ייתכן, אבל אם הוא לא הצליח זה בגלל ההוצאה, לא בגלל הספר. אם אתה הייתם מוציאים את הסדרה מלכתחילה אני כמעט בטוח שהיא הייתה מצליחה לא פחות מהערפילאים/ החוק הראשון

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אולי, אבל זו כבר שאלה אחרת. אני גם לא יודע עד כמה הסדרה הצליחה ממש בחו"ל, או שגם שם- היא פנתה רק לחלק קטן וייחודי של קוראי פנטזיה...

מנהל הפורום
250+

שלום אייל, הייתי שמחה לדעת במונחים של הוצאה לאור מתי ספר נחשב להצלחה, מה הכמות שיש למכור כדי לכסות הוצאות ועוד. כמובן בהנחה שזה לא סודות מקצועיים. ואם כן אשמח אפילו לאיזה אומדן כללי, שוב בהנחה שאני לא מבקשת משהו אסור. בתודה מראש.

שלום,

לא מדובר כאן במספרים מוחלטים, אבל בהנחה שהספר לא נמכר במבצעי שחיטה בסגנון ה-4 ב-100-

הוא צריך למכור בערך 1000-1500 כדי להחזיר השקעה, ולעבור את ה-2000 כדי להיחשב להצלחה.

אם הספר נמכר במבצעי 4 ב-100- תכפילי את הפמספרים שנקבתי בהם ב-4......

(לדעתי- זו הסיבה ש"שם הרוח" גרם להוצאה שלו הפסדים)

מנהל הפורום
250+

תודה רבה. אני עדיין ממתינה לתשובה בנוגע להמשך של "הלהב עצמו" ... מאד אהבתי ואני מבטיחה שכשהוא יצא תצטרכו רק 999-1499 כדי להחזיר את ההשקעה.

התרגום של החלק השני של "הלהב עצמו" יתחיל אף הוא בקרוב מאוד.

תודה רבה. אני עדיין ממתינה לתשובה בנוגע להמשך של "הלהב עצמו" ... מאד אהבתי ואני מבטיחה שכשהוא יצא תצטרכו רק 999-1499 כדי להחזיר את ההשקעה.

emo_02.png

מנהל הפורום
250+

כמו שצפריר כתב, העבודה על החלק השני תתחיל בקרוב

מנהל הפורום
250+

שלום אייל, קראתי זה עתה את "הפלוגה השחורה" של גלן קוק, בהוצאת "אופוס" מלפני כעשור. באמזון יש סדרה של 6 ספרים תחת שם זה, האם אופוס מתכננת להוציא אותם לאור? דרך אגב, בהמשך לדיון על סדרת "מאלאזן", בויקיפדיה כתוב שנכון ל-2006 היא מכרה 250,000 עותקים כך שכישלון מוחלט בעולם היא לא הייתה. ושאלה אחרונה: מיהו איאן קמרון אסלמונט שגם לו יש סדרת ספרים בשם "מאלאזן" והאם ספריו תורגמו לעברית? תודה מראש, קארין.

הי,

לגבי הפלוגה השחורה- לא מתוכננים לצאת ספרי ההמשך. עד כמה שהנתי- אחרי מאלאזן- הפלוגה השחורה זה כבר לא פירמה...

לגבי המספר של עותקים של מאלאזן- לא ברור לי כמה ספרים נכתבו נכון ל-2006, אבל אם אניח ש-8, אז כל אחד מכר בממוצע 32,000 עותקים- לא ממש הישג מרשים בקנה מידה אמריקאי.

איאן הוא השותף לכתיבה של אריקסון, וכתב סדרה שלמיטב הבנתי משתלבת בתוך הסדרה המקורית של אריקסון.

מנהל הפורום
250+

איאן וסטיבן יצרו ביחד את העולם של מאלאזן וכל אחד מהם כותב על עלילה שונה באותו העולם.

אם שניהם יצרו את אותו עולם לשניהם יש עליו זכות ליכתוב ספרים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר