חחח נצר כמו כל רעיון חדש בקהילה- בטח גם זה ישקע שוב לתהומות הנשייה. וואו, איזה פסימי אני emo_03.png

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אנחנו מחכים למאב לא?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אנחנו לא מחכים למאב, פשוט לא החלטנו מה לצייר על החולצה אז במידה מסוימת מאב מחכה לנו.

כדאי... את כישורי כבר ראית ... לא?

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

אני אשמח אם מישהו יחליט לקחת יוזמה ויחליט מה יצויר על החולצה (לא, הכשרון האמנותי שלי לא ממש מתיר לי לקבוע את זה)

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני חושב שהיו כמה רעיונות שהעלנו והיא אמרה שהיא תעבוד עליהם ואז היא... נעלמה..

(טאדם!)

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

חח כן נעלמתי.....מחכה שתגידו לי "פה אחד" מה אתם רוצים שאצייר....

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

פה אחד.

תרגישי חופשי לארגן סקיצות משלך emo_01.png או כמו שהיה לי (במקום אחר) כשהיה צריך להחליט על צבא לחולצה אז עברתי ושאלתי את כולם ובסוף החלטתי לבד

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

באמתתהיהתי למה המחזור שלך בחר דווקא חולצה וורודה..

מאב, זה סיפור גדול בשבילך לצייר? זה נורא אם תציירי ונדחה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה כחולה emo_02.png

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

זה לא יפה שמאב תצייר סתם ונחליט או נפסול. אנחנו לא מעסיקים אותה.

בנתיים יש את הרעיונות של שלג ושלי והתעניינו בחולצה שלג, נצר, משה, אופטיקאי, שקד, מאב וצור.

צריך לבחור רעיון, לנסות למצוא עוד אנשים שמעוניינים, להכריח אנשים להגיד איזה רעיון הם רוצים, ולשפצר את הרעיון עד שיהיה מקובל על כולם.

ואני לא אוהב את הגישה שלך נצר, כשאצלי בכיתה רצו לעשות דברים כאלה פשוט הודעתי שלא אקנה. בטוח אפשר למצוא רעיון שימצא חן בעיני כולם.

אני מניח שאני בעד הרעיון שלי ושלג בעד הרעיון שלו. בעד איזה רעיון אתם?

אני גם בעד הרעיון של צ'ייד, כתלות ביצורים המדוייקים שיהיה על החולצה. כי אם זה יהיה שוב אלף גמד וטרול אז לא, אבל אם מקבץ יותר...נועז- אז כן.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

ואני לא אוהב את הגישה שלך נצר, כשאצלי בכיתה רצו לעשות דברים כאלה פשוט הודעתי שלא אקנה. בטוח אפשר למצוא רעיון שימצא חן בעיני כולם.

אני בטוח שאם אתה היית עובר את מה שאני עברתי היית בוחר בגישה שלי...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני מכיר את זה, היתה לי כתה שעל כל דבר עשינו הצבעה. זה אפילו הפך לבדיחה עד שעל כל דבר שטותי התחלנו לומר: "מי שרוצה ככה וככה ילך לצד הימני של הכיתה והאחרים לצד השני." אבל בכל מקרה אני חושב שעדיף שתיהיה הצבעה מאשר שמישהו אחד יחליט.

אם שלג בעד הרעיון שלי אז אפשר לפתוח נושא שבו מחליטים איזה דמויות לצייר על החולצה :P

בעצם, אולי שכל אחד יזרוק כאן דמות או כמה (תשאירו מקום לאחרים) שהוא מעוניין לשים על החולצה ונבחר מתוכן?

אצלנו נבחר אחרי שלוש הצבעות בערך, חולצה בצבע ורוד. זה הרגע שבו החלטתי לקחת את ההגה למושכות.

אוקיי, אני בעד מכשף (איך לא?), עם גלימה כבדה, ידיים בשרוולים (יד בשרוול היד השנייה), בשביל להקל על הציור אפשר אולי גם להשאיר אותו עם ראש מורכן (ככה שלא יראו את הפנים) ולהוסיף כבונוס מטה או מגילה

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
, , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר