בקשר לדיון הסטרואידים ב-NBA

אני ממש לא מבין מה יעזרו סטרואידים לשחקני כדורסל. אולי הם יהיה טיפה יותר חזקים, יקפצו 2-3 ס"מ יותר גבוה (כל עוד הם לוקחים כמות נורמלית), אבל יש לזה הרבה יותר חסרונות- אני בטוח שזה לא משפר את אחוזי הקליעה- אתה קולע פחות טוב, יש לך תגובה יותר איטית לדברים שקורים במשחק. חוצמזה, שחקני NBA יכולים להתעייף כמה שהם רוצים. הם יכולים לנוח מתי שירצו, לא כמו בכדורגל למשל ובטח לא באתלטיקה. אני לא חושב שאמארה משתמש בסטרואידים כי היו וגם יהיו שחקנים חזקים ואתלטים כמוהו. אני גם לא מאמין שכל האצנים לוקחים סטרואידים (וכן, גם אני זוכר את הרוב המוחלט של השיאים של הגברים ושל הנשים בע"פ). היחידים שאני בטוח: - טים מונטגומרי - מריון ג'ונס - מריטה קוך (שיאנית העולם ל-400 מ') - פלורנס גריפית' ג'וינר (שיאנית העולם ל-100 מ') - ג'קי ג'וינר קרסי (שיאנית העולם בקרב 7) אם אתם רואים שיא מדהים אז אתם כבר בטוחים שהספורטאי השתמש, אבל את אותם שיאים מדהימים יש גם בגולף. rapgamer4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סטרואידים של היום זה לא מה שהיה פעם

סמי עזר היום הרבה יותר מפותחים ממה שהגרמניות עם השפם השתמשו במינכן בועדות הסמים השונות מפחדים מסמים שיעצבו את ה DNA מחדש הסמים של היום כל כך מפותחים שאם כולנו היינו משתמשים בהם אמרה לא היה נחשב למפלצת אלא לעוד אדם רגיל ולגבי גולף- אם זה לא היה משחק של חנונים גם שם היו לוקחים סטירואידים

לא נראה לי

אני לא חושב שיש היום שחקנים שמשמשים בסוג כלשהו של סמים ממריצים לגבי אמארה אני דיי בטוח שהוא לא משתמש כי הוא לא מראה משהו בלתי אנושי אם תסתכל עליו אז תדע שהשרירים זה ממכון כושר הניתור המדהים זה מרוב שהוא קופץ ומנתר המון ועובדה שהוא לא שומר גדול כלומר יש לו מגרעות גם

צביקה- אני מעריץ שרוף שלך

אבל להגיד שאין היום שחקנים שמשתמשים בממריצים זה כמו להגיד שישראלים לא מעשנים סמים בהודו לגבי אמרה-באמת לא יודע אולי הוא סחי אולי לא

למה בהודו?... בבית, בחוף, ..ברחובות העיר תל-אביב.

..מה שקורה בספורט בעולם וגם כאן זו תוצאה ישירה של מה שקורה מסביב. ויש עליה "מפחידה" בשימוש בסמים ובגיל הצעיר של המישתמשים. ...וכן, גם בספורט.

מה אתה מערב אותי כאן?

"יש עלייה בשימוש בסמים אצל גיל"?! מה אני קשור כאן?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
NBA
בחר
בחר