אני שונא מזרחים. שונא אותם, את הערסים המגעילים האלה.

חבל שהעלו אותם לארץ, סתם קילקלו לנו את המדינה. צריך לעשות מדינה נפרדת לכול המרוקאים, העיראקיים, התוניסאים, וכל שאר הבררה שעלתה מארצות ערב למדינה שלנו. שונא אותם, מפחד מהם, הם מעוררים בי חלחלה עם העור הכהה שלהם והשער הצפוף שלהם. עם התת תרבות שלהם והמוזיקה המסריחה שלהם. שונא אותם.ומי שיש לו בעיה עם זה שיפנה לראפגיימר שיסביר לו למה בדיוק זה בסדר לשנוא מזרחים, ולמה בדיוק אין לי שום בעיה, ואסור לבקר אותי. אני, כפי שאומר ראפגיימר, בסדר. כל השאר, האלו שאני שונא ויפי הנפש שמגינים עליהם, טועים, ואסור להם לבקר אותי.

אולי תספר לנו יותר בפירוט מה קרה , כי אני מבין שאתה כעוס ואני לא רוצה לשפוט אותך במצב שלך.

מה שקרה זה שאין אפשרות לתת לגיטימציה לגזענות מכל צורה. לא משנה מה.

ואי אפשר להניח לאנשים לפזר מסרים של שנאה כלפי אוכלוסיות שלמות, ולהצדיק אותם באמירה שזו הדעה שלהם. מי ששונא הומואים מקביל בצורה מדויקת לשונא שחורים, לבנים, יהודים, ערבים מזרחים, אשכנזים וכ"ו. זוהי גזענות מכוערת והרסנית, והעובדה שראפגיימר ויוסי מצדיקים במידה כלשהי התנהגות והתבטאויות כאלו, היא לדעתי בעייתית ביותר, ונובעת לגמרי מגזענות שלהם. מה זה משנה אם הוא הומו או לא? מה זה מפריע? הרי זה כמו להגיד שאתה לא רוצה לשחק עם שחקן יהודי בקבוצה. מה יכול לקרות. אני מכיר הרבה הומואים, שיחקתי כדורסל עם כמה, התקלחתי עם כמה. לא מזיז לי ולא יזיז. עזבו שטויות. אין לגיטימציה לדעות כאלו. וזה מה שניסיתי להמחיש בהודעה שכתבתי

אני שונא מזרחים. שונא אותם, את הערסים המגעילים האלה.

חבל שהעלו אותם לארץ, סתם קילקלו לנו את המדינה. צריך לעשות מדינה נפרדת לכול המרוקאים, העיראקיים, התוניסאים, וכל שאר הבררה שעלתה מארצות ערב למדינה שלנו. שונא אותם, מפחד מהם, הם מעוררים בי חלחלה עם העור הכהה שלהם והשער הצפוף שלהם. עם התת תרבות שלהם והמוזיקה המסריחה שלהם. שונא אותם.ומי שיש לו בעיה עם זה שיפנה לראפגיימר שיסביר לו למה בדיוק זה בסדר לשנוא מזרחים, ולמה בדיוק אין לי שום בעיה, ואסור לבקר אותי. אני, כפי שאומר ראפגיימר, בסדר. כל השאר, האלו שאני שונא ויפי הנפש שמגינים עליהם, טועים, ואסור להם לבקר אותי.

אני מבין שאתה הומו....

ואי אפשר להניח לאנשים לפזר מסרים של שנאה כלפי אוכלוסיות שלמות, ולהצדיק אותם באמירה שזו הדעה שלהם. מי ששונא הומואים מקביל בצורה מדויקת לשונא שחורים, לבנים, יהודים, ערבים מזרחים, אשכנזים וכ"ו. זוהי גזענות מכוערת והרסנית, והעובדה שראפגיימר ויוסי מצדיקים במידה כלשהי התנהגות והתבטאויות כאלו, היא לדעתי בעייתית ביותר, ונובעת לגמרי מגזענות שלהם. מה זה משנה אם הוא הומו או לא? מה זה מפריע? הרי זה כמו להגיד שאתה לא רוצה לשחק עם שחקן יהודי בקבוצה. מה יכול לקרות. אני מכיר הרבה הומואים, שיחקתי כדורסל עם כמה, התקלחתי עם כמה. לא מזיז לי ולא יזיז. עזבו שטויות. אין לגיטימציה לדעות כאלו. וזה מה שניסיתי להמחיש בהודעה שכתבתי

כן אבל חבל שפגעת כרגע בציבור שלם כאן, אפילו אם זאת לא היתה הכוונה.

יכלת להמחיש את זה על שחורים, היה יותר לעניין (לא מהבחינה של התוכן, אלא מהבחינה שאני מאמין שאין כאן אף אתיופי ורוב הסיכויים שאף אחד לא יפגע..)

זה בדיוק העניין, ולא נראה לי שמישהו עם שכל בראשו נפגע

חוץ מזה מה זו הקביעה הזו? ו15STRONG לא פגע בציבור שלם? ואיך אתה יודע שאין הומואים בפורום? או אתיופים? העובדה היא, שרק גזענות כזו תזיז אותך. אם הייתי מדבר על הומואים או שחורים, לא היית מגיב אפילו. אין לי שום בעיה עם מזרחים, ולא צריך הרבה הבנה בדינמיקה של הפורום בשביל לקלוט את זה. אבל כל אחד יכול לשפוך שנאה, ואז לטעון לחפותו בגלל שהוא "הומופוב" או שהוא לא יודע מה, אשכנזי בן 80 שככה חינכו אותו. תכלס, גזענות זה גזענות

ולא, אין לי שום בעיה עם מזרחים, זה היה לשם ההמחשה הרדיקלית

מתי בדיוק ראית שהסכמתי עם מה שיוסי אומר?

ממש לא קיבלתי את הטיעונים שלו, אבל גיל , יוסי לוי ועוד כמה אחרים כבר אמרו פחות או יותר את מה שאני חושב ולא הרגשתי צורך להגיב את אותה תגובה.

תחשוב על הילד שלך, או על אח קטן

היית מרגיש בנוח אם הוא היה מתקלח ליד פדופיל (שכמובן לא היה נוגע בו וסביר להניח שאפילו לא היה נמשך אליו)? אני מצטער שאני צריך לתת דוגמאות כאלה כדי שתבינו שלהיות ערום מול הומו זה לא כמו להיות ערום מול לא הומו בוא נרחיק לכת- אתה מתייחס לפדופיל (שלא ביצע שום דבר, סתם הוא נמשך לקטינים וקטינות) כמו אל בנאדם אחר? בעצם, מה שונה בין פדופיל שלא נוגע בילדים אבל רוצה לבין הומו שלא יעשה לך כלום במקלחת אבל אולי היה רוצה? אם היית מתרחק מסוג כזה של אנשים, אתה גם כבר גזען? ואם אתה לא היית נרתע מזה, תחזור לשורה הראשונה בתגובה שלי פה ותחשוב ברצינות גם על השאלה הזאת. rapgamer4ever

מתי בדיוק ראית שהסכמתי עם מה שיוסי אומר?

ממש לא קיבלתי את הטיעונים שלו, אבל גיל , יוסי לוי ועוד כמה אחרים כבר אמרו פחות או יותר את מה שאני חושב ולא הרגשתי צורך להגיב את אותה תגובה.

לא אמרתי שהסכמת איתו, אמרתי שאסור לתת לזה לגיטימציה באופן כללי

ההודעה כוונה לראפגיימר בלבד, ולכל מי שתומך בגזענות הזו

תחשוב על הילד שלך, או על אח קטן

היית מרגיש בנוח אם הוא היה מתקלח ליד פדופיל (שכמובן לא היה נוגע בו וסביר להניח שאפילו לא היה נמשך אליו)? אני מצטער שאני צריך לתת דוגמאות כאלה כדי שתבינו שלהיות ערום מול הומו זה לא כמו להיות ערום מול לא הומו בוא נרחיק לכת- אתה מתייחס לפדופיל (שלא ביצע שום דבר, סתם הוא נמשך לקטינים וקטינות) כמו אל בנאדם אחר? בעצם, מה שונה בין פדופיל שלא נוגע בילדים אבל רוצה לבין הומו שלא יעשה לך כלום במקלחת אבל אולי היה רוצה? אם היית מתרחק מסוג כזה של אנשים, אתה גם כבר גזען? ואם אתה לא היית נרתע מזה, תחזור לשורה הראשונה בתגובה שלי פה ותחשוב ברצינות גם על השאלה הזאת. rapgamer4ever

ההבחנה בין פדופיל להומו היא בהקשר של הניצול. פדופיל מנצל ילדים, הומו

מקיים יחסים בהסכמה (במצב הרגיל). פדופילים נמשכים לילדים לפני ההתפתחות המינית שלהם, כלומר בגיל שבהם הילדים עדיין לא יכולים להבין את הסיטואציה, ולכןהם מנוצלים בהגדרה. האם הייתי רוצה שהילד שלי יתקלח ליד פדופיל? לא ממש. אבל כל העניין הוא שזו מחלה, שצריך לעשות אינטגרציה של החולים בה לתוך החברה בצורה מפוקחת. הומוסקסואליות אינה מחלה. ולכן אין גם בעיה עם האינטגרציה. או במלים אחרות: אם יש כל כך הרבה הומואים בליגה, איך זה שאין תקריות? כי מדובר באנשים מבוגרים עם שליטה עצמית וכבוד לאחר (שוב באידיאל). עזוב שטויות ראפגיימר, גזענות זה גזענות.

אני מדבר על מישהו שבחיים לא נגע באף ילד

הפדופיל נולד עם הנטיות שלו. כמו ההומו, זה לא אשמתו. ואם הוא בחיים לא נגע באף אחד, אתה כן תתרחק ממנו כמו שאמרת. במיוחד תרחיק את הילדים שלך. ולמה בעצם? הוא פחות או יותר עם קווים מקבילים להומו. מיעוט בנטיות המיניות, לא יעשה כלום לילד שלך וסביר להניח שאפילו לא יחשוב על זה. אז למה עם אחד יש לך בעיה ועם השני אין? כשאני חושב על זה- גם הומו נחשב פעם למחלה. ואני לא אתפלא אם יבוא היום שיגידו שלהתרחק מפדופילים שלא נוגעים באף אחד, זו גזענות. אתה צריך להבין שזה שהומו לא נחשב בפסיכולוגיה למחלה (ושלא ישתמע מהדברים שלי שזה אמור להחשב), לא משנה את העובדה שהרבה אנשים לא רוצים להתקלח מול הומו. rapgamer4ever

וואי וואי, ההשוואה בין הומואים לפדופילים היא מזעזעת לכל הפחות. ומאוד מזעזעת לכל היותר

ילדים הם פגיעים יותר ממבוגרים. מבוגרים יכולים לבחור איזה פטרנר שהם רוצים, והכל חוקי ומותר. קל לשכנע ולנצל ילדים, והחוק בא להגן עליהם. פדופילים משכנעים או גורמים או כופים על ילדים לעשות דברים שהבשלות הנפשית שלהם לא יודעת לעכל. זה פוגע והורס את חייהם. זה מוביל למיליארד בעיות קשות לכל אורך החיים. הומואים פשוט אוהבים לשכב עם אנשים מאחרים. לאף אחד לא איכפת אם שחקן מסוין אוהב קינקי סקס או אפילו S&M. הכל בהסכמה, אז הו קרס. הומו נחשב פעם למחלה על ידי אותם אנשים שחשבו שהיהודים גנבים, הכושים נחותים וכו'. אלו לא אנשים שאתה רוצה להסתמך על המחשבות והדעות והתפיסות שלהם. כתבתי הודעה מאוד ארוכה ומפורטת, אבל היא נמחקה. אולי אכתוב את הדברים שלי שוב בהמשך.

לא אמרתי שהסכמת איתו, אמרתי שאסור לתת לזה לגיטימציה באופן כללי

ההודעה כוונה לראפגיימר בלבד, ולכל מי שתומך בגזענות הזו

פיירפוקס, אני בטוח שספרס דיינאסטי מצטער אם נפגעת, אבל

אתה יכול להבין איך זו דרך יעילה ומוחשית להעביר את הנקודה שלו, בייחוד כי אתה יודע שהדעות שלו די הפוכות.

וואי וואי, ההשוואה בין הומואים לפדופילים היא מזעזעת לכל הפחות. ומאוד מזעזעת לכל היותר

ילדים הם פגיעים יותר ממבוגרים. מבוגרים יכולים לבחור איזה פטרנר שהם רוצים, והכל חוקי ומותר. קל לשכנע ולנצל ילדים, והחוק בא להגן עליהם. פדופילים משכנעים או גורמים או כופים על ילדים לעשות דברים שהבשלות הנפשית שלהם לא יודעת לעכל. זה פוגע והורס את חייהם. זה מוביל למיליארד בעיות קשות לכל אורך החיים. הומואים פשוט אוהבים לשכב עם אנשים מאחרים. לאף אחד לא איכפת אם שחקן מסוין אוהב קינקי סקס או אפילו S&M. הכל בהסכמה, אז הו קרס. הומו נחשב פעם למחלה על ידי אותם אנשים שחשבו שהיהודים גנבים, הכושים נחותים וכו'. אלו לא אנשים שאתה רוצה להסתמך על המחשבות והדעות והתפיסות שלהם. כתבתי הודעה מאוד ארוכה ומפורטת, אבל היא נמחקה. אולי אכתוב את הדברים שלי שוב בהמשך.

דווקא בכנס על הומוסקסואליות לא מזמן דיברו על פדופיליה

בסך הכל, משיכה לילדים היא נטייה מינית בדיוק כמו משיכה של גברים לגברים ושל גברים לנשים, זה לא משהו שאדם יכול לשלוט בו (בלי קשר לשאלה אם זה מולד או בחירה בשלב מוקדם מאוד בחיים, בכל מקרה משלב מסוים ומוקדם מאוד אין לאדם יכולת לבחור יותר בנטייה שלו). להגדרה פדופיל נכנס כל מי שנמשך לקטינים, גם אם הוא בכלל לא רוצה לממש את זה בגלל שהוא מבין שהוא ינצל את הילדים שהוא יהיה איתם. נטייה מינית שאי אפשר לממש זה משהו שהומואים ולסביות מכירים מצוין, זה בדיוק היה המצב שלהם עד לפני כמה עשרות שנים ובשביל רבים גם היום. נדמה לי שלאט לאט החברה מתחילה להבין גם את המצוקה הענקית שפדופילים מצויים בה. אלה אנשים שצריכים לבחור בין לא לממש את הנטייה המינית שלהם אף פעם לבין להיות פושעים מהסוג שנחשב למבחיל ביותר שיש ובצדק. זה לא ממש קשור לנושא כאן, אבל זאת נקודה שאני אוהב להעלות כשיש הזדמנות.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר