גיק במאה ה-21

היי לכולם! אנחנו מקווים שאתם עוקבים אחרי מועדון ארוחת הלילה. אני אשמח לדעת מה אתם חושבים בנתיים. ואם יש לכם רעיונות לשיפור ו/או להעיר/להאיר/לציין תרגישו חופשי.

הדיון פה נועד לגבי השידור שאנחנו עובדים עליו בימים האילו. מה זה אומר מבחינכם להיות גיק בימים האילו? אילו חוויות יש לכם שקשורות בלהיות גיק? מה זה להיות גיק במבחינתכם?

אני אספר סיפור לדוגמא. אני עובד בסטימצקי, ואני גיק. אי אפשר לפספס את זה. אני לובש שרשראות שמעידות על זה (סמל ההורדס מWOW, הסמל של ימין המלך מששאוש"ק, דרקונים וגו'), לובשת חולצות של גיקדום וכו'. ואני רואה על אנשים שהם שופטים אותי כבחור שלא רציני. המון לקוחות מסרבים לקבל ממני עזרה כ.. זה עם הדרקון על הגב. או Whatever.

תמיד אני נתקל, לפחות פעם ביום, בלקוח/ה שצריכה ספר "רציני" כמו עיון או "סיפורת גבוה" ואני רואה שהיא חושבת לעצמה נו, זה עם הדרקון... מה כבר הוא יודע על ספרים 'רציניים'? ואז אני מתחיל לדבר והעיניים שלה נפקחות יתר על המידה ויש מקרים שהפה שלהם נפתח. המבט הזה....... Priceless!!!

אז אני משתדל לשווק את הגיקדום בארץ. אני מרגיש ממש מיני שליחות להגיד - אנחנו לא ילדים שלא התבגרו. להפך, סביר להניח שמי שאתם מסתכלים עליו מלמטה, קורא מד"ב ופנטזיה. לא לשווא, כמעט כל האנשים 'רמי המעלה' וה'חשובים' גיקים. כל המדענים, רוב החנונים - הם חכמים. לא כי יש לנו איזה חסך למלא... כי זה לא ז'אנר לילדים. פשוט... לא יודע. זה מעצבן אותי שחושבים ככה. וזה נתפס ככה ואני לא יודע למה...???

אני חייב להגיד, שמי שלא רוצה שתגובותיי יפורסמו שערוץ בכל דרך שהיא שיכתוב את זה במהלך ההודעה. הדיון לכשלעצמו מעניין מאוד. מה אתם חושבים?

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

דבר ראשון, הסרטונים חמודים מאוד. חבל שבפרק זמן ארוך יצאו רק שלושה (או במילים אחרות- יאללה לעבודה).

אם כבר אנשים שרואים הממ טב, פנטזיונרים (אסור לי להשתמש במילה 'XXX') בתור אנשים עם תחביבים של ילדים. הם מקנאים בנו - כולם רצו לחזור לילדות ורק אנחנו הצלחנו להישאר בה לעד.

יותר ברצינות - לראות בחנות ספרים מישהו שמבין בפנטזיה עושה לי טוב. ככה אני יכול להיות בטוח בנייה ואולי אפילו להרוויח ספר 'ממש שווה שבדיוק נמצא במבצע'. שלא לדבר על שיחה נחמדה.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

תודה רבה!!! בקרוב, בקרוב!

סיפור שבא לך לשתף בנושא?

*בעיה מוזרה, אני לא מצליח לראות מה נצר כתב*

בכל מקרה, אני הגבתי לכם גם בערוץ עצמו ובמייל (איזה מגניב אני..) ובכל זאת אני אחזור- תודה רבה! אתם עושים עבודה מעולה ונצרכת (וכיפית)..רק חבל שאתם לא מפרסמים פה קישורים באופן קבוע.

בתור אחד שנמצא במשפחה שחושבת שפנטזיה זה.. שטויות לתינוקות, בוא נגיד, לא חסרים לי אירועים לא נחמדים (אה, אתה עדיין קורא את זה? חשבתי שהתבגרת..) למען האמת, אני לא כ"כ בעניין של מוצרי גיקים למיניהם (גם לא משחקי קופסא..) אז אני לא יודע כמה אני יכול לעזור לך..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אוקיי. דבר ראשון, אנחנו נשתדל מעתה והלאה לפרסם פה את הסרטונים באופן קבוע.

דבר שני, ממש יעזור אם תרשום איזה סיפור שקרה לך. ממש מעניין. כי גם אני חווה את אותם הדברים ואנשים לא יודעים שפנטזיה לרוב בכלל לא לילדים. (אמבשירשלאשושלקרחאהמ) ונצר כתב:

דבר ראשון, הסרטונים חמודים מאוד. חבל שבפרק זמן ארוך יצאו רק שלושה (או במילים אחרות- יאללה לעבודה).

אם כבר אנשים שרואים הממ טב, פנטזיונרים (אסור לי להשתמש במילה 'XXX') בתור אנשים עם תחביבים של ילדים. הם מקנאים בנו - כולם רצו לחזור לילדות ורק אנחנו הצלחנו להישאר בה לעד.

יותר ברצינות - לראות בחנות ספרים מישהו שמבין בפנטזיה עושה לי טוב. ככה אני יכול להיות בטוח בנייה ואולי אפילו להרוויח ספר 'ממש שווה שבדיוק נמצא במבצע'. שלא לדבר על שיחה נחמדה.

אני אשתדל לא להגיב, כי אני שומר הכול לפודקאסט. אבל עוד מישהו רוצה לשתף??

ומשה אתה אדיר! תודה על המייל

תודה לכם...

בכל מקרה, סיפור נחמד שקרה לי-

קצת לפני שהתחלתי את מכ"ה אח שלי סיפר לי שאחות של אישתו קוראת סידרה מוזרה.

הסופר כתב אותה וכתב וכתב ואמר שלא יפסיק עד שימות, ואז הוא מת ושכרו סופר אחר, דבר כזה יכול לקרות רק בפנטזיה וזה מעיד על הרמה וכו'..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

חחחח זה מעיד על הקוראים שפשוט לא מוכנים להפסיק את הסדרה

שלא לדבר כמובן על סנדרסון שהקריב את נפשו כדי להמשיך את הסדרה - דבר שכנראה כלל לקרוא 11 ספרים שמנים emo_02.png

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אולי הוא קרא אותה קודם
וגם להקרוא את מכ"ה זה יותר תועלת מנזק

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

ממש צריכים עוד חוויות. מי מוכן לשתף? אפילו בעילום שם :)

יש לי אנקדוטה קצרה, לא יודע אם זה נחשב.

חבר שלי ראה בזמנו את העונה הראשונה של משחקי הכס וממש נהנה, כי זה ימי הביניים אבל בלי כל הקסם והשטויות האלה, ואז בפרק האחרון כשגילה שיש דרקונים הוא ממש התבאס (:

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר