לסקרמנטו יש כרגע חמישיה מפחידה כשהם בריאים

מייק ביב בונזי וולס רון ארטסט עבדור ראחים בראד מילר כל אחד מהם בערב נתון יכול לקלוע 25 נקודות ארטסט יכול להוסיף בריבונד וכמובן ההגנה המעולה שלו קובי כבר לא יקלע 50 נקודות נגד סקרמנטו גם לא לברון גם לא טי מאק.. אם יצליחו להתחבר ולהכנס לפלייאוף..חבל על הזמן

באמת צודק.

כל אחד מהם שחקן שיכול לתת מספרים גדולים. מפחיד לחשוב מה יקרה כשכולם יתפסו יום... השאלה היא, איך יסתדר ארטסט... איך ישלטו בו... תוך כמה זמן יחזור לכושר..

לדעתי בונזי יותר פסיכי ממנו..

לכן אם ארטסט ינסה משהו.. האקס של המופרעים מפורטלנד יתפוס איתו דיבור צפוף נקווה רק שהם ינצחו היום את ניו יורק

לא.. לא נקווה...

אני לא רוצה לראות אותם מאיימים לי על הלייקרס העונה.

בא נהיה רצינים..אם הלייקרס יגיעו לפלייאוף

אז באמת כל הכבוד לפיל ג'קסון..כרגע זה לא נראה ריאלי למרות שהם מקום שביעי כרגע..הסיכוי שלהם להשאר שם שואף לאפס 6 המקומות הראשונים סגורים דנבר בטוח נכנסת לפלייאוף נשאר שתי מקומות אז נשאר6 קבוצות על שתי מקומות : יוטה קליפרס,מינוסוטה, לייקרס, גולדן סטייט ועכשיו יש סיכוי גם לסקרמנטו) לדעתי גולדן סטייט החלשה מתוך השש, כי היא מתבססת על שלשות מינוסוטה גם נראית רע..אבל אי אפשר לדעת עם גארנט..לפי העבר..הם תמיד מתאפסים בסוף נשארו 4 קבוצות לשתי מקומות: קליפרס, יוטה, לייקרס, סקרמנטו. הימור הכי בטוח בטוח: קליפרס, יוטה העדפה אישית למרות שהימרתי על קליפרס לפני תחילת העונה: לא הייתי מתנגד ללייקרס+ סקרמנטו תאורטית גם לניו אורלינס יש סיכוי.. אבל הסיכוי נמוך ביותר

רגע טעות בחישוב

דנבר רישמית מקום 3 אבל מבחינת ניצחונות לדעתי היא תהיה מספר חמש במערב בסוף העונה הסדירה..אז אולי בכל זאת יש סיכוי יש 3 מקומות פנויים לפליאוף..הכל פתוח

אז הנה הרשימה הסופית שלי

הסדר לא משנה 1.ספרס 2.דאלאס 3.דנבר 4.ממפיס 5. פינקס 6. קליפרס 7. לייקרס 8. סקרמנטו 6,7,8 זה יותר רצון מאשר ריאלי. יוטה נראית חזק מהשלושה האחרונים..אבל לא סובל אותה

מייק ביב בונזי וולס רון ארטסט עבדור ראחים בראד מילר כל אחד מהם בערב נתון יכול לקלוע 25 נקודות ארטסט יכול להוסיף בריבונד וכמובן ההגנה המעולה שלו קובי כבר לא יקלע 50 נקודות נגד סקרמנטו גם לא לברון גם לא טי מאק.. אם יצליחו להתחבר ולהכנס לפלייאוף..חבל על הזמן

תמיד הייתה להם על הנייר חמישיה טובה...

והם פישלו להזכירך פז'ה רק לפני שנתיים היה עוד מועמד לגיטימי ל-M.V.P, כך שאני לא רואה את ארטסט כשידרוג גדול (פז'ה בתקופה חרא לכן זה כן קצת שידרוג), בכל מקרה הפרט הכי חשוב שכחת שאריף וקללת הפליאוף שלו עדיין נמצאים (למרות שמעמדו מתדרדר). בכל מקרה קבוצה שהחמישיה של זה ביבי, בונזי, רון, שאריף ומילר, ועל הספסל יש את תומאס, מרטין גרסייה ואפילו גם סקינר הארט וווילימסון. זו קבוצה שחייבת להיות לפחות חצי גמר.

בא נהיה רצינים..אם הלייקרס יגיעו לפלייאוף

אז באמת כל הכבוד לפיל ג'קסון..כרגע זה לא נראה ריאלי למרות שהם מקום שביעי כרגע..הסיכוי שלהם להשאר שם שואף לאפס 6 המקומות הראשונים סגורים דנבר בטוח נכנסת לפלייאוף נשאר שתי מקומות אז נשאר6 קבוצות על שתי מקומות : יוטה קליפרס,מינוסוטה, לייקרס, גולדן סטייט ועכשיו יש סיכוי גם לסקרמנטו) לדעתי גולדן סטייט החלשה מתוך השש, כי היא מתבססת על שלשות מינוסוטה גם נראית רע..אבל אי אפשר לדעת עם גארנט..לפי העבר..הם תמיד מתאפסים בסוף נשארו 4 קבוצות לשתי מקומות: קליפרס, יוטה, לייקרס, סקרמנטו. הימור הכי בטוח בטוח: קליפרס, יוטה העדפה אישית למרות שהימרתי על קליפרס לפני תחילת העונה: לא הייתי מתנגד ללייקרס+ סקרמנטו תאורטית גם לניו אורלינס יש סיכוי.. אבל הסיכוי נמוך ביותר

אם אתה כבר הולך לתאוריות...

גם ליוסטון יש סיכוי... 3 משחקים אחרונים הקבוצה מפציצה ובראשון לפברואר יאו אמר שהוא חוזר, ויש את סוויפט שחוזר בקרוב, אנדרסון חייב לחזור מתי שהו... ולא לשכוח שעוד חצי עונה לפניהם, והמזל חייב להם בגדול השנה.

צודק, עברנו רק חצי עונה, וק עכשיו מתחלילם לשחק ברצינות

את יוסטון אסור להספיד, צריך לזכור לםני העונה דיברו עליהם כעל מועמדת בטוחה לגמר מערב, גם סאקרמנטו עם הטרייד הולכים חזק על הפליאוף בנוסף דנבר נראים מעולה יוטה מתחילים שוב להתדרדר ממפיס עוד יחלשו, ולדעתי חוץ מהספרס ודאלאס אף אחד לא בטוח בפנים (למרות שהסאנס והגריזלים פתחו פער די גדול)

אני מפחד מארטסט

לא במובן שכולם מפחדים ממנו אלא במובן של ההצהרה הראשונית שלו.בתכלס, אם הכל טוב ויפה אז נראה שסקרמנטו יכולה לדבר חזק על הפלייאוף, ארטסט זה שיפור גדול לאין הגנה שלהם. אבל הוא אמר שהוא לא רוצה לשחק שם ואז הכחיש. אז מה יקרה אם באמת לא ירצה לשחק שם, אי אפשר לדעת אצל ארטסט כלום נקווה לטוב

לא בטוח שזה היה הרעיון שלו

1. יכול שהיות שאישתו אמרה שהיא רוצה הוליבודנ(קליפרס) 2. יכול להיות שהסוכן שלו אמר לו...שבקבוצה אחרת בעתיד הוא יוכל לשפר את החוזה. 3. יכול להיות שהוא התרגל לא לעבוד ולקבל כסף לפי מה שהבנתי וולש אמר לו: " אם אתה לא הולך לפי חוק הNBA אני לא חייב לשלם לך משכורת" ואז הוא והסוכן שינו את דעתם בכל מקרה..נקווה לטוב

אם אתה כבר הולך לתאוריות...

גם ליוסטון יש סיכוי... 3 משחקים אחרונים הקבוצה מפציצה ובראשון לפברואר יאו אמר שהוא חוזר, ויש את סוויפט שחוזר בקרוב, אנדרסון חייב לחזור מתי שהו... ולא לשכוח שעוד חצי עונה לפניהם, והמזל חייב להם בגדול השנה.

הלוואי ואתה צודק..אבל קשה לי להאמין

נראה לי שהם יותר מידי אחורה אני בטוח שאם הם היו במזרח..אז זה היה הרבה יותר קל..

אני לא רוצה לראות אותם מאיימים לי על הלייקרס העונה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר