מה העונש למי שבכוונה כתב ספוילרים ל-Game of Thrones?

אהלן,

טוב, יש פה הרבה אנשים יצירתיים וחשבתי שאולי מישהו ירצה לעזור לי.

דביל אחד, כתב בכלכליסט, הרס לכמה אנשים שאני מכיר ואוהב את Game of Thrones.

השמוק - תסלחו לי על הביטוי - שם בכתבה שלא באמת קשורה לנושא ספוילרים עצומים שדופקים את החוויה לכל מי שלא קרא את הספרים.

ואז, כדי להרגיז עוד יותר, הוא גם כתב שהוא עשה את זה "מתוך תקווה שזה יעצבן קצת חלק מהקוראים". כן, זאת ציטטה.

*נערך*.
עם כל הכעס על הספויילרים, צריך לשמור על כבוד האדם ולכן נמחקו הפרטים האישיים שלו.
כמו כן, כל הסתה או פגיעה במשתמש אחר (בין אם של וואלה ובין אם באינטרנט באופן כללי) הוא דבר שלא מקובל ולא תואם את הנהלים.
ראה זאת כהזהרה להבא.
מנהלי פורום מד"ב ופנטזיה.

חחחח!

מגיע לך!

תקרא את הספר.

emo_25.png

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בלי ספק הקרוע של השנה.

נחישות זה בריא !

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כל הכבוד למספיילר! מי שלא קרא את הספרים- הבוז לו! כאן לא תמצא סימפטיה. חחח, כן ירבו המספיילרים אמן כן יהי רצון.

(ואני מניח שהוא התבלבל והתכוון שזה יעצבן חלק מהצופים- שלא קראו את הספרים. להיפך, אותנו הקוראים זה מאוד משעשע emo_04.png)

עריכה: עכשי הבנתי שהוא התכוון לקוראים של הכתבה. אז כן, זה יעצבן את קוראי הכתבה שרואים את הסרטים ושלא קראו את הספרים. מוחעחעחה

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

בהחלט צודק עמרי כביר... זה בהחלט מעצבן חלק מהקוראים...
למה צריך תוסף שיסנן כל מה שקשור בטוויטר? הרי חלק מהדברים זה כבר דברים שנחשפת אליהם כצופה.
מי שלא קרא את הספרים, אלא רק צופה בסדרה... שיקח את זה בחשבון. הרי עלולים להיתקל בספויילרים גם בפייסבוק, או בכל מקום אחר.
לדעתי צריך לעשות עריכה חוזרת ולהוריד את האזהרת ספויילר מהכתבה... זה רק יעזור ויבהיר את הבעייתיות למי שרק רואה את הסידרה...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

חחח אופטי כל הודעה שלך צריך לקרוא 3 פעמים כדי להבין :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

שלג... תקרא לאט, תבין מהר.... :-P

רעיון!

בואו נפתח שרשור שיקרא 'משחקי הכס' ונפוצץ אותו בספולרים בשביל גולשים אקראיים ארורים!

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

מיסטבורן... רק כדאי בלי ספויילרים על האחרון, לפני שנוודא שכולם קראו אותו...

איזה נושא מיותר, אם הייתי מנהל הייתי כבר מוריד את הפרטים של אותו כתב. זה נורא מוגזם לחשוף פרטים של בן אדם ולעודד הטרדה רק בגלל כמה ספויילרים לסידרה. אם זה מעורר כאלה מעשים אולי זה באמת מגיע לקוראים שהתעצבנו לחינם.

ובאמת, אם כל מה שמעניין בסדרה הזאת זה מי ימות ומתי ואיזה צבע הדרקון שלו, זה אומר שכל השאר ריק מתוכן. זה אומר שבלי המתח לא הייתם נשארים לראות. שכל מה שבאמצע לא באמת מעניין מספיק.

חחחח נתנאל, לא דיברנו על זה שאם רוצים לאתר אדם אין בעיה לעשות את זה ? אז למה להקשות על המחפשים ?

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כי אז יהיה להם קשה לאתר אדם. זה יוריד את ה-50% טיפשים וישאיר את הטיפשים מאוד ואת אלה שממש מחפשים אותך. ואם יש כאלה שממש מחפשים אותך, אז כבר אמרו שההגנה הטובה ביותר היא התקפה :P

חחחח אני פשוט קראתי את הספרים אחד אחרי השני ולא הסתכלתי באתרים שמדברים על הסידרה כדי לא לקבל ספויילרים.

עכשיו חובה עלייך לקרוא את הספרים כמה שיותר מהר כדי לברוח מהמספיילרים חחח

לדעתי העונש לאחד שכזה שמספיילר הוא לחכות שוב עד שיצא הספר הבא... ! emo_10.png

אתמול גילית בטעות למישהו מה קורה בסוף החמישי...היייתי בטוח שהוא קרא :(

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר