בתגובה לכיוון שהנושא פנה אליו אני חושב שאני מתחיל לסגת.

אציין שהסיכום של אופטיקאי למאב מגמתי מאוד.

ובכן, אם הסיכום מגמתי- למה שלא תסכם אחד טוב יותר? כולנו נרוויח.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

בסוף כל אחד יחליט מה הוא רוצה וכל אחד יבחר כמה להשקיע בהחלטה שלו.

כיון שאין לי עניין "להגן" על שני הרעיונות האחרים שעלו מפני המגמתיות אני לא רואה צורך לכתוב סיכום "טוב יותר".

אני משקיע בהחלטה שלי וקראתי את כל ההודעות בנושא.

OK...ברשותך אני רק אזכיר כאן שוב את הרעיון שלך, למקרה שאחרים לא זוכרים אותו/ הבינו אותו לא נכון

*ציטוט של צ'ייד*

לגבי רעיון. יהיה נחמד לצייר משהו בסגנון הזה:

http://browse.deviantart.com/art/Dragonlance-cast-16942715

רק שבמקום שזה יהיה רק רומח הדרקון, יהיו שם גזעים מכל רחבי הפנטזיה והמדע הבדיוני, כך ניתן לייצג את כל הזרמים בפורום וגם להדגיש את הרעיון של קהילה.

*סוף ציטוט*

לפרוטוקול, אני בעד הרעיון שלי או של צ'ייד. (בתנאי שבאמת נבחר גם יצורים *מעניינים* ולא סתם דמויי אנוש קלאסיים של מו"ד)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

שלג, תודה על העלאת הציטוט של צייד.
צייד, הכנסתי את הציטוט הזה שלך להודעה המקורית שלי, כדי שזה יהיה טיפה יותר מאוזן.

צייד, אני אדם דעתן  עקשן, ואפילו התשתי את צור בכמה ויכוחים, אז קשה לי לכתוב אובייקטיבי לחלוטין,אבל עשיתי את המיטב.
לדעתי הסיכום הזה שהעלתי, אולי אינו אובייקטיבי לחלוטין, אבל אינו מגמתי, מסיבה אחת עיקרית ופשוטה: קראתי למי שהציע את הרעיון הזה , שיסביר יציג אותו ואתקן את הודעתי.
למרות הניסוח של הודעתי, זה לא אומר שאני צודק צייד, או שרק בגלל הנימוקים שלי אנשים יבחרו ברעיון זה או אחר. ההסבר שלי למה הסיכום אינו מגמתי הועלה לשירשור הספאם .

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

טוב אז ככה אני הולכת לנסות לעשות משהו עם הרעיון הרביעי (לפי המיספור של אופטי..)של יצוג כל מיני דברים פנטסטים ןכד' אבל הייתי הולכת על משהו פחות מסודר שיש 6/9 ריבועים ועושה איזה  סצנה יותר מפולגנת שמשלבת הרבה דברים ביחד לדוג:גולם משר הטבעות יושב על הכיסא של משחקי הכס....אני רוצה לשמור את הרעיון של שלג כברירת מחדל כך שאם לא יצא לי טוב ניסיון אחד או שניים של הרעיון הרביעי  אני ילך על הרעיון הראשון - של שלג...

טוב אז מה דעתכם על העניין? וסתם בגדול איזה ספרים וסדרות היה הכי חשוב לכם שיהיה להם יצוג בחולצה( אם הולכים על הרעיון הרביעי בין אם זה יהיה כמו שהוצג במקור או כמו שאני מעדיפה אותו....)?

קחו בחשבון אני לא הולכת לשבת על זה בזמן הקרוב כך שאתם לא תקבלו את זה לפני עוד חודש/חודשיים כך שאם לא מתהאים לכם תצטרכו למצוא אלטרנטיבה אחרת

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

מאב... אילו סדרות או דברים לדעתך ראוי להכניס?
הרי יש לך עוד דברים מעבר לגולום על כס הברזל...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

אני מתלבט אם ראוי להזכיר סדרה (ראויה!) שרק הספר הראשון שלה תורגם...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

אולילהכניס איזה ערפילאי? טבעת מטולקין? משהו שיזכיר את המשחק של אנדר? חרב ממלחמת הכוכבים? אלף? אלף אפל?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

חולצה של מד"ב ופנטזיה בלי חרב ממלחמת הכוכבים?! אי אפשר!
(אגב אני רק השנה השלמתי את החור בהשכלה וראיתי שוב סטאר וורס כשאני גם מבין את האנגלית ויודע לקרוא את הכתוביות. לעולם אל תנסו להראות לילדים שלכם דברים באנגלית בגיל 3, הם פשוט יחטפו טראומה. הבנתי רק את R2D2...)
ואנדר.
זה חובה.
השאר לא אכפת לי, אלה חובה.

אם מדברים על מד"ב- איליום&אולימפוס!

"פחד חותך עמוק מחרבות"

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: