הסרטת ספרים לסרטים

בטוח שגם לכם, כמוני, קורה הרבה פעמים שמסיימים ספר וכבר מפנטזים לראות אותו על המסך... אז בהנחה שעכשיו הייתה לכם האפשרות לקבוע אילו שלוש סדרות/טרילוגיות/ספר יחיד יוסרטו, במי הייתם בוחרים?

אני כנראה הייתי בוחר בכישור הזמן, ברומח הדרקון ובטרילוגיית הספינות של הוב, מכ"ה ורומח כי אני פשוט חייב לראות את זה מוסרט והספינות בגלל שזה בטוח יעבוד בתור סרט. אני ממש יכול לראות את זה בתור מין שודדי הקאריביים פנטסטי (לא ששודדי הקאריביים הוא לא פנטסטי, אבל בכול זאת...)

אם יש לכם רעיונות, אפשר גם לכתוב שחקנים שישחקו דמויות מהספרים...

דונו.

Hear Me Roar

אני הייתי רוצה שיהפכו את כל סדרת אנדר \ הצל לסדרת טלוויזיה כדי שיהיה אפשר לשים את כל הפרטים

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

הכישור בטלוויזיה...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אני גם אוהב את הטרילוגיות של רובין הוב (היא הסופרת המועדפת עלי) וגם חושב שזה יכול לצאת ממש טוב בתור סרטים כי הכתיבה של הוב מייצרת בנוסף לעלילה המון אווירה וכבר באמת אפשר לראות את ההשוואה לסצנות הגדולות ומלאות המוזיקה של השודדים מהקאריבים.

הייתי גם שמח לראות איזה סדרה מוצלחת לרומח הדרקון. מגיע להם יותר מהסרט המצויר שהכינו להם...

מכ״ה יהיה סדרה באורך של היפים והאמיצים

אני רוצה לראות את הערפילאים

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

מכ״ה יהיה סדרה באורך של היפים והאמיצים

אני רוצה לראות את הערפילאים

אני עדיין בונה על זה שיוציאו סרט לערפילאים (כמו שברנדון סנדרסון פרסם, שהוא מתחיל לעבוד על זה, למרות שזה היה לפני יותר משנה) ולכן לא הוספתי אותו, אבל כן, הוא גם צריך להיות בשלישייה הפותחת שלי, כנראה על חשבון רומח.

Hear Me Roar

אני הייתי מת לסדרה המובטחת על שם הרוח..

מאוד אשמח לראות את הספרים של דיוויד גמל בסרט..זה יכול להיות מושלם, למרות שהמסר מרוב הספרים לאחרונה (המשחק של אנדר מול ששאוש"ק) הוא שעדיף סדרה.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

לרומח הדרקון כבר יצא סרט, הוא היה גרוע ובלי הרבה השקעה - אני לא מצפה לעוד אחד...

הערפילאים מצד שני............ אני מת לראות את כוחות הערפילאים קמים לחיים בסרט...

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני חושב ש"שם הרוח" אמור להיות מוסרט לטלוויזיה....

מנהל הפורום
250+

שם הרוח אכן נמצא בשלב יותר מתקדם. מה שמדהים הוא ששאנארה כנראה יועבד לסדרת טלוויזיה, מה שיותר מדהים הוא שכנראה MTV תפיק אותו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר