דבר ראשון: לא התכוונתי לתקוף. אני חושב שאתה אחלה. קצת מעצבן, אבל בטוח מספיק אינטיליגנטי.

דבר שני, אני אומר את הקטע של האפליה, על סמך זה שאתה כל הזמן מנסה לפצות על משהו בדמגוגיה, ולכן ניחשתי שזה קשור לעובדה שאתה צעיר ולכן מרגיש שקצת לא מעריכים אותך בגלל זה. בקשר לשלשות: בטווח אירופאי (לא נ.ב.א. טעות שלי) אם אני זורק כל פעם 10 זריקות 10 פעמים (לא ברצף) יענו בדיוק כמו שדשון זרק, אז כשאני בכושר טוב אני עושה את זה בקלות. לא בעיה האמת. אני מכיר המון שקולעים ברמה הזו. בטווח נ.ב.א. אני מכיר פחות. מי זה אריאל? בלי לזלזל ראפגיימר, אני משחק בגן כבר 12 שנה, אני לא משחק בסלים של הילדים כי זה אל רמה, ולכן אני לא מכיר את הנפשות הפועלות. בקשר לקבוצה של הגימנסיה: אם אתה מתייחס לליגה של הבתי ספר של ירושלים, אז סבבה. למה אתה לא משחק בהפועל? סתם סקרנות. מה שניסיתי להדגיש זה שלא כל כך פשוט להיות שחקן טוב. מבחינתך להגיד על שחקן ליגה לאומית שעוד 10 סנטים הייתי ברמה שלו, זה קצת יומרני לדעתי. מעבר לזה, שיחקתי עם הרבה מאוד שחקנים משתי הליגות הבכירות, וזה לא כל כך פשוט להיות ברמה הזו. גם לא כל כך מסובך. פשוט נדמה לי שהפרספקטיבה שלך היא מוטעית. הסיכום הוא כזה: די להתווכח על ריק, כי הומואים זה סבבה ופדופילים זה לא. אני מקווה שתגשים את החלומות שלך ותהיה שחקן. זה תמיד כיף שיש שחקנים ירושלמיים בליגות הבכירות. מין לוקאל פטריוטיות כזו. ואל תקרא לי גזען או אריאל, כי אני לא בגיל שלך... סתם. וזהו.

דפקת פה וואחד נאום

אני משחק בד"כ במגרש הכי נמוך. על איזה סלים של ילדים אתה מדבר? באיזה מגרש אתה משחק? התחתון, לא? לקלוע מתוך 3 רצפים של 10 7,7,8 זה מאוד מרשים. נגיד סט אחד מפינה אחת, סט שני מהאמצע, סט שלישי מליד הפינה השנייה. כדאי שתנסה באמת לעשות את זה. לזרוק נגיד 50 זריקות, 10 מכל מקום על הקשת. אתה חושב שתעבור 35? אחי, הגימנסיה זה כבר לא רק של בתי הספר בירושלים. יש טורנירים פה ושם אבל הדבר הרציני זה הליגה לבתי ספר תיכונים בארץ. שם אני מדבר איתך על רמה רמה, שם אני מקווה לשחק הרבה בשנה הבאה. למה אני לא משחק בהפועל? הסיבה העיקרית היא שזה כבר ממש רציני. יענו אולי הדבר המרכזי בחיים שלך. ובניגוד למה שהבנת, אני לא חושב שאני אהיה שחקן כדורסל. יש עוד סיבות אבל הן יותר זניחות, אני אשמח לפרט לך עליהן במסנג'ר או משהו. ועוד משהו-נראה לי שאתה חושב שאני יותר טוב ממה שאני באמת. לא אמרתי שעוד 10 סנטימטר אני אהיה ברמה של השחקן לאומית (שמסתבר שהוא כנראה לא באמת שחקן של לאומית, לפי מה שאתה אומרים. עבד עליי המניאק), אמרתי שאני מרגיש שעוד 10 ס"מ ממש הייתי יכול לשמור עליו. לא לשתק, אבל לשים יד בפנים. מקווה לראות אותך מתישהו בגן הפעמון. מגרש תחתון, כן? rapgamer4ever

בהצלחה נשמה. וכן, כבר קלעתי בזמנו יותר מ35 מתוך חמישים. עזוב. קצת אימונים וזו לא בעיה אמיתית.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר