:)

יהיה כל כך מוזר לסיים את הסדרה הזאת, שהתחלתי לפני 4-5 שנים. תודה רבה על כל הפרוייקט הזה :)

אני רק מתלבט אם לקנות אותו מהר או להמשיך לקרוא את הסדרה בפעם השנייה (אני כבר בספר החמישי) ולחכות שהוא יגיע לספרייה.

אושר גדול :)

Hear Me Roar

מנהל הפורום
250+

רק מחכה שהספר יגיע כבר לחנויות!

תודה רבה על סיום הסדרה! (היום סיימתי את הספר האחרון בהתרגשות רבה)

למיטב הבנתי אפשר לשאול כאן שאלות את מתרגמים, אז ברשותכם:

1) האם יש כוונה לתרגם גם את "אביב חדש"? (אני יודע שתורגם הסיפור הקצר כחלק מ"אגדות" אבל אני מתכוון לספר המלא)

2) האם יש כוונה לתרגם את "הספר לבן"? 

3) האם יש כוונה לתרגם את Wheel of Time Companion?

נ.ב

סוף סוף אני יכול להגיב כאן... יש לוואלה מלא באגים שמנעו ממני להגיב כמה חודשים (לא כדאי לעבור לפורומים יותר רציניים?).

הי,

כרגע אין כוונה להוציא את ספרי ההשלמה של כישור הזמן.

אני אשמח לשמוע על פורומים יותר רציניים, אבל לא נראה לי שיש כאלו (כשעברנו לוואלה לפני כמה שנים חשבנו שהוא רציני...)

מנהל הפורום
250+

היי

תודה על התגובה. חבל לי לשמוע, מאוד הייתי רוצה לראות את ספרי ההשלמה הללו בעברית :)

אני לא יודע מהם נתוני המכירות של הספרים בעברית, אבל אני מניח שרוב (אם לא כל) מי שקנה את הספרים האחרונים בסדרה יקנו גם את הספרים הללו...

בכל מקרה, זאת הזדמנות לומר לכם תודה מעוד קורא מרוצה ששמח שתרגמתם את הסדרה לעברית, אני יכול לקרוא את הסדרה באנגלית ובכל זאת יש כיף גדול יותר לקרוא בעברית, הכל מרגיש נכון יותר...

בנוגע לפורומים, לא התכוונתי יותר רציניים במובן של יותר אנשים שמדברים על פנטזיה אלא דווקא מערכת פורומים עם פחות באגים. אני באופן אישי מנסה כבר כמה חודשים (מאז יציאת מגדלי חצות) להגיב פה ואני בנאדם טכנולוגי, אפילו שלחתי מיילים לוואלה בנוגע לבאגים השונים... בקיצור ממש התייאשתי ואני בטוח שיש עוד אנשים כמוני... אני לא בטוח, אבל אני חושב שהפורומים של תפוז טובים יחסית: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=161 (אני לא חבר קבוע בהם).

הי,

אני גם חבר שם, הבעייה היא שזה פורום קיים עם מנהלים שלא תמיד אוהבים את אופוס- ואין לי יכולת להחזיק שם שרשור פה כמו של מה קורה עם הספר הבא בסדרה (למשל- הספר האחרון של החוק הראשון, ואז אני מקווה לספר ההמשך של דרך המלכים).

גם אני לא ממש מצליח תמיד לפתוח שרשור חדש, אבל אין לי חלופה טובה יותר לצערי....

מנהל הפורום
250+

טוב, אם זה מה שיש... אותי זה תסכל, אבל עכשיו ניראה שהם פתרו את הבעייה (סוף סוף!).

אני מקווה שהשרשור הזה ימשיך לספרים הבאים בסדרה שיתורגמו (הספרים המשלימים או, בתקווה, כשסנדרסון יחליט שבא לו לכתוב עוד קצת :))

בכל מקרה, המון תודה על המאמץ וההחלטה לתרגם את הסדרה!

השרשור הזה כבר לא ימשיך. אבל יהיו אחרים....

השרשור של החוק הראשון ימשיך עד שנוציא את הספר השלישי.

מנהל הפורום
250+

היה נחמד אם אופוס היו תומכים בנו ומפתחים את הקהילה. זה גם נשמע לי כמו שיווק טוב, הרי אנחנו באים לכנסים ומכירים אנשים אז יכול להיות שזה לא יעזור רק לנו.

למען האמת, החסרון העיקרי בשבילי זה חוסר האפשרות להגיב בטלפון.

הי צ'ייד,

לא ממש הבנתי- מה היית רוצה שאופוס תעשה? להגיב בטלפון למה?

מנהל הפורום
250+

היה נחמד אם אופוס היתה פותחת פורום משלה לחובבי פנטזיה ומד"ב.

לגבי האפשרות להגיב בטלפון, זה החסרון העיקרי שיש לי במערכת הפורומים הזאת, שנורא קשה לי להגיב כאן בנייד. הפורום לא מותאם לנייד וצריך כל פעם להתחבר מחדש אז זה קצת מבאס.

חשבנו על זה- אבל באיזה תשתית? כשעברנו לוואלה (מה שריכז לפה את כישור הזמן ורומח הדרקון בינתיים) המטרה היתה ליצור פורום עם אוריינטציה לספרי אופוס. לצערי בעידן הפייסבוק אין יותר מדי פורומים פעילים.

אני לא מכיר עוד מערכת פורומים שתומכת בניידים, לצערי.

מנהל הפורום
250+

ניתן להשתמש בפלטפורמות קיימות כמו https://www.phpbb.com/ שהן קוד פתוח ולדעתי גם אפשר להתאים אותן לניידים.

אני מכיר בזה שבעידן הפייסבוק זה קצת חסר טעם.

אומרים פייסבוק פייסבוק, ת'כלס בקבוצות בפייסבוק אין שבריר מאשכולות, המשחקים והדיונים שהלכו בפורומים בעבר.

דווקא יש באינטרנט קהילה אחת די פעילה, אבל אני לא רואה את עצמי חבר בה. היא צעירה מדי, כולנו התבגרנו...(מישהו כאן חבר בה? לא זו בתפוז, השנייה)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר