בעע אופטי עשית לי כאב ראש. תמיד חשבתי שהצבעים ההפוכים הם שחור ולבן XD

אגב, אני מזהה בכריכה את הסצנה הכי טובה בספר ואחת הטובות שקראתי אי פעם. אני אשמח לקרוא את הספר הזה רק בשבילה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

איזו התרגשות!!!! עוד קצת מגיע הספר שחיכיתי לו כל כך הרבה שנים!!!

מנהל הפורום
250+

ובכן, האם יש כבר תאריך יציאה של הספר?

האם ניתן לפרסם את הפרק הראשון?

הפרק הראשון - יפורסם באתר.

אין תאריך יציאה לספר- כי זה תלוי בגורמים שונים (לחץ עבודה בבית דפוס וכדומה), הצפי המקורי שמדבר על סביבות פסח- עדיין בתוקף :-)

מנהל הפורום
250+

אני לא מאמין שסוף סוף אני אזכה לסיים את הסדרה הזאת אחרי כל כך הרבה שנים, תודה לך צפריר

*החוכמה האמיתית והיחידה היא לדעת שאתה לא יודע כלום*

*הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד, היא להמציא אותו*

*יותר טוב לשתוק ולהיחשב לטיפש, מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון*

אתה עדיין לא תזכה לסיים אותה, עוד חזון למועד- יש גם את 13-14 (25-28), אבל זה צעד בכיוון, בהחלט :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

אני מקווה שצעד משמעותי שיביא בעקבותיו גם את הספרים האחרונים, הכל תלוי עכשיו בקהל!!

מנהל הפורום
250+

היי אלבו87,

מקווה שההנאה תהייה מושלמת. ספר מעולה שעבדנו עליו המון זמן.

כמו כן, אני יכול להגיד (לא בבטחה), אבל אם הספר הזה יצליח והמכירות יהיו טובות, אז לא נצטרך לחכות שנים לספרים הבאים, אלא הרבה הרבה פחות.

היי אלבו87,

מקווה שההנאה תהייה מושלמת. ספר מעולה שעבדנו עליו המון זמן.

כמו כן, אני יכול להגיד (לא בבטחה), אבל אם הספר הזה יצליח והמכירות יהיו טובות, אז לא נצטרך לחכות שנים לספרים הבאים, אלא הרבה הרבה פחות.

emo_45.png 
צפריר,אם זה היה תלוי רק בקצב הקריאה\תרגום שלך, כל החלקים היו יוצאים בהפרשים של חודשיים  או שלשה גג אם הקודם הוכיח את עצמו במכירות.

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

לא שיש לי טענות לגבי הסדרה (אחת הסדרות האהובות עליי ואני שואל רק מתוך סקרנות) אבל למה בעצם חילקו את הספר לטרילוגיה ולא תירגמו כרך אחד או חילקו ל2 כמו שאר הסדרה?

אוקיי, זה לא מובן, אז אסביר פה.

"עם בוא הסער" הוא הספר ה-12 בסדרה הכללית, אבל הוא הראשון שנכתב לאחר מותו של רוברט ג'ורדן. בהתחלה היה צריך להיות רק ספר אחד בשם "זיכרון האור" וג'ורדן הבטיח שהוא יהיה האחרון בסדרה אפילו אם יצטרכו למצוא דרך חדשה לכרוך ספרים. אז הוא מת.

ברנדון סנדרסון נבחר להשלים את הסדרה וקיבל לידיו את כל החומר שג'ורדן השאיר. לאחר שהתחיל לכתוב הוא ראה שאין סיכוי בעולם שהספר יהיה אחד, ולפי כמות החומר, הוא יצטרך לכתוב שלושה ספרים. וכך למעשה הספר הפך לשלושה. כשהראשון הוא "עם בוא הסער", השני הוא "מגדלי חצות" והאחרון הוא "זיכרון האור". 

עכשיו בעברית עומד לצאת החלק הראשון, "עם בוא הסער" שמתרכז יותר בדמויות של ראנד ואגווין, "מגדלי חצות" מתרכז יותר בפרין ובמאט, ואילו "זיכרון האור" הוא, כמובן, הקרב האחרון והנורא. 

לאחר סיום התרגום, הגענו לכמות דפים מפלצתית והספר, בלית ברירה, פוצל לשניים, כי ביחד הוא משהו כמו 900-1000 עמודים. מגדלי חצות, לפי הערכה גסה שלי, גם יפוצל לשניים ויהיה בערך 1000-1100 עמודים. וזיכרון האור... יא וואראדי, זאת מפלצת לא קטנה, קרוב ל-1300 עמודים. הספר הכי ארוך שתרגמתי עד היום היה "ריקוד עם דרקונים" וזה היה "רק" 1200 עמודים. אם קצת יכולת, יכול להיות שיישברו שיאים.

מקווה שעכשיו מובן.

עכשיו בהחלט מובן, תודה רבה על התשובה המהירה emo_01.png

חברים,

אנחנו ביום שני, עוד שבוע פסח, אנחנו כבר כוססים צפורניים, בבקשה, תזרקו עצם

תעלו את הפרק הראשון לאתר ותגידו לנו מתי יצא הספר

שבוע? שבועיים? יומיים? (הלוואי)

מה עם רכישה מוקדמת?

היי אנשים,

לפי מה שהבנתי, בית הדפוס עושה קצת בעיות, אז יש עיכוב (ומתברר שלא משנה כמה אני צועק, המכונות לא עובדות מהר יותר).

בעזרת השם, הספר יהיה מוכן לקראת סוף השבוע, תחילת השבוע הבא. מי שגר בתל אביב, יהיה מסוגל לקנות אותו ישירות מההוצאה, ואפילו נראה לי בהנחה שלא תהייה בחנויות סטימצקי. מי שקצת רחוק יותר יצטרך לחכות עד אחרי פסח, שהמשאיות של סטימצקי וצומת יואילו בטובן להפיץ את הספרים.

אפשר גם לקנות מהחנות של אופוס והם שולחים את הספרים עד הבית.

רכישה מוקדמת אין, אבל כפי שאמרתי, ברגע שיהיה את הספר, אתם מקבלים פה הודעה, וגם בפייסבוק.

הנה פרטים למי שעדיין כוסס ציפורנים (לא חראם עליהם?):

הספר עצמו הוא בגודל של קרוב ל-900 עמודים המחולקים לשני חלקים.

בחלק הראשון יש תקציר של 30 (!!) עמודים על כל אחד מהספרים הקודמים, שמביא אתכם ישר לעלילה, כך שמי ששכח, לא צריך לקרוא הכול מההתחלה).

החלק השני הוא טיפ טיפה יותר גדול מהשני.

בכל אחד מהחלקים יש את הנספח.

יש בחלק השני מפה חדשה של באנדר אבן.

זהו בינתיים, אייל ואני מעדכנים בשוטף. להחזיק אצבעות, זה מיד כאן!!

עבור לעמוד
... , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר