נו טוב, עכשיו צריך לערוך את כל החישובים מחדש...

למישהו יש מושג אם הולכים לתרגם את הטרילוגייה החדשה של רובין הוב?

Hear Me Roar

הולכים לתרגם אותו.

טוב לדעת :)

יש מידע מעבר לזה? התחילו כבר בתרגום? אם לא, מתי בערך יתחילו? מי הולך לתרגם? 

תודה ;)

Hear Me Roar

יש הרבה מידע, אבל לא ניתן לחלוק אותו עם הציבור :)

אני יכול רק להגיד שהוא יתורגם ובעזרת השם הוא ייצא בשנה הבאה. אני גם יכול להגיד שאני המתרגם של הספר.

ממש מגניב, תודה :)

זה לא יהיה מוזר מבחינתך? בספרים שקראתי שתרגמת עד עכשיו המשלב הלשוני לא היה גבוה במיוחד, לעומת הספרים שלה שנכתבים בשפה הרבה יותר גבוהה. אחד הדברים שאני הכי נהנה מהם בספרים שלה זה השפה, מקווה שזה יישמר טוב בתרגום שלך.

Hear Me Roar

ממש מגניב, תודה :)

זה לא יהיה מוזר מבחינתך? בספרים שקראתי שתרגמת עד עכשיו המשלב הלשוני לא היה גבוה במיוחד, לעומת הספרים שלה שנכתבים בשפה הרבה יותר גבוהה. אחד הדברים שאני הכי נהנה מהם בספרים שלה זה השפה, מקווה שזה יישמר טוב בתרגום שלך.

Hear Me Roar

מדובר על הטרילוגיה של הגשם הפראי (שהבנתי שלא תתורגם לעולם) או על הטרילוגיה של פיץ והליצן?

הטרילוגייה של פיץ (אני די משוכנע שגם צפריר דיבר על זה).

Hear Me Roar

אני רק צריך לומר: "איזה כיף"

רובין הוב מספקת עבורי את התשובה לשאלות מה הספרים האהובים עלי ומי הסופר האהוב עלי.

מעניין אותי לקרוא את הספרים של הגשם כדי לראות אם הם באמת כל כך גרועים. הבעיה היא שלקרוא את הספרים שלה באנגלית יהיה לי קשה עוד יותר מסתם לקרוא באנגלית.

מגניב שאתם מתרגמים אותה, אני לא זוכר שהודעתם על זה בעבר. חבל שאני לא זוכר כלום מהספרים הקודמים ואני גם לא חושב שאני אקרא אותם שוב... גם זה שלא קראתי את יער הגשם אולי יפגע בחוויה, לא? היי, צפריר, אולי תצרפו תקציר? זה עבד מעולה עם מכ"ה! (במיוחד אם תצרפו גם תקציר של יער הגשם :) )

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

ואחרי זה אנשים צוחקים עלי שלא קראתי שיר של אש וקרח...

צוחקים עליך...אחרי מה? אם התכוונת לזה שכתבתי שאני לא חושב שאקרא אותם שוב אני לא רואה את הבעיה. הסדרה הזו מדכאת מכדי לקרוא אותה יותר מפעם אחת (אבל טובה מכדי לפספס אותה לגמרי...) אולי חוץ מסוחרי הספינות, את הטרילוגיה הזו אני אולי ארצה לקרוא שוב.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

דווקא סוחרי הספינות היא הכי מדכאת מבין שלושת הטרילוגיות.

אני חושב שאקרא את הרואים למרחק שוב. אם רק לא היו לי עוד 19 ספרים של כישור הזמן לקרוא...

לא'ידע. לא מסכים. פיץ הוא פשוט דמות כל כך עגמומית וקדרורית.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר