איך נוצרו המינוטאורים ברומח הדרקון ?

איך נוצרו המינוטאורים ברומח הדרקון ?

העוגים האלפים ובני האדם נוצרו בבריאה הגנומים הגמדים והקנדרים נוצרו מהאבן האפורה אבל מה יצר את המינוטאורים ?

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

הם גם נוצרו בגלל אבן החן האפורה. זה מוזכר באחד הספרים.

אם תסלחו לי, זה יכול להיות זמן לא רע להעלות דיון לגבי אופי יצירת הגזעים הלא-מרכזיים. יצירה שהייתה בדרכה כמעט שולית מדי.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כמו איזה גזעים ?

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

כמו כל הגזעים שהם לא אלפים, בני אדם ועוגים. כלומר גמדים, גנומים, קנדרים (שתקנו אותי, אבל אם אני לא טועה הם גזעים יחודיים לרומח הדרקון, למרות שהגנומים דומים קצת לננסים), מינוטאורים... כולם נוצרו על ידי מסע מוזר של האבן האפורה. 

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

זה נכון, מעבר לשאלה של ילדי ריאורקס. יש שאלה גדולה מי הילדים האמיתיים של ריאורקס. האם הם הגמדים, הקנדרים או הגנומים. כל גזע אוהב לומר שהם הגזע האמיתי והנכון. יש על כך את הסיפור של "רוצה להתערב" בספר "דור ההמשך" שמטפל בדיוק בנקודה הזאת ומנסה להבין מה היה הגזע הנכון.

ובכל זאת, העובדה שגזעים כאלה משמעותיים (שימו לב, העוגים בקושי מקבלים משמעות (בספרים שתורגמו לעברית לפחות) למעט בנשמת הרוח) נוצרו ב*טעות*

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

מישהו יכול להביא ציטוט לגבי יצירת המינוטאורים?

תמיד חשבתי שהמינוטאורים נוצרו ע"י סראגונס אל המינוטאורים.

טאקיזיס יצרה את העוגים, פאלאדין יצר את העלפים, גיליאן את בני האדם. סראגונס יצר את המינוטאורים, ריאורקס יצר את הגמדים/קנדרים/גנומים ומאחד מאלה התפצלו השניים האחרים במסעה של האבן האפורה.

אם אני לא טועה סקגונאוס הוא אל המלחמה לפני שהוא אל המינוטאורים.

מה שדי עונה על שאלתך- הוא הלר אותם כי היו מלחמתיים.

בכל מקרה, מה שזכור לי זה שמה שמתואר ביתר פירוט הוא יצירת הגזעים הגמדיים, הגזעים האחרים מתוארים כ'בלאגן'..

למישהו יש כח פשוט לבדוק בנקסוס?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

Minotaurs are the only surviving successful descendants of the High Ogre race (irda), when Sargonnas took a band of high ogres and transformed them into minotaurs before their downfall.

על פי ויקיפדיה...

ברצינות ? אף פעם לא שמעתי כיוון כזה

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

גם אני לא

כמה מהספרים קראתם? נשמע שרוב הדברים האלה כתובים בדרקוני להבת קיץ ובדור ההמשך.

אני ? בערך את כל מה שיצא בעברית בעידן אופוס ועוד נקודות קטנטנות מTSR

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כל מה שיצא בעברית

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר