אתה מדבר על עבודת צוות? הבעיה בלהקות בספר היא שכל פרט בודד הוא די אידיוט (טוב, הוא פשוט חיה) וביחד הם מגיעים לאישיות יציבה ששווה לאדם. אחרת גם בני אדם יכולים לעבוד כצוות ולדבר ביניהם, אז מה בעצם היתרון? ההפך, קבוצת בני אדם יכולה להגיע ליכולת גבוהה יותר בגלל היכולת להתווכח ולא להסכים.

אתה מדבר על עבודת צוות? הבעיה בלהקות בספר היא שכל פרט בודד הוא די אידיוט (טוב, הוא פשוט חיה) וביחד הם מגיעים לאישיות יציבה ששווה לאדם. אחרת גם בני אדם יכולים לעבוד כצוות ולדבר ביניהם, אז מה בעצם היתרון? ההפך, קבוצת בני אדם יכולה להגיע ליכולת גבוהה יותר בגלל היכולת להתווכח ולא להסכים.

לא נכון, המחלוקות בין בני האדם רק מפריעות בעוד שמחשב עם כוח השווה לזה של אותם בני האדם ביחד יגיע לאותה תשובה סופית בלי וויכוחים.

חוץ מזה רמות 'ההבנה' ו'התקשורת' בין בני האדם מוגבלות לדיבור, תנועות וכדומה. בעוד שבמוח אין כל מחסום.

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אני לא חושב שמחלוקות בין בני אדם מפריעות. ואגב, רואים היום שמעדיפים לחלק את כוח העיבוד לליבות עובדות מאשר לכלול את כולו בליבה אחת. בכל מקרה אני לא חושב שבני אדם עובדים ככה.

לגבי המחסום במוח. אתה צריך להעביר את המידע בין החלקים שעובדים, יש לך קול, אולי אור אבל בכל מקרה זה מוגבל יחסית. מהבחינה הזאת עדיף מוח אחד מאשר ארבעה מוחות שווי ערך לו המוגבלים בתקשורת.

המחלוקות לוקחות זמן. חוץ מזה אין הבדלים.. ועניין של חלוקת כוח עיבוד - מודה שאין לי שום מושג איזה שיקלים מפעילים בקבלת ההחלטות האלו..

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

בנוגע לנקודה הראשונה- ב"מסעות טאף" יש אתהמוחות הטלפתיים (סיפור לפני-לפני אחרון נדמה לי) שיש בהם סוג של מוח משותף.

כשאתה אומר מח משותף הכוונה היא הרבה פרטים ביחד או גוף כללי?

אני חושב שיש עניין באינדווידואליות, אבל שיתוף פעולה כללי יכול להיות יעיל- אם לא בא על חשבון הפט, המחשבה והפיתוח הפרטני שהוא יעיל הרבה יותר, למרות החסרונות שלו.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

בנוגע לנקודה הראשונה- ב"מסעות טאף" יש אתהמוחות הטלפתיים (סיפור לפני-לפני אחרון נדמה לי) שיש בהם סוג של מוח משותף.

כשאתה אומר מח משותף הכוונה היא הרבה פרטים ביחד או גוף כללי?

אני חושב שיש עניין באינדווידואליות, אבל שיתוף פעולה כללי יכול להיות יעיל- אם לא בא על חשבון הפט, המחשבה והפיתוח הפרטני שהוא יעיל הרבה יותר, למרות החסרונות שלו.

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

במיתולוגיה היוונית/רומית יש כמה דמויות. 

כמו המכשפות המנבאות שמתחלקות בעין אחת (לא זוכרת באיזה סיפור זה).

יש אאל"ט גם משהו בסטארגייט.

הבאגים באנדר, ואחכ החזירונים בקול למתים.

ובפנטזיה זה בעיקר דמויות שהופכות לחיות - כמו בדמדומים עם הזאבים, או פיץ אביר ברואים למרחק.

יש גם קטע בספר של הסיפור שאינו נגמר עם אנשים ששכחו את עצמם ואין חשיבות לפרט אלא רק לקבוצה כך שאפילו שאחד מהם נפל למים וטבע זה לא הפריע להם.

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

הבאגים באנדר קרובים לזה אבל אין לבאגרים עצמם אישיות אלא הם רק איברים של המלכה (כך זה מתואר שם). והחזירונים הם לא שיתופיים, כל אחד הוא אינדבידואל עד כמה שאני זוכר.

אני לא מדבר על שיתוף מחשבות אלא על פרטים המתחברים לאישיות אחת. בדגש על אישיות אנושית ולא אישיות על. ובעוד דגש על השפעה של הפרטים על האישיות המשותפת.

החזירונים ממש לא בתחום... הם כל אחד בנפרד למרות שיש להם אינסטנקטים ומטרות משותפות..

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר