למה לא זכורה לי אג'ה אפורה בספר? מה המאפיין שלהן?

Hear Me Roar

אוהבים דיפלומטיה.

אחת המלוות של פרין היא אפורה..

לאניסטר, אתה מתכוון לבוא לשבוע הספר?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

ירוק בשבילי.
או כחול.
אבל אם אפשר שניים אז השני שלי יהיה סגול ואני אתלה אותו על הדלת. זה יהיה נורא יפה כזה ויסתיר את החורים שאחותי הסתומה עשתה לי מדלת. והוא יהיה סגול.
(אני פשוט לא יכול ללבוש צעיף סגול. לא עם המעיל שלי. מה גם שזה יהרוס כל ניסיון שלי לעבור כגבר.)

האפורות הן שגרירות. משא ומתן, דיפלומטיה, יעוץ, גישור, ובעצם הכפפת כולם למגדל הלבן. המגדל הלבן-שחור המאוחד במקרה שלנו, אני מניח.

אוהבים דיפלומטיה.

אחת המלוות של פרין היא אפורה..

לאניסטר, אתה מתכוון לבוא לשבוע הספר?

נזכרתי...הן אלה שעשו לרנד את המשא ומתן עם ה... אלה שאני לא זוכר את שמם. החבר'ה של הים XD

אני לא אגיע למפגש, מעבר לזה שאני גר בצד השני של העולם, אני חושב שאני עדיין צריך לצבור פה קצת וותק כדי להגיע למפגשים שלכם :)

Hear Me Roar

אני לא אגיע למפגש בגלל התאריך. וותק זה שטויות, תאמין לי, המפגש הראשון מביך באותה מידה אחרי שבוע או אחרי שנתיים. אח"כ זורם.
(התנסות מקהילות אחרות. אבל היי, המפגש היחיד שהייתי בו שלכם היה טראומתי למדי, אבל בעיקר כי הייתי קטן ומבוהל וכולכם הייתם מבוגרים והיחידה שהיה לי את הטלפון שלה בכלל לא הגיעה [או שאולי הגיעה אחרי שהחלטתי לחתוך לבקר חברים מירושליים במקום?]... אני עדיין בשוק איזה קטן הייתי כשנרשמתי הנה ^^")

כן, היו ם שם שתיים כאלו...

מסכים עם להב, תבוא!

חחח..אני הגעתי מוכן ובהדרגה (התחיל בשבוע הספר..)

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

אני לא יכול לבוא הפעם אגב. זה אחרי מתכונת בהיסטוריה ולפני בגרות בביולוגיה וזה אומר שאני אצטרך להתחיל ללמוד לביולוגיה. בעיקר כי יום לפני הבגרות בביולוגיה יש לי יום המא"ה (שזה יום מיונים לצה"ל רק לבנות. פאק מיי לייף.)  ואני לא יכול לדחות אותו שוב אז אני אצטרך ללמוד מראש.

סורי... לא יכול בחמישי  הקרוב בגלל התחיבויות קודמות...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

אל תתחילו להבריז! לפחות תגיעו ביום אחר (היום או שבת..)

איך בדיוק אמורים להגיע ביום שבו אין רכבות?
אני גר בצפון וגם אם הייתי מוציא רישיון בשניה שיכולתי (הא הא למי יש כסף ללמוד נהיגה?) אני די בטוח שעדיין הייתי צריך מלווה.

(וכן, ברור שאני אגיע יום לפני המתכונת בהיסטוריה כשיש לי ציון שנתי נמוך משיבעים ולמדתי חצי מהחומר... זה סביר לגמרי...)

בהצלחה בהיסטוריה...

איך בדיוק אמורים להגיע ביום שבו אין רכבות?
אני גר בצפון וגם אם הייתי מוציא רישיון בשניה שיכולתי (הא הא למי יש כסף ללמוד נהיגה?) אני די בטוח שעדיין הייתי צריך מלווה.

(וכן, ברור שאני אגיע יום לפני המתכונת בהיסטוריה כשיש לי ציון שנתי נמוך משיבעים ולמדתי חצי מהחומר... זה סביר לגמרי...)

מדהים כמה שההודעה הזאת רלוונטית גם אליי...

Hear Me Roar

למקרה שדאגתם הוצאתי 87 במתכונת בהיסטוריה, מגן 83... במקום 69.... מצדיקים לי את ההברזה? ^^

כל הכבוד לך... איני מתיימר לאמר האם זה הברזה מוצדקת או שלא..

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר