אופטי, אלו לא הפרטים- זה העיקרון. אפשר להכניס לוגואים מפה ומשם, כן, אבל כמה לוגואים כבר אפשר להכניס בלי שהחולצה תיראה כמו מיזבל'ה? 5? 10? הז'אנר רחב מני ים. מה עם טיגאנה, אריות אל ראסאן, הפסיפס הסרנטיני, בני הנפילים, היפריון, מדרך רגל, התלת רגליים, בית הלילה, היער המכושף, האוונג'רס וליגת הצדק, פנדמוניום, סולאריס, רסיסים של כבוד ובריאר, אגדות האחים גרים, לעולם לא עולם, אמבר ושאר הספרים של ז'ילאני, הסיפור שאינו נגמר, עולם בדיסק...ברור לך שאני יכול להמשיך ככה עוד ועוד.

בקשר לממלכות נשכחות, ספרי דריזט הם סיבה מספקת להעניק לעולם הזה את הכבוד הראוי לו.

בקשר לחללית- אני בטוח שאם הרעיון שלי יתקבל ולמאב יהיה זמן היא תוכל לצייר חללית יותר יפה משלך, בלי להעליב :) דרקון- כבר הבאתי תמונה נחמדה מהאינטרנט (בטח לא בעיה למצוא גם חללית) אבל כמובן, עדיף שהכול יצוייר כמיקשה אחת, באותו סגנון, ולא טלאים של ציורים מפה ומשם.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

שלג... בלי להעליב אתכם כצופים... להלן נסיון לצייר דרקון על ספר וחללית, הוא דיי חובבני אבל זה יעביר את הרעיון.

אם רוצים את דירזט, אפשר לצייר את שתי החרבות המעוקלות שלו . אני מסכים איתך שאי אפשר להכניס את הסמלים של כל הסדרות שקיימות, אחרת זה יהיה עמוס מדי.

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

אופטי...בלי להעליב אותך כאמן, אבל...לא. תן למישהו שבאמת יודע לצייר לעשות את זה XD

(אגב, צדקת- החלק הבעייתי ביותר אצלך הוא הדרקון. מזכיר דרקון אוריגאמי, לא? )

וגם- ההצעה הייתה שהדרקון ירבוץ על ערימת ספרים ומסכים. כאן אני רואה ספר אחד ואפס מסכים O-o

"פחד חותך עמוק מחרבות"

ניסיון בהתאם להלך הרוח כאן

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

לא! לאלאלא! תפסיקו להגחיך את הרעיון שלי. תחשבו יותר בכיוון של דרקון רובץ על ערימת אוצר כאילו? רק שהערימה הזו היא עשרות ספרים ומסכי טלוויזיה? אוה, למען השם.

נסו יותר בכיוון הזה. לא, בעצם אולי עדיף שלא תנסו XD

"פחד חותך עמוק מחרבות"

אני חושב שיש כאן אי הבנה בסיסית בנוגע למדיום הנבחר...

רישום שחור לבן (בלי גוונים!) הוא קשה יותר לביצוע ריאליסטי של אנשים שאינם מיומנים בכך. כמה אופציות עומדות לפתחנו:

א. לרדת מזה ולהפיק חולצה בהדפס צבעוני - (אגב, שם אין משמעות למספר המזמינים כי המחיר קבוע)

ב. מאב, איפה את?!

ג. לפנות לאחת והיחידה - אינג'ל, בתקווה שתושיענו!

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

שקד, אני חושב שיש כאן אי הבנה בסיסית במה הייתה מטרת התמונה ששמתי כאן- השראה כללית לאיך אמור להיראות דרקון שרובץ על ערימת אוצר (רמז: לא איך שאתה ציירת!) ותו לא. אנחנו מודעים היטב לעובדה שדובר על חולצת שחור לבן.

מאב או אנג'ל יגיעו *אחרי* שנגיע לרעיון מוסכם. בינתיים לא הגענו לאחד כזה. (אבל אני חושב ששלי הכי טוב! עם נימוקים!)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

ממ וואו! לא ניכנסתי לפה שבועיים ומה שהולך פה...)

סליחה חברה אני עדיין מוכנה ומזומנת לנסות להוציא לפועל תעניין...ומיסטי אין לי בעיה לצייר משהו ושזה ילך לזבל(או לקלסר שלי) אבל אני מעדיפה לא לבזבז זמן כשאין לי יותר מידי עודפ ממנו...ריפרפתי על הכל פה די מהר כך שיצאתי די מבולבלת מה הרעיון/נות נתמכים אצליכם כרגע ??? (תפרטו בבקשה)

אין לי בעיה לנסות לצייר דברים מסובכים לא יהיה אכפת לי להיענות לאתגר כל עוד ברור לכם שאני לא מבטיחה תוצאה חיובית ותוצאה מהירה...אני איטית....ואין לי הרבה זמן כרגע.....

ואגב אני גם בעניין של משהו יפה ומגניב ולא משהו מצחיק...

שלחתי לאופטי את המייל שלי בפרטי אם עוד מישהו פה רוצה את זה אתם יכולים לבקש בפרטי או לקחת את זה ממשה או אופטי......

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

שלג... פלגולס, ויכוחים על יכולות  ציור... אנא פתחו שירשור אחר, או המשיכו את זה בספאם... גם ככה זה שירשור ארוך, שרובו כלל אינו הצעות פרקטיות לחולצה אלא רעיונות להצעות פרקטיות. אישית חשבתי שזה יהיה שירשור שיורכב כולו או רובו מסקיצות, ותגובות אליהן, ולא ויכוח מה צריך לצייר, ואיך .

שלג... בתור זה שעקב וספר שיש 4 רעיונות, אתה מוזמן ללבדוק אם ההסברים שלי פה נאמנים למציאות, וברורים דיים .
אחרי שהם יהיו מובנים לכולם, יהיה אפשר לנסות לעשות איזשהו סקר ביניהם...
אם הסקר לא יזכה להיענות, ישנן כמה אופציות :
לקבעו לפי מי שהצביע.
לתת למישהו עם כישרון וכלים טובים לבחור את מה שיכול לצאת מרשים או מוצא חן בעיניו, וזה מה שיהיה...תקראו לזה דיקטטורה, אני קורא לזה חופש אמנותי. (שלג, ניצלת, אני לא הולך לקחת את ציור הגלופה על עצמי... ) 

1. ברמת העיקרון, יש את הרעיון של שלג:דרקון על ערימת ספרים וטלוויזיה, ששומר על אוצר, ואיזו חללית.הדרקון מייצג את הפנטזיה, החללית את המד"ב, הספרים והטלוויזיה אולי, את המדיומים.
  2. היה רעיון של ייצוג של גזעים שונים, שאיני זוכר מי העלה אותו, ועמו הסליחה והוא מוזמן לתקן או להסביר טוב יותר את הרעיון הזה. הרי יש גמדים, אלפים,  טרולים, דרקונים, רובוטים במלא סדרות או ספרים שונים.
    "*ציטוט של צ'ייד
    לגבי רעיון. יהיה נחמד לצייר משהו בסגנון הזה:

http://browse.deviantart.com/art/Dragonlance-cast-16942715

רק שבמקום שזה יהיה רק רומח הדרקון, יהיו שם גזעים מכל רחבי הפנטזיה והמדע הבדיוני, כך ניתן לייצג את כל הזרמים בפורום וגם להדגיש את הרעיון של קהילה.

*סוף ציטוט*

3. היה את הרעיון של 5 סמלים או גילדות, וה6 יהיה  QR  שהעלה פלגולס. לא הבנתי אותו עד הסוף... מעין חולצת חסויות, שהסמלים שיש בה זה נגיד פונדק הדוב המרקד וכאלו!? אם לא הבנתי את זה נכון, אנא הסבירו אותו שנוכל להצביע.
  4. הרעיון הנוסף, רביעי שהועלה, היה לנסות ליצור את הסמלים של הספרים, או סמלים שמופיעים בהם, וזה מה שיופיע. אולי לנסות לשלב אותם, אולי בנפרד במקום סמלים של גילדות.

דעתי על הרעיונות :
הרעיון של שלג:
זה יבטא גם את המד"ב, גם את הפנטזייה, יאפשר לדרקון ולחללית להיות מספיק מפורטים ומרשימים, ולא משהו קיטשי שמנסים בכוח להכניס אליו הכל...אבל זו רק דעתי.

הרעיון של גזעים: זה נכון שיש כמות מוגבלת של גזעים, אבל קשה לציור הרבה יותר מאשר איזשהו סמל או לוגו דומם, ונניח שמדובר בייצור לאלים או חצאי אל... איך יקבעו מה ייצג את פרסי ג'קסון למשל? סנטאור ייצג גם את החצי עז!? ומה עם המאיאר? וההוביטים ? והדרגונים? ומה יבדיל בין האלפים והאלפים האפלים?

הרעיון של סמלים:  העלתי אותו כי חשבתי שיותר קל לצייר איזשהו סמל או לוגו של הסדרה, מאשר לתהחיל לצייר גזעים שונים. אבל הוא בעייתי כי לערפילאים אין סמל מייצג  ברור. מה ייצג את שר הטבעות? טבעת? אולי המגדל של סאורון? מה ייצג את רומח הדרקון? אני יצרתי את העין של רייסטלין כי לא היה לי רעיון טוב יותר.ונניח שיהיה ייצוג לכל ספר או סדרה שנרצה להכניס, ויהיו הרבה כאלו:  לפי מה יבחרו אילו סדרות או ספרים יכנסו פנימה? הרי יש הרבה מאוד ספרים או סדרות... הרבה יותר מכמות הגזעים.

שוב, מי שהעלה רעיון ומרגיש שלא הבנתי או שלא הסברתי אותו שוב, אנא שיכתוב ואתקן פה שנוכל להגיע להחלטה... לפני שנשגע את מי שמוכן לנסות לצייר!

מאב, לאור בקשתך להבין מי תומך באיזה רעיון : אני בעד הרעיון של שלג .
שלג... לאור הודעתך מראש העמוד... תלת רגל! :-P

ד.א.- כל מי שרוצה להיכנס בי על סיגנון הכתיבה של הודעתי הזו, מוזמן אבל אנא לשירשור הספאם או בשירשור חדש, ולא בשירשור הזה.כל מי שרוצה להביע תמיכה או הסכמה או הבנה , או הזדהות לנוכח מה שכתבתי בהודעתי הזו, מוזמן גם כן בשירשור הספאם, או בשירשור חדש. 

בעיני יותר מןצא חן הרעיון הראשון או הרביעי ואם זה הרעיון הרביעי צריך יצוג לכל סידרה פנטזית קיימת...?

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

תודה על הסבר הפרטני והכולל אופטי זה מאד עזר...

מאב... ניסיתי לצייר משהו דומה למה ששלג רוצה... מסיבות טכניות, זה יועלה בהמשך....
שלג....  איתך הסליחה!.

לדעתי הרביעי הוא מצויין - גם בנוסף לסמלים אותם מאב תצייר אפשר פשוט להעלות את התמונה ואז להדביק בה את הלוגואים של רומח וכאלו.... לדעתי 6 זה יחסית מעט, אני הייתי הופך את זה לפחות לריבוע של תשע, כשנניח הפינה השמאלית התחתונה תהיה הQR.

אם אנחנו יוצאים מתוך הנחה שנשים הרבה סמלים אפשר להשאיר מקום גם לטבעת של השר, לסמל כלשהו של הארי פוטר וללוגו של מבוכים ודרקונים.....

לדעתי יותר סמלים = יותר ייצוג = יותר קהל יעד.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

טוב... זה רק סקיצה לרעיון הראשון, של דרקון על ערימת ספרים וחללית...
מקווה שתאהבו, ויחסוך קצת זמן למאב.

הרעיון של פלגולס... מראה כללי שהעלה http://forums.walla.co.il/download/file.php?id=168361 

הסמלים לסדרות (עבור הרעיון הרביעי ) פזורים בכמה הודעות, אבל זה העמוד הנכון בשירשור שאליו רובם הועלו.

אני כרגע גם בכיוון של שלג...

בכל מקרה, אין סיבה לא לכלול את הQR בפנים..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר