THE BEAST OF THE EAST-עמוק בבאטלים

אחרי שאייברסון הביס, השפיל, ביזה, דרס, וכל מילה אחרת שתרצו כדי לתאר את הפערים בינו לבין פירס, נעבור לבאטל אחר. דרך אגב, לא התעצלתי וספרתי את ההצבעות: 16-2 לאייברסון וגם ה-2 האלה זה בעיקר מרחמים. אז AI תופס את המשבצת ליד ג'ייסון קיד. וקרב הראש בראש השלישי הוא בין שני שחקנים מהמוכשרים ביותר בעשור: LeBron James.vs.Vince Carter בניגוד לבאטל הקודם, כאן אשמח לפירוט כי עם כל הכבוד לפירס קרטר טוב ממנו, ויש כאלו שיגידו שלברון יותר טוב מאייברסון, יש כאלו שיחשבו ההפך. אבל העיקר שהקרב הזה יהיה יותר צמוד מהקודם. כדי שלא תהיה מגיפת בחירות בלברון כי בעתיד הוא יהיה שחקן גדול בהרבה מקרטר, אזכיר לכם שאתם בוחרים אותם לשנה אחת, שנת 2005/2006 (השנה הקרובה). אז את מי אתם תעדיפו בקבוצה שלכם בשנה הבאה? לברון או וינס? rapgamer4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גם אם רק לשנה הקרובה. לברון

לברון רק שנתיים בליגה, אבל בשנתיים האלה הוא הספיק גם להשתפר, ברמות. הוא שיפר את המשחק שלו בשנה השנייה והעלה את הממוצעים שלו בכל הפרמטרים. מפחיד לחשוב כמה טוב הוא יהיה בשנה הקרובה (ובטח שבעתיד הרחוק.. הוא כולה בן 20 וקצת) קרטר היה טוב מאוד בחצי העונה שעברה, והוא גם נהנה ממסירות של קיד. אבל זה רק בחצי העונה האחרונה, וגם אם הוא יהיה ככה בכל העונה הבאה (וסביר להניח שהוא לא.. אבל אם)- עדיין אני מעדיף את לברון

אני הולך עם הילד

בקרב הזה העובדה שאנו מדברים על שנה אחת מוסיפה הרבה, אבל אני חושב שעדין לברון לוקח. אין בכלל ספק שוינס הוא מכונת התקפה משומנת וקטלנית, אך רק בזה כוחו ואף בקטגוריה זו הוא אינו עולה על לברון בהרבה: מעיון מהיר בסטטיסטיקה של השניים ניתן לראות שהם קלעו בערך אותו מס' נקודות במשחק עם אותם אחוזים מהשדה (אם כי לווינס יש יתרון באחוזים לשלוש), אך הילד מוסיף כל כך הרבה מסביב - אסיסטים, ריבאונדים וחטיפות, ובשל כך אני חושב שהייתי לוקח אותו. יכול להיות, ואף סביר מאוד, שהסיבה ליתרון הסטטיסטי של לברון טמונה בכך שהוא החזיק את הכדור רוב הזמן בעוד שווינס שיחק ליד רכז אמיתי, אבל זו גם הייתה צורת המשחק של ווינסניטי מאז ומתמיד - שוטר, דאנקר, קלעי מושלם, אבל לא הרבה יותר מזה. אני מאמין שלברון יוכיח לנו השנה שהוא סטאר אמיתי שמסוגל לשנות את המשחק שלו בהתאם לקבוצה שבה הוא משחק ונראה אותו עם שורה סטטיסטית מרשימה יותר שתזכיר את מייקל בשנותיו היפות ללא כמות הנקודות (אם אני לא טועה הייתה לו עונה של 36,8,8).

כמובן שקינג ג'יימס!

השחקן הזה עושה הכל יותר טוב מקארטר. הוא חוסם, מוסר קולע ולוקח ריבאונדים יותר מאייר קנדה. תשים עכשיו את לברון בניו ג'רזי במקום קרטר וביחד עם קיד וג'פרסון הם ישלטו בליגה.

לברון

הוא יותר טוב בהכל. אין פה הרבה מה לחשוב אפילו.

וינסון וינס

בינתיים אין מקום להשוואה בין השניים, וינס קרטר שחקן אדיר ואני מחזיק ממנו ברמה של מגריידי בראיינט ואייברסון... שחקן שאומרים עליו שאי אפשר לעצור אותו פשוט ככה, משהו שעדיין לא שמעתי שאמרו על לברון ג'יימס, מעונת הרוקי של קרטר ועד עכשיו הוא השתפר בכל אספקט כמעט במשחק שלו בעיקר בזריקה מבחוץ והוא הפך לקלעי שלשות מדהים, גם עכשיו וינס עדיף כמעט בכל תכונה שאתה לוקח... כמובן שיש לוינס קרטר הרבה יותר נסיון.

למרות שבקבוצה הפרטית שלי הייתי מעדיף את..

וינס (אני פשוט אוהב אותו) ברור שלברון יותר טוב (גם לשנה) ולכן לברון

לברון

פשוט כי הוא לברון!!!

שאלה קשה.... רגע תן לי לקום מהריצפה מהצחוקים.

לברון בלי למצמץ, שחקן שנותן 100% כל ערב, שחקן שעושה את שאר השחקנים טובים יותר, שחקן עם סטיסטיקה יותר טובה, איפה פה השאלה?

לברון

הוא יותר טוב בהכל. אין פה הרבה מה לחשוב אפילו.

באמת?

וינס שומר יותר טוב (אחד על אחד הם די שווים, קבוצתי וינס לוקח) וקולע יותר טוב. הוא כמובן סקורר יותר טוב.

וינסון וינס

בינתיים אין מקום להשוואה בין השניים, וינס קרטר שחקן אדיר ואני מחזיק ממנו ברמה של מגריידי בראיינט ואייברסון... שחקן שאומרים עליו שאי אפשר לעצור אותו פשוט ככה, משהו שעדיין לא שמעתי שאמרו על לברון ג'יימס, מעונת הרוקי של קרטר ועד עכשיו הוא השתפר בכל אספקט כמעט במשחק שלו בעיקר בזריקה מבחוץ והוא הפך לקלעי שלשות מדהים, גם עכשיו וינס עדיף כמעט בכל תכונה שאתה לוקח... כמובן שיש לוינס קרטר הרבה יותר נסיון.

יש לי הרגשה שאתה קצת משוחד

לווינס יש יתרון על לברון ב"עשרת המהלכים של השבוע" וגם זה ישתנה משתי סיבות - הראשונה היא שלברון יהיה פשוט עצום בעוד ווינס מזדקן והשנייה היא שהליגה שמה את לברון בפסגת מערך השיווק שלה ולכן תתן לו הרבה (יותר) תשומת לב. לווינס יש הגנה ברמה של מרגרינה ביום קיץ חם במיוחד והדבר היחידי שהוא משקיע כביכול בהגנה הוא במהלכים שיכולים לצאת יפים כמו חטיפות או בלוקים; בשמירה אחד-על אחד הוא לא תורם יותר מהקהל שמנפנף באצבעות הענקיות האלה. שלא תבין אותי לא נכון, אני מת על ווינס בתור ווירטואוז מדהים ונהנה מאוד לראות אותו משחק, אבל הוא לא שחקן שלם בכלל. השוואה טובה יכולה להיות בינו לבין ריי אלן, למרות שגם האחרון תורם יותר בהגנה, ריבאונד וביכולת המסירה (או יותר נכון במוכנות לוותר על הכדור לעתים מזדמנות יותר).

גם אם רק לשנה הקרובה. לברון

לברון רק שנתיים בליגה, אבל בשנתיים האלה הוא הספיק גם להשתפר, ברמות. הוא שיפר את המשחק שלו בשנה השנייה והעלה את הממוצעים שלו בכל הפרמטרים. מפחיד לחשוב כמה טוב הוא יהיה בשנה הקרובה (ובטח שבעתיד הרחוק.. הוא כולה בן 20 וקצת) קרטר היה טוב מאוד בחצי העונה שעברה, והוא גם נהנה ממסירות של קיד. אבל זה רק בחצי העונה האחרונה, וגם אם הוא יהיה ככה בכל העונה הבאה (וסביר להניח שהוא לא.. אבל אם)- עדיין אני מעדיף את לברון

יש לך נימוקים משכנעים

THE BEAST OF THE EAST-עמוק בבאטלים

אחרי שאייברסון הביס, השפיל, ביזה, דרס, וכל מילה אחרת שתרצו כדי לתאר את הפערים בינו לבין פירס, נעבור לבאטל אחר. דרך אגב, לא התעצלתי וספרתי את ההצבעות: 16-2 לאייברסון וגם ה-2 האלה זה בעיקר מרחמים. אז AI תופס את המשבצת ליד ג'ייסון קיד. וקרב הראש בראש השלישי הוא בין שני שחקנים מהמוכשרים ביותר בעשור: LeBron James.vs.Vince Carter בניגוד לבאטל הקודם, כאן אשמח לפירוט כי עם כל הכבוד לפירס קרטר טוב ממנו, ויש כאלו שיגידו שלברון יותר טוב מאייברסון, יש כאלו שיחשבו ההפך. אבל העיקר שהקרב הזה יהיה יותר צמוד מהקודם. כדי שלא תהיה מגיפת בחירות בלברון כי בעתיד הוא יהיה שחקן גדול בהרבה מקרטר, אזכיר לכם שאתם בוחרים אותם לשנה אחת, שנת 2005/2006 (השנה הקרובה). אז את מי אתם תעדיפו בקבוצה שלכם בשנה הבאה? לברון או וינס? rapgamer4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לשנה הבאה וינס לעוד שנתיים כנראה הייתי לוקח את לברון

וינס לפי דעתי יותר טוב בקצת ואני מדגיש בקצת מלברון. לוינס יש יותר נסיון,והוא קלעי יותר טוב מלברון.עוד כמה שנים לברון כנראה יהיה יותר טוב אבל לבינתיים קרטר...

קרטר...למה??

כובע. סתם אין לי כוח לרשום.לברון עדיין לא מימש את כל הפוטנציאל שבו וכרגע וינס...בלה בלה בלה אתם מכירים ת'סיפור.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר