המשך תרגום "שם הרוח" - מעכשיו זה תלוי בכם

זה לא היה פשוט, אני מודה, היו הרבה סיבוכים, אבל ממחר בבוקר, אנחנו מתחילים את הספירה לאחור.

הצלחתי להשיג את הזכויות של ספר ההמשך ל"שם הרוח" - The Wise man's Fear, אבל הם לחודש אחד בלבד. לשם כך פתחתי קיקסטארט לגיוס הכסף למימון הוצאת הספר. בהתחלה הסכום המקורי היה 120,000 ש"ח, אבל הצלחנו להשיג מימון נוסף, ולכן הסכום עכשיו ירד ל-85,000 ש"ח. שזה ממש שני שליש מהסכום המקורי. אפשר לעשות את זה.

מחר בבוקר אפרסם את הלינק שבו תוכלו לבצע רכישה מוקדמת של הספר ויש עוד כמה בונוסים נחמדים.

מה אתם צריכים לעשות עכשיו? רציתם קיקסטארט, קיבלתם. מעכשיו הכול תלוי בכם. הפיצו את השמועה, כשיהיה לינק, תפרסמו את הלינק בכל מדיה אפשרית, בכל רשת חברתית שאתם מכירים, אנחנו צריכים לפחות 570 אנשים שיקנו את הספר כדי לסגור את זה. תתחילו לדבר על זה כבר עכשיו. מחר בבוקר זה מתחיל. אני אשים את הלינק ואתן אותו למי שרוצה. מי שרוצה לשלוח לי הודעה פרטית פה, גם יקבל ממני תשובות לכל השאלות.

בוא נלך על זה ונעשה היסטוריה!

לא בדיוק הבנתי איך זה עובד.

משלמים על רכישה ראשונית, ואם אין מספיק כסף- אז מחזירים לך?

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אתה נותן התחייבות שאתה קונה את הספר. במידה ומצליחים להגיע לסכום, אז מחייבים אותך בתשלום, במידה ולא הגענו לסכום, אז אתה לא משלם כלום. בעיקרון, רק אם זה מצליח, אז מחייבים אותך.

וואי, אדיר, אני כמובן אצטרף אבל לצערי אני לא באמת רואה את זה הולך לקרות.... אבל בכל זאת בסדר

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

וואו, צפריר, הלוואי שזה יצליח. כמו שאמרת, זה תלוי רק בנו.

קדימה, אני רוצה לראות כאן התלהבות! אש בעיניים! יאללה שם הרוחemo_25.png

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

צפריר,אתה גדול.אני מצטרף.איזו הוצאה תוציא את הספר?ומה זה קיקסטארט?יאלה שם הרוח!!!emo_85.png

מדובר בהוצאת אופוס, תלוי כמובן בנכונות הקוראים להתחייב. הקונספט של הקיקסטארט הוא שמגייסים את הכסף לפני שמתחילים לתרגם, ורואים אם יש לפחות סכום שמכסה חלק גדול מהעלויות- אחרת- הפרוייקט הזה בסיכון. [ מאחר וזמורה ביתן טוענת שהספר הזה גרם להם הפסדים גדולים, והספר השני הוא כ-1000 עמודים או יותר, הרי שיש פה סיכון רציני מבחינת כל הוצאה שתרצה להוציא את הספר]

מנהל הפורום
250+

הנה הלינק לקיקסטארט.

בואו ונתחיל להעלות את האחוזים:

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=770

אני יתכם בטוח

שלג... אני מסכים איתל... צריך שהרוח הנכונה תהיה גם בקרב חברי הקהילה... על מנת שאח"כ יוכלו להשאיל את התרגום של שם הרוח... למי שלא הספיק לקנות בזמן... emo_30.png
נצר...קצת אופטימיות תהרוג אותך?!

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

וואי, אדיר, אני כמובן אצטרף אבל לצערי אני לא באמת רואה את זה הולך לקרות.... אבל בכל זאת בסדר

כבר אמר ראש הממשלה הראשון שלנו דוד בן גוריון- "בארץ ישראל, מי שאינו מאמין בנסים- לא מציאותי".

אני לא יודע עם הקיק סטארט יילך או לא, אבל אם הצלחנו להוציא לאור את "נשמת הרוח" ברומח הדרקון (אני מבטיח לכם- לפני שנתיים וחצי זה היה נראה כמו פנטזיה פרועה ובלתי ניתנת להשגה), אז יש סיכוי שנוכל להוציא גם את ההמשכים של "שם הרוח"

מנהל הפורום
250+

זהו. זה נגמר. הפרויקט לא הצליח, אבל לא נורא. אני מקווה שהפרויקטים הבאים שלי יהיו מוצלחים יותר (ומטרות פחות אבודות).

אם היית נותן יותר זמן (שנה) לדעתי היינו מגיעים

חבל... מקווה שהפרוייקטים הבאים כן יצליחו צפריר...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

כולנו..

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר