בתולות ים אינן קיימות לפי גוף רשמי בארה"ב

בנות-ים ובני-ים אינם קיימים במציאות, אלא רק באגדות,וזה  פורסם ע"י הרשות הלאומית של ארצות הברית לרישום האטמוספירה והאוקיינוסים

בני האדם תהו לגבי קיומן של בתולות ים מאז תקופת האבן, אבל אין שום עדות שתתמוך בקיומם.

"אז מדוע בני הים ובנות הים תופסים מקום ניכר בתת-מודע הקולקטיבי של כל בני האדם שיורדים אל הים? זו שאלה שרצוי להפנות להיסטוריונים, לפילוסופים ולאנתרופולוגים".

ומה דעתכם ? מה הסיבה שבני ובנות ים עדיין מעסיקים את האנושות !? 

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

למה לדעתך חייזרים מעסיקים אנשים כל חייהם? אני מניח שהיה היה פעם מלח בודד בים שלא ראה אישה כבר חודש-חודשיים אז הוא המציא לעצמו יצור נשי שחי במים שהוא גם במקרה חצי אישה. זה לדעתי ההסבר הכי הגיוני.

"Guards! It seems that Syl forgot how to use the door! Please show her how, before i forget myself."

(Sheogorath, prince of madness)

אני עדיין רוצה לחשוב שיש איזה זן נדיר של דגים או משהו בסגנון שיסביר את הקשר. למרות שאני בספק מאוד שזה קיים, אבל תמיד טוב לקוות emo_07.png

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

איתי - אני לא חושבת שזה השוואה נכונה לגמרי, אחרי הכל סרקו חלק הרבה יותר גדול מהימים מאשר בחלל.

בכל אופן, אני מניחה שזה פשוט ספק נחמד; אין סיכוי שבאמת סרקנו את כל האוקיינוס, וכנראה נחמד עבור אנשים לחשוב שאולי פספסנו משהו. במקרה הזה זה ספק שכיף להתלות בו, לא? [8

"המוות קל מנוצה - החובה כבדה מהר". ~ לאן מנדרגורן ("מחזור כישור הזמן").

מנהל הפורום
20+

מסכים. אני גם חושב שזה יהיה ספר מאוד מעניין אם מישהו אי-פעם ירים את הכפפה ויכתוב ספר בוגר על מעמקי הים.. קסם בים נשמע מרתק לא? ויסביר המון חחח

"...Fate is the word COWARDS use,

to describe the things they're too WEAK to change..."

(Professor Charles Francis Xavier)

מה ??? אין בנות ים ??? ואני כל כך קיוויתי.... חחחח איזה מטומטמים האמריקאים....

אני הולך להוכיח שאין כזה דבר דרקונים.... (לאאאא!!!!)

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

לא!!!
אבל זה לא שאין בנות ים הם פשוט לא פגשו אותן
זה רק הוכחה שהן יותר חכמות וידעות להסתתר!

הי תראו הנה חתולה!

אנשים מבוגרים הם כה צרי אופקים...=\

למה אתם חושבים שלדפוק את הראש בקיר זה לא עוזר אם לא ניסיתם?

דמיינו את התמונה הזאת כחלק מהחתימה :P

כן נועם הזכרת לי את הבדיחה הבאה:

-איך יודעים שפילים מתחבאים ממש טוב מאחורי עצים?

-ראית פעם פיל מתחבא מאחורי עץ?

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

לא ראיתי אף פיל שמתחבא, אבל אם אני לא טועה עץ לא יכול להסתיר פיל..... אמרקיאים מטומטמים..... אה, בדיחה מטומטמת....

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

אגב, אם תקראו את מה שהם כותבים שם, הם דווקא לא כאלה מטומטמים. הם לא קובעים שהיצורים האלה לא קיימים. הם פשוט קובעים שאין בידם הוכחות לקיומן של בנות ים.

למה האנושות כל כך מחפשת בנות ים? כי זה נשמע לאנשים הגיוני, לדעתי, שבחלל כל כך עצום כמו הים (אחרי הכל, הרבה יותר רחב ידיים מהיבשה) בטח יש כל מיני מקבילות למה שיש על האדמה. ואולי יש.

החלל אמנם הרבה פחות נחקר מהאוקיינוסים, אבל הים בהחלט לא נחקר כמעט יחסית לגודל המפלצתי שלו. קיומן של מפלצות ים ענקיות הוא, עד כמה שאני יודע, מאוד אפשרי. קיומם של יצורים גדולים יותר מהלוויתן הלבן במים, גם הוא אפשרי. לכו תדעו מה יש שם במים האלה.

יש מספיק יצורים חדשים שהמדע מגלה בתוך בריכות שנחבאות ביבשה עצמה, שאנחנו כביכול מכירים כל כך טוב. אז הים הוא ממש בלתי מוגבל בגילויים שאפשר למצוא בו.

הבעיה של בנות ים או כמו שקוראים להן הרבה פעמים - בתולות ים זה שהן לא ממש יכולות להביא ילדים

ולאופרה ווינפרי היה פעם ראיון עם מישהי שהיא "בת ים"

הי תראו הנה חתולה!

מוזר שהם לא מאמינים בבנות ים אבל כן מאמינים בחייזרים.

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

זה כי הם לא כ"כ חכמים כמו שהם חושבים שהם...
אני מאמינה שיש חייזרים שהם בנות ים

הי תראו הנה חתולה!

טוב מה שמוזר בכול הסיפור הזה, שהם בכלל טרחו לצאת בהצהרה כזו מחשידה, זה כאילו מה נסגר איתכם, ולמה להעלות את הנושא עכשיו, וממיסד כזה רציני, אז מה קורה פה בעצם?

אני אישית חושבת שהעולם שלנו זקוק לבנות ים, דרקונים, מפלצות, חוצנים ועוד כול מיני יצורים אקזוטיים, צריך את המיסתורין והעל טבעי לנשמה ולילד שבך.

לגבי האם הם קיימים אממממ, אוליי, הייתי מאוד רוצה שכן

האלפית הגולה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר