מיסטי, זה לא הזכיר לי.

נצר, אל תהיה חסר אמונה. ותכתוב בגודל גופן רגיל.

לא צריך להיות מעצב על כדי להוציא חולצה יפה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אני שמח שיש הסכמה די רחבה לגבי הרעיון שלי, אבל בשביל זה צריך שתזרקו רעיונות שיהיו טובים. צריך 5 לפחות! (ואז הQR יהיה השישי)

מצורפת תמונה של איך אני מדמיין את החולצה הכי פשוטה שנעשה.

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

אולי אפשר לשל את זה עם הרעיון של נתנאל?

הממ..אני אחשוב על משהו..

בנתיים עולה לי רק הפונדק מרוה"ד... אולי קלסייר בתור גנב?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

הסכמה רחבה? בינתיים יש לך שתי תומכים...

אני ממש לא תומך ברעיון, אבל אני מציע את ה-

Trygalle Trade Guild  ממאלאזן

(מי שלא מכיר- גילדה שמשנעת דברים עבור לקוחות דרך המשעולים)

את בנק הברזל מששאו"ק

ואפשר להכניס  חבורת שכירי חרב- גם זה סוג של עסק. ה- grey swords, ה- grey helms או ה- crimson guard ממאלאזן, הפלוגה השחורה, או אולי ה- Golden Company, או קבוצה אחרת מששאו"ק

(http://awoiaf.westeros.org/index.php/Mercenary)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

לדעתי יהיה עדיף לשים לוגואים של הסדרות. הרבה יותר ברור והרבה יותר מוכר...

אפשר להכניס את רוה"ד, מכ"ה, שאוש"ק (איכשהו)...

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

כל הפנטזיה הלכה =="

טוב נו, אם זה יצא יפה אני לא אתנגד ;)

זה לא עיצוב שיכול להתאים לחולצה כפי שהוא כעת , כי יש פה יותר מדי פרטים, לפחות בשיטה של שני צבעים או צבע אחד זה לא ילך.
אבל מקווה שתיהנו... וכן, יודע שאת הערפילאים אין כאן, או ספר כלשהו של רובין הוב...
אם יש למישהו רעיון ללוגו עבורם, שיתאר. אולי אצליח לצייר.

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

רוצח מלכותי.. גירסה נוספת... למישהו יש רעיון לערפילאים? או למד"ב?
נ.ב.- הציורים נעשו בוורד, שמוגבל באיכויות שלו, אז מאב, אשמח אם תשלחי לי בהודעה פרטית את המייל שלך, ואעביר לך את קבצי הוורד.
(תוכלי למחוק את האפקטים ולקבוע גוון אחיד כדי שההצללות בפוטושופ ילכו ביתר קלות... )

אל תדאגו - זה לא מסובך להפוך דברים לאיור שחור לבן

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

פלגולס... איך הציורים? או הרעיונות לפחות? (שלא יעבדו סתם קשה, עבור משהו שהרוב לא אוהבים בכלל... )

אופטי, אתה שם לב לכך שאתה בעצם מציע כאן רעיון רביעי, כן?

אני כבר אמרתי שלדעתי יהיה קשה להביע עם זה את כל הגוונים בז'אנר (סמלים לא ישתלבו וכו') אבל....לא'ידע. אולי. בטח יכול לצאת יותר טוב מחולצת חסויות.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

שאוש"ק איכשהו!? דוקא כס הברזל הוא אחד הדברים היותר ברורים שיצאו לי שם...

אופטי, אתה שם לב לכך שאתה בעצם מציע כאן רעיון רביעי, כן?

אני כבר אמרתי שלדעתי יהיה קשה להביע עם זה את כל הגוונים בז'אנר (סמלים לא ישתלבו וכו') אבל....לא'ידע. אולי. בטח יכול לצאת יותר טוב מחולצת חסויות.

שלג, ברגע שהתחילו לדבר על דמויות מגזעים... חשבתי שהרבה יותר פשוט וקל לצייר משהו שיסמל את הסידרה. זה רעיון שהעלתי עוד קודם בשירשור.

שלג, צ'ייד, למה לא לנסות במקום יצורים, לשלב סמלים מתוך הסדרות?
3 צריחים שעומדים ומסתירים את שלוש הטבעות של מכ"ה... או שאלו של מכ"ה מטפסות על הצריחים (שר הטבעות), שאוש"ק.. אפשר לצייר את כס הברזל...
זה רק כרעיון נוסף,ורק אם זה יקל על מאב... אחרת לדעתי זה לא משנה אם זה גזעים, או הסמלים .

שלג, אני שונא לצטט את עצמי ,אבל זה לא יכול להיות רעיון רביעי אם לפחות 3 אנשים מ6 שמשתתפים בדיון, פסלו את הרעיון של יצורים שונים, אלא העדיפו סמלים ,( אתה ,נצר ,מיסטבורן ,ואני.) או גילדות. יצרתי את מה שאמרתי שאנסה ליצור . לא חייבים לנסות לשלב אותם, אני יכול להעלות אותם אחד אחד, אם נרצה להציג כל אחד בנפרד.
ראיתי שאין ייצוג לרובין הוב, אז יצרתי את הכתר והסכין... לרוצח מלכותי ולו כי קל וברור יותר כתר ופגיון מספינה וחיה ליידה או עליה.והרובוט תלת רגל, שיהיה איזשהו ייצוג למד"ב. 

מעבר לזה..., שלג אתה לא יודע שבכל שיחה עם 3 יהודים יש לפחות ארבע דיעות שונות בו זמנית!?

אבל כשזה גזעים זה לפחות יכול לייצג מגוון רחב. ואפילו אם זה גזע מיוחד לסדרה מסויימת, עדיין הוא מייצג את הז'אנר טוב יותר מאשר לוגו של סדרה מסויימת. לוגו של סדרה מייצג רק אותה. מה עם ממלכות נשכחות, מאלאזן, קוטל המלכים, הארי פוטר, פרסי ג'קסון, דמדומים, איליום ואולימפוס, סקאלזי, אסימוב, היינלין, ועוד ועוד...מי קובע אילו לוגואים נכליל? וזה עוד בלי לדבר על סרטים...

צ'ייד התנגד בזמנו לרעיון שלי כי הוא לא ייצג מספיק, לדעתו, את כל הגוונים בז'אנר. נכון, הרעיון שלי ייצג רק את הספרים, אבל לפחות הוא ייצג את כולם. הרעיונות שלך ושל שקד מייצגים מבחר מצומצם מהם. הרעיון שלי הראה העדפה למדיום הספרותי. אתם מראים העדפה לסדרות מסויימות, שזה פרטני הרבה יותר.

במקרה כזה אני כבר מציע לחזור לרעיון שלי, או אולי עדיף לשכלול של מאב- דרקון רובץ על ערימת ספרים. אלמנט מדב"י ניתן להוספה בקלות- הצעתי בזמנו שורות קוד של מטריקס, אבל אפשר סתם איזו חללית מרחפת למעלה (ובעצם חללית היא ארכיטיפ של מד"ב כמו שדרקון הוא ארכיטיפ של פנטזיה, ככה שזה מתאים) כדי לייצג את המדיום החזותי אני מציע שהדרקון ירבוץ גם על מסכי טלוויזיה.(או מחשב)

לסיכום- דרקון רובץ על ערימת ספרים ומסכי טלווויזיה (למרות שהייתי מעדיף ספרים בלבד) וחללית מרחפת בצד. ובונוס- זה גם יכול לצאת הרבה יותר יפה. וזה מייצג את הכול. הא.

עריכה- אני מעדיף גזעים מסמלים, למקרה שתהית. אז אולי 3 אנשים מעדיפים את הסמלים. אם הם באמת מעדיפים אותם.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

פלגולס... חבל להפול לשחור לבן בצורה שתוריד את החדות של התמונות... לכן העלתי מחדש כעת.

שלג... לא אמרתי שיש לי רעיונות להכל.לגבי הארי פוטר ופרסי ג'קסון... לוגו או סמל של ברק יתאים לשניהם. לאסימוב, אפשר לנכניס פשוט את הלוגו של המוסד.  לערפילאים, גם אין איזה משהו שמייצג.
לא קבעתי מה יכנס ומה לא, פשוט הדגמתי את הרעיון של הלוגואים\ אייקונים שמייצגים. לגבי ממלכות נשכחות, זה כמה וכמה טרילגיות, שרוב האנשים לא קראו פרט למה שעבר הוצאה מחודשת ע"י אופוס פשוט כי הספרים לא נגישים.
לגבי דרקון וחללית, אין לי התנגדות לזה, אבל אין יל את הכישורים לצייר דרקון בצורה טובה.... חללית אולי אוכל לצייר.

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר