הנושא היה סבבה, היכולת שלי להגיב עליו הייתה פחות טובה...

הטיול היה מצוין, אפילו כתבו עלינו ב- ynet ובוואלה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4494820,00.html

היה מגניב ^^

Hear Me Roar

אגב, מה דעתכם להחזיר את משחק הפגיעה/ריפוי? כול אחד יבחר 5 דמויות שיהרגו לאט לאט...?

Hear Me Roar

אני לא חושב שיש מספיק אנשים בפורום אפילו בשביל ההבדל של שתי ההודעות שאחריו מותר להמשיך לחסל.

אני בעד להחזיר את המשחק

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

שווה לנסות... אולי ככה יגיבו יותר אנשים.

Hear Me Roar

-תגובה רק כדי שתדעו שאני עדיין קיים-

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

זאת בדיוק הנקודה... קיימים פה אנשים, פשוט אין ממש על מה להגיב. משחק יכול להחיות פה את הפורום...

Hear Me Roar

אוף, הייתי שמח אם הפורום היה עובר למערכת שניתן להגיב אליה בנוחות ממכשירים ניידים.

לדעתי זה היה ממש משדרג את הפעילות פה. אפילו חשבתי לכתוב אפליקציה שתתאים את עצמה לוואלה. אבל זה לעתים נראה לי אוברקיל.

בסופו של דבר אחרי ארבע-חמש שנים של "פעילות" בפורום אני מגלה שגם אני כבר לא מגיב בפורום, גם אני מתלהב הרבה יותר מכנסים מאשר מההודעות פה.

וכן אני מסכים, הפייסבוק הרבה יותר נוח (רמז רמז), אבל יש שם הרבה פרסומים לא קשורים (וסליחה אם מי שמפרסם את הפרסומים האלה יראה את השורות האלו. לא התכוונתי שתראה אותן).

את מי נראה בעולמות ?

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

הפייסבוק נוח לך כי יש לו אפליקציה וכי אתה תמיד מחובר אליו גם ככה. מצד שני זה הדרך שלהם לגרום לך להיות שם. אני לא חושב שהוא יותר נוח מפורום עבור הנושאים שאנחנו מדברים עליהם פה. מה ששולחים שם הולך מהר לאיבוד ואי אפשר לכתוב דברים ארוכים. וכנראה שיש הרבה זבל שלאו דווקא קשור כי אין איך לאכוף שום דבר.

אני כל שנה אומר שאני לא בטוח אבוא ואז בא. אז סביר להניח שאבוא :P

נתנאל, זה הרבה יותר טוב מהוואטספ...

לגבי עולמות, אני אהיה בשני הימים... ה"מפגש" המתוכנן ככל הנראה יתרחש ביום הראשון (יום רביעי), כאמור אני אשמח לראות ותך\אתכם בכל יום...

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

איזה וואטסאפ? חשבתי שדיברת על הפייסבוק. בכל מקרה לצערי אין לי אחד כזה ואני לא מתכוון לפתוח אז אני אחפש פתרון אחר.

בדרך כלל בת אל מעדיפה לקבוע מפגשים שקרובים יותר לסופ"שים אז סביר שזה דווקא יהיה ביום חמישי. אלא אם כן יש הרצאות לחבר'ה מהקהילה ביום מסוים. אבל בתכלס זה לא משנה.

יש כמה סיבות ליום רביעי. אבל כאמור עוד נראה......

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

חח אני לא מבין למה מחכים לרגע האחרון בשביל לקבוע את המפגש. מישהו יכול להעיר את בת-אל?

אוי, אבל כבר קבעו מפגש לפני 5-6 ימים...אתה רואה, זה מה שקורה כשאין לך פייסבוק.

אני מפרסם באשכול חדש.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר