'מחשבות נסתרות' מאת גיא חסון

שלום לכולם.

אני גיא חסון, הסופר של 'מציאות: המשחק', 'הצד האפל', ו'הצל של אלוהים'. הסיפורים הקצרים שלי פורסמו בשש שפות ושניים מהם זכו בפרס גפן בקטגוריית הסיפור הקצר הטוב ביותר של השנה. 

הספר החדש שלי, 'מחשבות נסתרות', יצא לאור במקור בארה"ב ועכשיו יוצא לאור בארץ בהוצאת יניב. אני מקווה שתהנו ממנו. הוא... הוא לא דומה לשום דבר שקראתם עד עכשיו.

הנה התיאור מהדף האחורי: 

דמיינו עתיד שבו טלפתים יכולים לפלוש לתוך המחשבות הכמוסות ביותר שלכם, עולם שבו טלפתים נמצאים במרחק נגיעה בלבד מהמחשבות הנסתרות שלכם. בשלוש נובלות מציג בפנינו גיא חסון את עולמן של שלוש טלפתיות. 

בנובלה "הנערה המושלמת", אלכסנדרה ווטסון היא צוערת חדשה באקדמיית אינדיאנפוליס ללימודי טלפתיה. עד מהרה היא תחל בקריאת זיכרונות שיורית של נערה שמתה לאחרונה ותתחקה אחר תעלומת מותה. 

"הבלשנית" ממשיך את סיפורן של נשים טלפתיות, שנים אחדות לאחר מכן. ממשלת ארצות הברית קבעה כי אנשים בעלי יכולות טלפתיות כמו רייצ'ל אקרמן מהווים איום על האומה וצווי חיסול הוצאו נגדם. כאשר סוכן חשאי חושף את רייצ'ל המנהלת את חייה במסווה ומציע לה הזדמנות לעזור לארצה בתמורה לחייה, איזו ברירה יש לה? רייצ'ל מוצאת את עצמה מנסה לתקשר עם מישהו זר ומפוחד הכלוא במתקן צבאי. 

לבסוף, ב"אינמיות יפהפייה עד מאוד", בודק גיא חסון מה יקרה לאישה המחוברת טלפתית לעובר הגדל בתוך רחמה. שנה לאחר אירועי הנובלה הקודמת, סוזן די-אוריו ובעלה מסתתרים באזור מבודד של הרי הרוקי, מונטנה. כשסוזן נכנסת להריון, הם ניצבים בפני סכנה קיומית, מפני שטלפתית מעולם לא הצליחה לסיים הריון בלידה תקינה. גיא חסון חוקר בשיטתיות נוקבת ומסקרנת את הפחדים המשוייכים להריון באופן שישאיר אתכם נדהמים ופעורי עיניים. 

בשלוש נובלות מדהימות ומותחות חסון מעורר שאלות מטרידות על גבולות המחשבה ועל האמת, תוך כדי בחינה מדהימה ומפתיעה על החברה, המיניות והאימהות, יגרום לכם להתאהב בגיבורות הסיפורים, שלוש פעמים.

SecretThoughtsCoverHebrew.jpg

נשמא ספר טוב. נראה לי שאני יקרא אותו.

כבר קראתי את הפרק הראשון שלו שפורסם באיטרנט והספר נשמע טוב.

תודה על העידכון!!

באיזה שפות הספר פורסם?

מנהל הפורום
250+

היי גיא (רק לי המשפט הזה מוכר מקונטנס אחר?) , קניתי את הספר באייקון השנה וכשקראתי אותו הוקסמתי. אני עובד סטימצקי בפ"ת והזמנתי 4 עותקים מהספר שזכו מיד בהמלצת הצוות ומוצגים פורנטלית ללקוחות אני מספר בגאווה על הספר שנכתב במקור באנגלית ואני (שמשש סקפטי לגבי ספרות מקור פנטזיונרית בעברית) ממש אהב אותו וממליץ בחום (וגם יכול להחשיב את עצמי כמבין בתחום כמרצה לספרות , באייקון, וכותב בעצמי) שהספר כתוב בצורה שלא השאירה לי מקום לבלבול שזה ספר מצויין והזמנתי מיד את שאר הספרים שלך במלאי והם מחכים לקריאה בקוצר רוח. ישר כוח. ספר מצויין, אני כבר לא יכול לחכות לדברים פרי עתך בהמשך. יש לך לפחות כבר מעריך אחד חחח... נאור. 

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

נאור- באיזה סניף אתה עובד? (יש לפחות 4 שאני יודע עליהם בפתח תקווה)

מנהל הפורום
250+

בקניון הגדול באבנת. ואתם יודעים מה הכי מוזר? אני מנהל מחלקת לועזית שם ורציתי להביא את הספר בשפת המקור - ואין! אין להשיג בארץ את הספר המקורי חחח

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

אי אפשר להזמין מאמזון? emo_02.png

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר