מיסטי, אין לך אמפטיה לטומן ומירסלה? או אפילו לג'יים? (שלא לדבר על טיריון)

הסטארקים כבר לא *כל כך* מסכנים, זו הנקודה. לפחות לא בתור אינדיבידואלים. בתור בית כן, כי הם איבדו את הצפון, את ווינטרפל ואת הלורדים הכפופים להם. אבל בתור אינדיבידואליים הם ממוקמים בעמדות לא רעות בכלל.

וכן.  ההלם והסבל של צופי GOT הם אחד הדברים הכי כיפיים שהזדמנו לי בשנה האחרונה XD

חובה לראות את זה:

http://www.youtube.com/watch?v=78juOpTM3tE

:)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

הסירטון הבא שצריך לעשות: סירטון שבו יתועדו תגובות הצופים בסירטון של גורג' מרטין , שמגיב לתגובות הצופים ב"חתונה האדומה"
עריכה 17.06.2013- יש סירטון שזכה, הומוריסטי שנוצר ע"י קולג' אוף היומור..

http://www.youtube.com/watch?v=aFfP4gZGpok

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

מה עדיף לראות את הסדרה או לקרוא את הספרים?
זה בעיקר מה קודם. אני אגיע לשניהם מתישהו.
*מאוד קשה לי אם הספויילרים. תמיד הייתי חלש בנושא. אני יודע חצי ממה שקורה במכ"ה עד ספרים 21-22 מספויילרים שהייתי סקרן מכדי לא לקרוא. אני סובל פה XD*

ברור שלקרוא D:

"פחד חותך עמוק מחרבות"

הספר יותר טוב מהסידרה אבל הם לא בהכרח חופפים-עונה 2 משנה את הספר השני.

תודה ^^
(עכשיו רק להתגבר על מחסום הקריאה ולמצוא זמן פנוי... XD)

לא. שום רחמים. (אולי קצת על טומן, אבל לא ממש)

חח...איה תענוג XD מגיע להם..,

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

הסטארקים בצורה ברורה סבלו הרבה יותר. 

אבל מבחינה אסטרטגית זה נראה כאילו הלאניסטרים כמעט מחוסלים, נשאר להם רק את סרסיי שנראה שגם אם האביר המשמר שלה הולך לנצח במשפט בקרב, עדיין מישהו אחר יכול למצוא דרך להרוג אותה בקלות, היא דיי מתה מהלכת כזאת.

טיריון שלא הייתי קורא לו כל כך לאניסטר בנשמתו,שנמצא רחוק מאוד, וכנראה הולך לתמוך ביריבים של הלאניסטרים.

ג'יימי שאין לו יד ולדעתי מי שהוא ראה לא היה בריאן כי בריאן מתה, אלה תעתוע של המכשף אדום (כמו שמליסנדרה עשתה עם מאנס), הולך לפגוש את ליידי לב אבן וחבורתה ולא מוצא סיבה למה הם ישאירו אותו בחיים.

להזכירך אין דבר כבר דבר כזה בית סטארק ובית לאניסטר הם הבית השליט(לפחות רשמית).אבל זה נכון שעתידו של בית לאניסקר לא צופה טובות

כל עוד קיימים יורשים זכרים לבת סטארק- בראן וריקון- הבית כבית ממשיך להתקיים. (ואם קיימות יורשות עם סיכוי להחזיר את הבית לגדולתו המקורית? ואני מדבר על סאנסה והתוכנית של אצבעון) או, לפחות, אני מניח שזה תלוי בהגדרה, ואם גם טארגריין כבר לא בית לדעתך אז אתה עקבי עם כי אני לא מסכים איתך, אבל אם הטארגריינים הם לדעתך עדיין בית למרות שהם איבדו אפילו יותר מסטארק- אז גם הסטארקים עדיין נחשבים.

אני מניח שאנו צריכים לשאול את עצמנו מה מגדיר בית- טירה? אדמות? לורדים כפופים? או יורשים?

עוד משהו- 'רשמית', הבית השליט הוא באראתיאון. למרות שאני מסכים שזו בדיחה עצובה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

ניראה לי שבית זה בעצם משפחה מסוימת בעלת השפעה מספיק גדולה ובוסף לזה אחוזה,אדמות ואנשים שסרים למרותו.אבל ההגדרה הרשמית לא חשובה כל כך מה שאני בה להגיד זה שהמצב של בית סטארק הרבה יותר גרוע מאשר של בית לאניסטר-שגם כבשו את הדמות של סטארק ורוב הצפון.גם זה שקיימים יורשים לא משנה כל כך הרבה אם הם לא עושים כלום,לכן אם התוכנית של אצבעון תצא לפועל המצב ישתנה-למרות שאז תתעורר השאלה אם יזקפו את המהלך הזה לטובת בית סטארק? או אולי ארין?

לפי איך שהגדרת בית גם טארגריין הם כבר לא בית. ייתכן, זכותך לטעון כך.

בכל אופן, לדעתי דווקא המצב של הסטארקים טוב יותר מזה של לאניסטר. למה היורשים לא עושים כלום? הם עושים הרבה...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

לשיפור מצב הבית?מה בדיוק?או איך זה עוזר?

לפי המילון בית= משפחה, בלי תנאים. משפחה שהיא א המשפחה הגרעינית אלא הכללית (כמו שמשתמשים לפעמים במילה שבט).

במקרה שלנו הייתי מגדיר בית כמשפחה בעלת תארים, יכול להיות שיש לה אדמות או שאלו נשללו ממנה- אבל התואר נשאר.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר