גיל, כמה תיקונים לכתבה "נעבור את זה ביחד"

1) רוד ת'ורן מעולם לא נראה בדרך החוצה מהנטס!!! למעשה, הוא האריך את החוזה שלו ב5 שנים אם אני לא טועה. 2) מלבד קיד, אין בקבוצה הזו אף אחד שאפילו מתיימר לעשות עבודה סבירה בהגנה? BS ג'פרסון הוא שומר מ-ע-ו-ל-ה שיוכיח את זה עוד יותר בעונה הבאה, רייט, קולינס, ווהן וקליף רובינסון כולם שומרים טובים עד טובים מאוד. קיד שומר טוב מאוד. קרסטיץ' שומר לא רע. שאריף, קרטר ומקיניס בינוניים ומטה. 3) שיקאגו תשאיר את צ'נדלר במחיר מציאה?!?! מדברים על חוזה ל6 שנים של 55-60 מליון דולר. לא מחיר מציאה בשביל שחקן שבהתקפה יודע רק להטביע כשהוא חופשי או tip in, ובהגנה הוא לא שומר אחד על אחד דגול. 4) עוד סיבות לאופטמיות בסיאטל- קוליסון ורידנאור.

אז ככה

1. רוד ת'ורן כן היה בדרך החוצה מהקבוצה. החוזה שלו עמד לפוג והוא לא קיבל הארכה. דיברו על זה שאחרי כל מה שהוא עשה, יעזיבו אותו אחרי שפירקו את הקבוצה. ובסוף הוא נשאר. 2. דיברתי על החמישייה. רק קיד שומר מצוין. ג'פרסון עוד לא הוכיח כלום. על קרטר כל מילה מיותרת וקרסטיץ', עם כל הכבוד, לא יכול להתמודד לא בריב' ולא בהגנה עם סנטרים רציניים. הוא ילד. 3. זה מחיר מציאה, בהחלט. אם אטלנטה הייתה מגישה לו הצעה זה היה בשווי 70 מיליון, וגם אז הבולס היו משווים. עכשיו אף אחד לא הציע, ו-55-60 מיל זה אחלה עסקה. ברור שהוא לא כוכב, אבל כמה חבר'ה יש בליגה בגובה 2.16 שהם אתלטים כ''כ טובים ושואבי ריב'? עובדה שדאלמבר קיבל חוזה גדול למרות שגם הוא לא עשה עדיין כלום. 4. אני מניח שאתה צודק. אבל התכוונתי לאופטימיות שיהיה משהו שיחזיר אותם לגדולה. רידנאור לא ברמה הזו.

לא מסכים

1) ת'ורן לא היה הדרך החוצה, זה היה ברור שזה אשמת הבעלים החדש (שכרגע נותן יד חופשית לת'ורן). תביא הוכחה, אני לא זוכר שום דיבורים על להעזיב את ת'ורן. 2) ג'פרסון עוד לא הוכיח כלום? ג'פרסון כבר 4 עונות ו4 פלייאופים אחד השומרי פרימטר הטובים בליגה. לא ברמה של ארטסט או בואן, אבל שחקן הגנה מעולה. בתחילת השנה ההגנה שלו היתה טיפה יותר חלשה בגלל שהוא היה צריך לקחת את הנטל ההתקפי הכי גדול מכל שחקן בNBA (צוות מסייע של ווהן ומרסר זה בדיחה). גם השנה הוא הוכיח שיש לו את זה כשהוא שמר מעולה על ווייד אחרי כמה דקות שהוא הוריד את החלודה. ב2004 הוא גם השפיל את פרינס וטים תומאס (כשהוא שיחק, לא שזה בעיה להשפילו). בפיינלס של 2003 הוא גם עשה עבודה מצויינת. בכלל, ב2 העונות הראשונות שלו הוא היה על תקן אופציה שלישית בהתקפה והתרכז בהגנה.

המשך תגובה...

3) לא, זה לא מחיר מציאה בכלל. זה מחיר סביר, אבל לא מחיר מציאה. פילי משלמים לדאלמברט 60-70 מליון, אבל הם, איך נגיד, פראיירים. שיקאגו משלמים מחיר סביר, אבל בשום אופן חוזה של 60 ל6 זה לא מציאה על שחקן בלי התקפה בכלל והגנת אחד על אחד סבירה (תאכלס, מה שהוא מוסיף זה ריבאונד, חסימות ואנרגיה עם האתלטיות שלו).

אחי, אתה בא איתי בקטנות

1. נתחיל מג'פרסון. אז בסדר, אז הוא שומר טוב. אוקיי. עדיין ההגנה של הנטס חלשה בגלל שלושת האחרים. בכל מקרה, היחידי שהוא שומר מעולה הוא קיד. כשג'פרסון ייבחר לחמישיית העונה נדבר. 2. לדעתי בהתחשב במחיר של דאלמבר, המחיר של צ'נדלר הוא מציאה. אתה חושב שזה מחיר סביר? אוקיי. אז אנחנו לא מסכימים על ההגדרה. זה הכל? 3. להביא לך הוכחות על ת'ורן? אחי, אין לי כוח עכשיו לנבור באינטרנט ולחפש את הכתבות שקראתי שהוא עדיין לא קיבל הארכת חוזה. זה מה שקראתי וזה מה שכתבתי. אם זה עושה לך את זה, אתה מוזמן לחפש "הוכחות" שמוכיחות שהזכרון שלי מטעה אותי. אבל יש לי זכרון די טוב בדרך כלל. בקיצור, הוא כבר היה בשנה האחרונה של החוזה שלו, ולא התלהב מהמהלכים של הבעלים, שאפילו שהוא היה אשם - הוא זה שמחליט מה קורה. ובגלל שהוא לא היה לגמרי און בורד, היו שמועות שהבעלים מעדיף מישהו אחר שוויל גט אין דה פרוגרם של לצמצם עלויות ולמקסם רווחים, בלי קשר מה קורה מבחינה מקצועית. בינתיים הבעלים הבין שזה לא עובד ככה, ובטח לא יעבוד כשיעברו לניו יורק, ובינתיים הצליח ת'ורן להביא את קרטר, אז הכיוון השתנה חזרה ות'ורן קיבל הארכת חוזה. הוא קיבל אותה במהלך העונה, לא עונה קודם ולא בתחילת העונה.

תראה

1) חמישיית ההגנה? זה לא בלתי-אפשרי, אבל הרי אתה צריך לדעת שזה הכל הייפ. האם פיאטרוס, שאין לי ספק שיש לו מקום שם, בחמישיית ההגנה? 2) סבבה. 3) ראטנר לא חסך סתם ככה ופתאום פתח את הארנק. הוא ניסה להרשים קבוצת משקיעים קמצנית כדי שיבואו להשקיע בנטס, ולמזלם (של הנטס) הם בסוף לא השקיעו. בכל מקרה, ת'ורן חתם על ה-א-ר-כ-ת חוזה. היה לו חוזה עד סוף השנה הזאתי. ומתי הוא חתם על זה? באוקטובר 2004, כשהכל עוד היה שחור.

אין תגובה?????

אני מצפה גם לעריכה בכתבה

אחי

הויכוח הזה מיותר, בגלל זה לא הגבתי קודם. 1. חמישיות ההגנה נבחרות על ידי המאמנים, אז ההייפ פה פחות קשור לדעתי מאשר בבחירות של העיתונאים. פייטרוס יוכל להיבחר לחמישיית ההגנה כשהוא יתחיל לשחק 30 דקות לערב, לא קודם. אתה חושב שג'פרסון שומר מעולה? אוקיי, סבבה. בכל מקרה, אני מדגיש, הכוונה הייתה לשאריף, קרסטיץ' וקרטר. בסדר? 2. אין טעם להמשיך לדבר על ת'ורן. מה שאני קראתי הוא שיש שמועות שהוא עשוי לא לקבל הארכת חוזה ולסיים את תפקידו הקיץ, אבל בסוף הוא כן קיבל הארכה. היו גם שמועות שהוא לא בטוח רוצה, לאור הכיוון שאליו הופכת הקבוצה. מה הבעיה, אני לא מבין.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר