חוויות מהכנס!

טוב, אומנם לא הייתי יותר מדי זמן - אבל אין ספק שהיה כיף לפגוש אנשים ישנים-חדשים. יצאתי מהכנס עם 4 ספרים חדשים (3 טרילוגיה + שם הרוח שרציתי כבר המון זמן לקנות אותו). היו כמה אנשים שפיספסתי וממש רציתי לפגוש. (וחלק שלא באו בכלל אהם אתם-יודעים-למי-אני-מתכוונת אהם). ומשום מה הרבה בדיחות דוסים שרצו (טוב נו ככה זה כשיש פסח, חול המועד וכולם אשכנזים ולא יכולים לאכול קטניות). תודה רבה לשקד על הטרמפ המדוגם הביתה. היה ממש נחמד ונתראה! :) ומה הרכישות שלכם?

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

איזו טרילוגיה?

קניתי את כישור הזמן ואת הלהב עצמו. פגשתי לראשונה את נצר ומיסטי. ראיתי לשניונת את מאב. וכמובן אנשים יותר ישנים. בסך הכול היה ממש נחמד :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

היה ממש נחמד, באתי די מאוחר אבל היה כיפ לפגוש לראשונה כמה מיכם (שלג חבל שעזבת כל כך מהר) אני רכשתי כמה עגילים וצמיד... פחדתי לקנות ספרים כי אין לי זמן לקרוא עכשיו אבל את חלום קדחת הייתי קונה אם הייתי שמה את העיניים שלי על זה לפני נצר...) 

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

מררמפ תגידו לי אם חלום קדחת טוב. ראיתי כמה פעמים בספריה אבל לא טרחתי לקחת.

מאב, עזבתי בערך בשש וחצי-שבע. לא כל כך מהר. לא נורא, בכנס הבא אולי יהיה יותר זמן.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

התגעגתם לחפירות שלי? *כן!*

את הכנס התחלתי ברביעי בצהריים, כשהגעתי לפני 13:00 כי אני מרצה ממושמע, ואמרו להגיע עד 13:00 לקבל את כרטיסי החינם שהזמנתי. (ד"א, זו הפעם הראשונה שאני מחליט לאיזה אירועים ללכת *לפני* שהכנס מתחיל). כמובן שלא היה אף אחד והתבאסתי טיפה. אז נכנסתי למשחקי קרוסאובר, שזה סרט שכולם אמרו שהיה נורא מוצלח באייקון, אז הלכתי להקרנה האחרונה לתמיד שלו, שבאיזשהו קטע היתה מלאה כמעט לגמרי. יש אנשים שאפילו הלכו לסרט כמה פעמים! הוצאתי את שקית הM&M's שהכינותי מראש וטחנתי בהנאה, כי ברור שזה עדיף על פופקורן. הסרט היה נחמד+.

ב15:30 כבר התחיל להתמלא, כולל כמה אנשים מהקהילה אבל עדיין לא מספיק, ונכנסתי להרצאה על ספרות נוער, מגדר ופמיניזם, שהיתה לא רעה בכלל (קרן לנדסמן) חוץ מזה שהיא אמרה קצת שטויות על הארי פוטר. פחות או יותר אח"כ, הבנתי שאין לי מספיק אריזות קורנפלקס לסדנה שלי, וזה קצת הכניס אותי ללחץ, אבל לפחות בדקתי שהמצגת עובדת על מחשבי הכנס. (מרצה ממושמע, כבר אמרתי?)

מתישהו הייתי רעב ואכלתי סלק שנעם הכינה (לא רע), ישבתי עם עידו (אוסמריל) וריכלנו על מכיניסטים, קניתי ספרים וגיליתי שאין לי מספיק כסף, ומתישהו הלכתי לאכול פסטה לבד במקום הקבוע של עולמות, גן העדן לאוהבי החמץ. היה שם צפוף אז ישבתי בשולחן עם כמה אנשים, ותוך כדי שיחה גילינו שאנחנו מכירים, ושאחת מהן הולכת לגור לידי בעוד שבוע...

מתישהו גם פגשתי חניכה שלי מהשנת שירות, שהיתה קצת בשוק לפגוש אותי (מה את בשוק? אני הולך לעולמות עוד מלפני שנולדת!) וזכתה להיות נוכחת ברגע מעצבן מספר #1, כשזאתי מהיפה והחנון הציקה לי וניסתה לשכנע אותי לבוא לאודישנים. לא עזר שאמרתי שאני גם בבית עם עוד 5 בנות, אבל קיבלתי חיבוק ניחומים מעינת.

ולסיכום היום נכנסתי להפקת המקור - המסע אל הר החורבן האפל (של האבדון!) - היתה ממש מצחיקה, למרות שחלק מהמשתתפים מהקהל היו לא מוצלחים מי יודע מה... כמובן שהיא התאחרה בשעה, מה שאמר שהייתי צריך לרוץ לרכבת האחרונה (בהחלט!) ועוד לבקש טרמפ מאבא ):

עד כאן יום רביעי, מחר יגיע סיכום יום חמישי

נ.ב

יש לי את חלום קדחת, הוא ממש מוצלח אם ערפדים ומארק טוויין זה הקטע שלכם...

"אני הוא פלגולס אל הבמבוק ושיבולת השועל. הוי לטועים בו דמותי."

מתוך- טרוכיאון והימנה, מערכה III

התגעגתם לחפירות שלי? *כן!*

את הכנס התחלתי ברביעי בצהריים, כשהגעתי לפני 13:00 כי אני מרצה ממושמע, ואמרו להגיע עד 13:00 לקבל את כרטיסי החינם שהזמנתי. (ד"א, זו הפעם הראשונה שאני מחליט לאיזה אירועים ללכת *לפני* שהכנס מתחיל). כמובן שלא היה אף אחד והתבאסתי טיפה. אז נכנסתי למשחקי קרוסאובר, שזה סרט שכולם אמרו שהיה נורא מוצלח באייקון, אז הלכתי להקרנה האחרונה לתמיד שלו, שבאיזשהו קטע היתה מלאה כמעט לגמרי. יש אנשים שאפילו הלכו לסרט כמה פעמים! הוצאתי את שקית הM&M's שהכינותי מראש וטחנתי בהנאה, כי ברור שזה עדיף על פופקורן. הסרט היה נחמד+.

ב15:30 כבר התחיל להתמלא, כולל כמה אנשים מהקהילה אבל עדיין לא מספיק, ונכנסתי להרצאה על ספרות נוער, מגדר ופמיניזם, שהיתה לא רעה בכלל (קרן לנדסמן) חוץ מזה שהיא אמרה קצת שטויות על הארי פוטר. פחות או יותר אח"כ, הבנתי שאין לי מספיק אריזות קורנפלקס לסדנה שלי, וזה קצת הכניס אותי ללחץ, אבל לפחות בדקתי שהמצגת עובדת על מחשבי הכנס. (מרצה ממושמע, כבר אמרתי?)

מתישהו הייתי רעב ואכלתי סלק שנעם הכינה (לא רע), ישבתי עם עידו (אוסמריל) וריכלנו על מכיניסטים, קניתי ספרים וגיליתי שאין לי מספיק כסף, ומתישהו הלכתי לאכול פסטה לבד במקום הקבוע של עולמות, גן העדן לאוהבי החמץ. היה שם צפוף אז ישבתי בשולחן עם כמה אנשים, ותוך כדי שיחה גילינו שאנחנו מכירים, ושאחת מהן הולכת לגור לידי בעוד שבוע...

מתישהו גם פגשתי חניכה שלי מהשנת שירות, שהיתה קצת בשוק לפגוש אותי (מה את בשוק? אני הולך לעולמות עוד מלפני שנולדת!) וזכתה להיות נוכחת ברגע מעצבן מספר #1, כשזאתי מהיפה והחנון הציקה לי וניסתה לשכנע אותי לבוא לאודישנים. לא עזר שאמרתי שאני גם בבית עם עוד 5 בנות, אבל קיבלתי חיבוק ניחומים מעינת.

ולסיכום היום נכנסתי להפקת המקור - המסע אל הר החורבן האפל (של האבדון!) - היתה ממש מצחיקה, למרות שחלק מהמשתתפים מהקהל היו לא מוצלחים מי יודע מה... כמובן שהיא התאחרה בשעה, מה שאמר שהייתי צריך לרוץ לרכבת האחרונה (בהחלט!) ועוד לבקש טרמפ מאבא ):

עד כאן יום רביעי, מחר יגיע סיכום יום חמישי

נ.ב

יש לי את חלום קדחת, הוא ממש מוצלח אם ערפדים ומארק טוויין זה הקטע שלכם...

את הרוב כבר אמרתי, אבל אני מניח שזה חוזר פה באריכות:

הגענו יחסית מוקדם (ולא בזכות משה), את ההתחלה בילינו עם שקד (מעריצים אותך ! אתה הגוי-של-שבת של כולנו!) כאשר לאט לאט התחילו לזרום אנשים (כדוגמת נועם) מתישהו אחרי 11 הגיעו אידה, נתנאל ושלג. היה נחמד לראות אותך פעםם ראשונה emo_02.png גם אם זה אמר שהייתי צריך להיות מסומן על ידי נועם...

קצת לפני 12 הספקתי להתחרט ולא לקנות את סופת החרבות אלא ארבעה ספרים במחירים קצת יותר סבירים (מאב, חלום קדחת היה טעות, רוצה לקנות אותו ממני בכנס הבא ? emo_01.png) ואז להיכנס אל הרצאה על מרוצי מרכבות, הפוליטיקה שבהם ואיפה הם נמצאים בפנטזיה - עם ידע מקדים על מהפסיפס הסרנטיני הייתה הרצאה מצוינת.

כשיצאנו עלינו למעלה ופתחנו ארוחת צהריים עם אידה נתנאל ושלג... הארוחה כללה בעיקר $בדיחות-של-אשכנזים$, אחרי הארוחה אני משה, יודה (בקרוב מצטרף טרי) ואידה שיחקנו מאו (משחק גדול, רק צריך לדאוג שהחוקים ישתנו בכל פעם) בערך שעה וחצי. אחר כך המשכנו להסתובב, נלחמנו בנועם (וניצחתי), ואז איפשהו הגיעה בת אל (באיחור אופייני-משו).

בשעה שש נכנסנו להפקת מקור קצרה של קטעי הקראה עם חצי מהפורום בערך, היה מצחיק.

לקראת ערב נראה שכבר כולם הולכים, הייתי בהתלבטות קשה ובסוף החלטתי לבנות על טרמפ עם שקד, בעיקר כי הייתי באמצע משחק מנצ'קין (בו נתנאל $הרכרוכי$ נתן למריה את הנצחון...). בסוף הגיע הטרמפ עפ שקד שם התברר שאחת הטרמפיסטיות (והוא דאג שכל הרכב יהיה מלא לפני שנלך..) נוסעת לאשדוד ! שמחה וששון ואני בבית עוד לפני הזמן בו הייתי אמור לעלות על האוטובוס!

היה כיף!

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

שלג, איזה מוזר שזה לא פגשת עד עכשיו את נצר וקרמו.

אה, שכחתי לציין שגם יצא לי ולחברה לשבת קצת עם אורי ולדבר איתו על כל מיני דברים מעניינים. (הארי פוטר בעיקר).

גם נכנסתי להרצאה של דפנה שיזף על גיבורים במדע - היה נחמד, אם כי היה ממש קצר ולא ממצה.
(בהזדמנות זו אני ממליצה לכם לשמוע את הפודקאסט שלה "הכוורת").

ומה שקניתי היה בני הנפילים. אומנם יותר לנוער אבל די נחמדה הסדרה סך הכל.

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

האהא לא מוזר עד כדי כך. הם התחילו לבוא לכנסים רק לפני שנה וצירוף מקרים מעצבן במיוחד גרם לזה שפספסתי את כל המפגשים בשנה הזו אחד אחרי השני.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

כן כן בטח... הוא הבריז!!

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אז עכישו תורי, אני מניח.

כנס עולמות 2013 או על שלושה פשעי משה ועל ארבעה לא אשיבנה [עמוס שם, שם] {תבדקו!}

חטא מספר 1: אז הכל התחיל הרבה לפני עלמות, שמישהו\י (מי זה היה?-בטוח לא בת אל...) פתח שרשור בשם "מי בא לעולמות" כתבתי שמקווה שאבוא. אט אט (ועוד אט) הדברים החלו להתארגן להם. לי היה אמור להיות טרמפ. נצר היה אמור לקפוץ אליי. והעיר שושן צהלה ושמחה.

טוב חוץ מדבר אחד. בת אל סירבה להגיד מתי הפגישה. יאי.

אז לאחר עשרות אם לא מאות צ'אטים נזעמים (במייל) הצלחתי לסחוט מבת אל (אחרי השבעות והבטחות) את הסוד האיום על היום. חמישי. פירסמתי בכל הפורום.

אז מה החטא? התחברתי לאינטרנט.

חטא מס' 2: הכל טוב וסבבה אבל, שמונה ימים לפני עולומת נודע לי על אירוע משפחתי מסוים שנקבע בדיוק לאותו היום (כולם חוץ משקד יכולים לנחש איזה אירוע זה היה, אני מניח). חוץ מזה, הטרמפ שלי התבטל. יאי.

החלטתי להסתכן במחיקה מהירושה והמשכתי במסלול לעולמות.

אז מה החטא? טוב, האמת היא שייבשתי את נצר לא מעט זמן (כולל כמה סמסים שהעירו את האידיוט באמצע הלילה), עד שהודעתי לו שאני מגיע....

חטא מס' 3 אז הגיע היום, קבענו עם החבר'ה דרך הפייסבוק (של נצר) להיפגש בעזריאלי... כמובן שהברזנו להם, וכמובן שמרחתי את נצר חצי שעה בעזריאלי בכל מקרה (כדי לא הגיע מוקדם מדי, אם יודעים, מוסכמות של המגזר..) אבל אלו חטאים לסיפור אחר.

הגענו לעולמות (לבד! בלי להיאבד אפילו פעם אחת!) שם פגשנו את שקד ואת צור. ישבנו איתם קצת ודנו על תרגום ועל עוד כל-מיני-דברים-שאני-לא-מבין-בהם-והם-כנראה-שכן-אבל-בכל-זאת-עשיתי-כאילו-אני-מבין-בהם (נשימה). תוך כדי באה נועם והתחננה אלינו שנלווה אותה לכספומט (כדי שאף אחד לא ישדוד אותה?) כמובן שסירבנו, התברר שזה היה בחכמה.

אחרי זה שוטטנו (אנחנו זה לרוב אני נצר ועוד חבר) ופגשנו בנצר-הגדול-עומר (מה שהיה מבדר כרגיל), גילינו שנועם היא ערפדה עם שיניים ירוקות שנושכת אנשים. חשבתי שאני בטוח כי אני דוס מסכן שומר נגיעה. כמה שטעיתי.

השעה כבר בערך 11, ופתאום קבוצה מסוכנת למראה מתקרבת. גדוד (2) חיילים במדים מלווה אותה. כל הכנס משתתק, ואני, בחיוך אווילי וריצה אופיינית (יד על הכיפה, היכון, רוץ) רץ אליהם. אלו היו שלג, נתנאל, לנור שאין לנקוב בשמה ונראה לי שזה..

דברנו קצתו השתעשנו, שומרי הראש עברו לאזרחי (אבל לא עבדו על אף אחד) ואז נכנסו להרצאה על מירוצי מרכבות שהיית מצוינת.

אחרי זה יצאנו וחיפשנו מקום לאכול. החלטנו על המרפסת, ישבנו שם ואכלנו ארוחת פסח למהדרין (לנור הייתה המומה, שלג היה גוי). האחרוחה היתה משותפת, מה ששקד בטח היה אוהב אם הוא לא היה עסוק בלאכול נבלות וטרפות באותו הזמן...

אחרי זה שיחקנו מאו. היה קורע. ואסור להגיד עוד שום דבר חוץ מזה שנעם 'סימנה' אותי. וז לא היה בסדר. ואסור היה לי לקלל ולגדף אותה. אבל אז היא שיחדה אותי בעוגת קוקוס, שזה כמעט מכפר.

הסתובבנו עוד קצת, נלחמתי בחרבות שזה דבר שלא עשיתי מאז כיתה ו' בערך והסתבר שאני לא כ"כ גרוע (יותר טוב מנצרף זה בטוח). שברתי לשקד  את התג (או שהוא ניצל בנס, תלוי אם ובמה אתה מאמין :P ) ומלהקים של ערוץ 10 ניסו לדבר איתו. די התעלמנו מהם.

אז הסתכלתי קצת על ספרים (קניתי ספר לפני זה) ומאב (אפשר להגיד את השם?) זיהת אותי לגמרי בעצמה מה שהיה די מחמיא :P (או שלא, תלוי מאיזה כיוון מסתכלים על זה..)

אח"כ שיחקנו מנצ'קין, שקד ניצח כי הוא צדיק (וכי אני לא רשע?) התפללנו מנחה (שקד משום מה לא רצה להצטרף) ונכנסנו לתסכית ההזוי הזה.

אחרי זה דיברנו כל הקהילה כמעט (חוץ משלג שהלך) מה שהיה ממש כיף, כולם ראו כמה אני גאון (הרעיון על איך לעשות את הQR בחולצה...) ומרחנו את הזמן.

התחלנו משחק מנצ'קין והייתי חייב ללכת באמצע. וכך נגמר היום.

עוד כמה חטאים: אכלתי שרויה למהדרין.

דיברתי עם בנות.

סחטתי את שקד במנצ'קין (לפי מנהג המגזר)

מי שמוצא עוד, אשמח לקבל.

שאלה- שמעתי שהודיעו משהו חשוב על אייקון במפגש הסוים, מה זה היה?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

רחמנא ליצלן, דיברת עם בנות? אין הפרדה בין המינים בכנס מהסוג הזה?

מנהל הפורום
250+

יש, אבל בין המינים הלא נכונים.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

מנהל הפורום
250+

כמה הערות:

א. ההתכתבות שלך ושל אייל מעולה. לגמרי לציטוט.

ב. תודה שבתור גוי אני יודע די הרבה, ואני אוכיח:

* ההמשך של הפסוק מעמוס הולך (בערך) כך: "על מכרם בכסף צדיק, ואביון בעבור נעליים. השואפים על עפר ארץ דלים..."

* האירוע המשפחתי הוא לידת בן זכר לעם היהודי, שעל פי אמונות פגאניות עתיקות מלווה בקורבן אדם חלקי בגיל 8 ימים

* אני ממש מכיר את זה שצריך להחזיק את הכיפה לפני שרצים. זה בדיוק כמו עם כומתה.

* אם כל המרצים והסגל מסתובבים עם תג-חסין-כדורים-ולא-חרבות במקום אסטרטגי, ואחד ניצל ממוות בטוח בזכות התג, זה נס או חשיבה לתפארת של קב"ט הכנס?

* אתה אולי מדחיק, אבל נצר ניצח במאנצ'קין ברגע האחרון בגלל טעות טיפשית שלך - קח אחריות!

ג. ונקודה לסיום - לאור זה שאני מוזכר כאן בכל שורה שנייה, לגמרי שכחת את תפקיד האורח הנהדר שלי בתסכית המופרע ההוא (עם משפט המפתח הקלאסי "מיאו מיאו הרגתי אותך") ואת הטרמפ הנהדר שלי לרחובות (שמקנה לי פטור ממעשים טובים עד הכנס הבא), ובכ"מ אני פטור מלכתוב את החוויות שלי מיום חמישי כי הן די דומות למה שצויין כאן (למעט הסדנה...)

ד. וכי אני שקרן גרוע, אחת אחרונה - באירוע הסיום נתנו תאריכים לאייקון, והודיעו שהנושא יהיה "זהויות".

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר