המשחק של אנדר

יש סרט בקרוב?

אמור לצאת בנובמבר הבא, אם אינני טועה....

מנהל הפורום
250+

http://www.imdb.com/title/tt1731141/

בראשון לנובמבר 2013

מה אתם אומרים על השחקנים? חוץ מהריסון פורד אני לא מכיר אף אחד. אבל ככה לא דמיינתי את אנדר.

אני מפסוטה מהבחירה שלהם אני לא מכירה את כולם אבל מי שמשחק את אנדר אמור ליהיות ממש טוב  ומי שהולך לשחק את אחותו של אנדר היא שחקנית מעולה ולמצוא שחקנים צעירים שמשחקים טוב זה משימה קשה בכל מקרה מהבחירה של השחקנים ברור לי שהם לא מפחדים להוציא הרבה כספ על הפרוייקט הזה וזה תמיד סימן טוב ,לי יש ציפיות גדולות לסרט הזה

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

השחקנים נראים מצוין...

אבל אני ממש בדילמה.. הספר כ"כ טוב עםפוטציאל אדיר מצד אחד...אבל מצד שני, יהיה כ"כ קל להרוס אותו...

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

אני אוהב את מי שלקחו לשחק את ולנטיין. בחירה מעולה.

תשמעו הסרט עוד לא יצא ואני מת לראות את הסרט "ילדי המחשבה" חחחח...

טוב. די. הסרט הזה חשוב מדי מכדי שיהרסו אותו. אם יהרסו אותו הם יודעים שזה

לא יעבור בשתיקה חחח...emo_25.png

בוא נקווה שהבמאי הזה הוא כל מה שהסרט צריך. כי תסריט ועלילה מעולים יש לו...

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

סטראובק.. מקווה שאם ינסו להכניס תלת מימד אליו... וזה הרי מתבקש לאור הספר עצמו.. זה יעשה ברמה טובה...

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

אני מפסוטה מהבחירה שלהם אני לא מכירה את כולם אבל מי שמשחק את אנדר אמור ליהיות ממש טוב  ומי שהולך לשחק את אחותו של אנדר היא שחקנית מעולה ולמצוא שחקנים צעירים שמשחקים טוב זה משימה קשה בכל מקרה מהבחירה של השחקנים ברור לי שהם לא מפחדים להוציא הרבה כספ על הפרוייקט הזה וזה תמיד סימן טוב ,לי יש ציפיות גדולות לסרט הזה

emo_45.pngemo_45.pngemo_45.png

הילד היה ממש חמוד בהוגו.

עיקר הבעיה עם ילדים כשחקנים ראשיים זה שהם פתאום עלולים לצמוח לגובה, הקול מתחלף וכו'.. אז מעניין איך יתמודדו עם זה כי הוא גם צריך להתבגר תוך כדי הסרט מגיל 11.

והילדה שמשחקת את וולנטיין שיחקה בזומבילנד :)

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

לי נראה שאין סיכוי שיהיה מוצלח , סרט זה תמיד פחות טוב ממשהו שאהבת בספר ואת אנדר אני מאוד אוהב , יש פה בלוג של חבר שדווקא חושב שיהיה מוצלח 

לא כל כך מכירה את מי שמשחק את אנדר אבל יש את אריסון פורד ואת ההיא שמשחקת את ולנטיין אני חושבת שזה אינדקציה די חזקה שגם השחקן של אנדר עשוי מחומרים משובחים... ואני לא מחפשת לאהוב את אנדר של הסרט יותר מאנדר של הספר...צריך לבוא עם תקוות בשמים וציפיות ברצפה ולנסות להנות מכל העניין בכל מיקרה אפשר לדון עד שנה הבאה אם אנכנו חושבים שזה יהיה מוצלח או לא אני אישית יעביר שיפוט אחרי שהראה תסרט.....

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר