינה חברתית בגלל שהמסגרת היא מאוד גברית, ואז לא צריך לחשוש ממגע ומאינטימיות. אם גברים מתנהגים באותה צורה בסרט נשים, למשל, הם ייחשבו על ידי הסביבה, וכנראה גם על ידי עצמם, כקצת סיסים. בקיצור, כמו שאמר גיל, אין הפרדה דיכוטומית, ואפילו. גם בטבע חיות מקיימות לעיתים יחסי מין עם בנות מינן (גם בכלא הטרוסקסואלים טהורים מקיימין יחסי מין עם גברים, מבלי שאף אחד - גם לא החברה - מחשיבה אותם כהומואים). אבל לא צריך אפילו ללכת לשלב המימוש. כשיש לך ידידה, ואתם נורא נורא קרובים, אז האינטימיות הזו יכולה לגלוש למשהו מיני בקלות. אפילו אם זה רק באווירה. אז גם אינטימיות בין גברים יכולה לעיתים לכלול כל מיני דברים כאלה, בדרך כלל בקטנה, רק שמפחדים לתת לזה ביטוי. נשים לא מפחדות ללטף חברות שלהן, לחבק, לנשק ולהגיד להן שהן אוהבות אחת את השנייה, או אוהבות איך שהשנייה נראית (אפילו בפירוט פיזי שרוב הגברים לא היו חולמים להגיד לגבר אחר). יכול להיות שקצת סתיתי מהנושא, אבל אני מקווה שהצלחתי להסביר לך למה בדיוק התכוונתי.

אגב

זו עובדה ידועה שהמיניות של מתבגרים היא דבר דינמי ומתפתח ומשתנה, ורק לקראת סוף גיל העשרה היא מתעצבת בצורתה הסופית. בגלל זה ילדים ומתבגרים מאוימים יותר על ידי הומואים, כי הם עדיין לא סגורים על עצמם (וכולנו כיום מתבגרים או שהיינו פעם, אז זה לא משהו שצריך להעליב אף אחד).

כמה משפטי סיכום:

1. כשאני קורא שוב את מה שיוסי כתב, אני מסכים שיש פה גזענות. למרות זאת, יוסי מבין שהבעיה היא בו ולא בהומואים ומשום מה אתה ממשיכים לרצוח אותו. 2. אתה חושב שהעובדה שהמחשבות של הפדופיל וההומו שונות שנות את כל התמונה? אוקיי, נניח (למרות שאני לא מסכים עם זה). יש לי רק בקשה אחרונה ממך- כמו שהתיימרת לנתח את האישיות של יוסי לפי כמה הודעות, בוא תנתח פה את האישיות שלי. למה שאני לא ארגיש בנוח להתקלח מול הומו? גזענות? לא סגור על עצמי מבחינה מינית? מעניין אותי לדעת מה יש לך להגיד. תרגיש חופשי להגיד הכל. rapgamer4ever

אתה רוצה שאני אעשה את הניתוח? כי לא אכפת לי לנתח אותך, אם אתה מבטיח לא להיעלב...

ומה אתה חושב שהוא יגיד לך עכשיו?

זה כמו ההקדמה הזו: "אפשר לשאול אותך שאלה אישית?". התשובה לעד תהיה כן. זו כפייה במסווה של מתן אפשרות בחירה...

זה כל מה שיש לי להגיד לך:

"אם אני יודע שהפדופיל לא ייגע בו, אני עדיין אנסה להימנע מהסיטואציה, מכיוון שהיא מעוררת מתחים מיניים מודחקים עד אימה אצל אותו אדם". אז למעשה, אתה פוסל את הפדופיל בגלל שהוא חושב על דברים יותר מפחידים מאשר מה שההומו חושב. תחשוב על זה. אני לא קורא לזה גזענות, אבל לפי דעתי לפי המילון שלך, זה כן נכנס להגדרה הזאת. לי כבר נמאס לחזור על זה, גם לא ממש אכפת לי מה תחליט בסוף. אני רק מקווה שהצלחתי לגרום לך לחשוב על זה ולנסות לראות מה ההבדלים (כשאתה יודע שאין מצב בעולם שהפדופיל יגע בבן שלך) המהותיים (ושוב אתה חוזר על אותה טענה שמפדופילים צריך להזהר, כל פעם אתה מתעלם מהנתון שמבטל אותה). rapgamer4ever

ועוד שאלה? מה זה גזענות? האם היית מתייחס בחשדנות לאדם שאתה יודע שכל הזמן חושב על להרוג אנשים אחרים?

נניח והייתה אוכלוסיה שלמה, שכל הזמן הייתה עסוקה בלרצות באופן כפייתי להרוג אנשים, ושנגיד 50 אחוז מהם סיפקו את הדחף הזה מתישהו, האם היית מתייחס אליהם בחשדנות, מנסה להגדיר אותם כקבוצה לכל הפחות מסוכנת? התשובה היא כן. למה? כי זה מסוכן. לא כי זה אשמתם. היית מנסה ללמד אותם, לחנך אותם אולי, להתנגד לנטיות האלו, אבל לרגע לא היית מקל ראש בסיטואציה. וזה בדיוק העניין עם פדופיליה. זוהי אוכלוסיה מסוכנת. לא היה אכפת לי להתקלח עם הומו. זו לא אוכלוסיה מסוכנת. אם זה היה מפריע לי הייתי מוצא דרכים לפתור את זה. כן היה אכפת לשלוח את הילד שלי להתקלח עם פדופיל. אני שולט בעצמי, הילד שלי לא. אני יכול להגן על עצמי, הילד שלי לא. ושוב, פושעים יש מכול הסוגים. אנס הוא אנס לא משנה מה, ומטרידן מינית הוא מטרידן לא משנה מה. לכן הטענות על התגובות של ההומו במקלחת הם מגוחכות. מקסימום הוא יתחיל איתך, ותגיד לו לא, ויהיה קצת לא נעים. וזה קרה וקורה. ומה תגובת הנגד? אפליה והדרה של אוכלוסיה שלמה, ופגיעה חמורה בחלק כל כך גדול מהאנושות. ושוב, אני באמת חושב שאם לא היית כזה אגו, היית כבר מזמן מכיר בטעות שלך. ההומו לא חושב על דברים יותר מפחידים או פחות מפחידים מהפדופיל. מה זה השטויות האלו? פדופיל חי בספקטרום מיני שהוא לא לגיטימי, ולכן קיימת בעיתיות עם אוכלוסיה זו. כולה. כי זה מסוכן. אני לא אומר שצריך להדיר אותם מהחברה, כי מדובר באנשים עם בעיה, שהיא לא אשמתם. אבל היה עדיף לכולם אם לא היה פדופילים. אם אף אחד לא היה פדופיל, מכיוון שזוהי סיטואציה בלתי פתירה. בקשר להומוסקסואליות, זה לא בעייתי.

ומה אתה חושב שהוא יגיד לך עכשיו?

זה כמו ההקדמה הזו: "אפשר לשאול אותך שאלה אישית?". התשובה לעד תהיה כן. זו כפייה במסווה של מתן אפשרות בחירה...

צודק. אבל מגרדת לי היד. למרות שזוהי באמת לא זכותי.

ועוד שאלה? מה זה גזענות? האם היית מתייחס בחשדנות לאדם שאתה יודע שכל הזמן חושב על להרוג אנשים אחרים?

נניח והייתה אוכלוסיה שלמה, שכל הזמן הייתה עסוקה בלרצות באופן כפייתי להרוג אנשים, ושנגיד 50 אחוז מהם סיפקו את הדחף הזה מתישהו, האם היית מתייחס אליהם בחשדנות, מנסה להגדיר אותם כקבוצה לכל הפחות מסוכנת? התשובה היא כן. למה? כי זה מסוכן. לא כי זה אשמתם. היית מנסה ללמד אותם, לחנך אותם אולי, להתנגד לנטיות האלו, אבל לרגע לא היית מקל ראש בסיטואציה. וזה בדיוק העניין עם פדופיליה. זוהי אוכלוסיה מסוכנת. לא היה אכפת לי להתקלח עם הומו. זו לא אוכלוסיה מסוכנת. אם זה היה מפריע לי הייתי מוצא דרכים לפתור את זה. כן היה אכפת לשלוח את הילד שלי להתקלח עם פדופיל. אני שולט בעצמי, הילד שלי לא. אני יכול להגן על עצמי, הילד שלי לא. ושוב, פושעים יש מכול הסוגים. אנס הוא אנס לא משנה מה, ומטרידן מינית הוא מטרידן לא משנה מה. לכן הטענות על התגובות של ההומו במקלחת הם מגוחכות. מקסימום הוא יתחיל איתך, ותגיד לו לא, ויהיה קצת לא נעים. וזה קרה וקורה. ומה תגובת הנגד? אפליה והדרה של אוכלוסיה שלמה, ופגיעה חמורה בחלק כל כך גדול מהאנושות. ושוב, אני באמת חושב שאם לא היית כזה אגו, היית כבר מזמן מכיר בטעות שלך. ההומו לא חושב על דברים יותר מפחידים או פחות מפחידים מהפדופיל. מה זה השטויות האלו? פדופיל חי בספקטרום מיני שהוא לא לגיטימי, ולכן קיימת בעיתיות עם אוכלוסיה זו. כולה. כי זה מסוכן. אני לא אומר שצריך להדיר אותם מהחברה, כי מדובר באנשים עם בעיה, שהיא לא אשמתם. אבל היה עדיף לכולם אם לא היה פדופילים. אם אף אחד לא היה פדופיל, מכיוון שזוהי סיטואציה בלתי פתירה. בקשר להומוסקסואליות, זה לא בעייתי.

אגב, לי זה קרה

במקלחת. בסין. ואכן היה לא נעים. אבל בקטנה, יצאתי, וזהו. and I lived to tell about it.

מצחיק שלא חשבתי על זה קודם

כי לאור הדיון זה היה כל כך מתבקש

צודק. אבל מגרדת לי היד. למרות שזוהי באמת לא זכותי.

שוט. אל תתבייש, אני ביקשתי את זה. כל מה שעולה לך לראש בלי לצנזר

אגב

זו עובדה ידועה שהמיניות של מתבגרים היא דבר דינמי ומתפתח ומשתנה, ורק לקראת סוף גיל העשרה היא מתעצבת בצורתה הסופית. בגלל זה ילדים ומתבגרים מאוימים יותר על ידי הומואים, כי הם עדיין לא סגורים על עצמם (וכולנו כיום מתבגרים או שהיינו פעם, אז זה לא משהו שצריך להעליב אף אחד).

טוב זה כבר נשמע מגוחך

סוף גיל העשרה? אתה מסתלבט עלי? אני סגור על זה אולי מלפני 10, בשיא הרצינות. ילדים בגיל 12 לא יודעים מה הם רוצים? ורק להבהיר- אתה מבין שלא לא עניין של מאוים, כן? פשוט לא מעוניין שגבר יפנטז עלי, זה הכל. rapgamer4ever

אז אתה כנראה היחידי בכל המין האנושי. כבוד, השיא ההטרוסקסואליות

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר