סדרה לשם הרוח+ עידכון על הדרך

http://www.deadline.com/2013/07/new-regency-20th-century-fox-tv-to-adapt-kingkiller-chronicle-for-tv/

מה דעתכם? זה אמנם לא HBO, אבל הם לא האיכותיים היחידים בשוק...

בכל מקרה, החלק הבאמת חשוב בכתבה הוא המשפט האחרון:

"The third book in the trilogy, The Doors of Stone (working title), is expected to be out some time next year."

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

קראתי את המאמרים האחרים גם באתר של טור ומדובר בינתיים בקניית אופציה. האם היא תתממש, זאת שאלה טובה אחרת. מעבר לכך, השאלה האם זה יהיה כמו Legend of the Seeker, שהיה הדבר הנוראי ביותר באותה תקופה בטלוויזיה. זכור שאין כמעט סדרות פנטזיה כתובות שעברו את המעבר לטלוויזיה מלבד "משחקי הכס". היה גם את דרזדן שנפלה אחרי עונה, סדרת הערפדים של טניה האף, שנפלה גם היא אחרי עונה (אני חושב שלא השלימו אותה). רק דם אמיתי מראה קצת פרפורי גסיסה מייבבים, וזה רק כי אלן בול הוא היוצר שלה.

לדעתי להוציא סדרה לטלוויזיה=להרוג אותה. אני חושב שזה לא דבר שעושה טוב לספר (יחלקו עליי  המוכרים בדוכן של אופוס השנה), אבל זה אולי כן נדרש במובן מסוים.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

לפחות אם זה לא יגרום לתרגום השני אז נוכל לדעת לפחות מה קורה בעלילה

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

נצר, תראה מה זה עשה לששאו"ק...רק טוב. עכשיו מרטין יהיה חייב לתת לנו את 6 בזמן סביר (בקושי)

או ש HBO יכסחו אותו emo_25.png

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

מהפייסבוק של פטריק:
Yes. The rumors you've heard are true. Or at least *mostly* true. I'll be posting a blog soon to give y'all the details.

חוץ מזה, הוא כתב בעבר על הרתיעה שלו מסרטים על ספרים- אז אני חושב שהוא ידאג שזה יהיה טוב.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר