ממתינים לראות שיש ביקוש ל"עם בוא הסער", שהמעריצים לא נטשו את הסדרה מאז הספרים האחרונים (שיצאו לפני כ-8 שנים), ברגע שיהיה מה לדווח- נדווח, לא לדאוג

אולי אנחנו לוחצים קצת יותר מידי, אבל חייבים לדעת, לדעתכם לפחות... הייתה מספיק היענות מהקוראים שתספיק כדי שיוכלו לתרגם גם את הספרים הבאים? אחרי כמה חודשים כבר בטח יש מידע כלשהו, לא?

Hear Me Roar

הי,

יש התקדמות, אבל לצערי אני עדיין לא יכול לדווח מה קורה, עוד מעט סבלנות בבקשה

מנהל הפורום
250+

צפריר, יש חדשות בנוגע לספר הבא?

*החוכמה האמיתית והיחידה היא לדעת שאתה לא יודע כלום*

*הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד, היא להמציא אותו*

*יותר טוב לשתוק ולהיחשב לטיפש, מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון*

התלבטתי אם לקנות את הספר בסוף ירדתי מהענייןו השאלתי אותו מהספרייה הסיבה לכך היא שלא ברור אם ימשיכו לתרגם.. יש סיכוי שממשיכים את התרגום?

יש סיכוי טוב מאוד. הבעיה היא עם אנשים שלוקחים מהספריות היא שאחר כך רואים שאחוז המכירות לא גבוה ולא ממשיכים בתרגום.

לעיונכם ושיקול דעתכם.

היי,

התחלתי לא מזמן את הסדרה וקראתי עד כה, קצת, ממש קצת, את 2 הספרים הראשונים. הם היו די טובים ולמרות שקצת חששתי ממה ששמעתי וראיתי על הסדרה, קראתי את שניהם.

לא התקדמתי לספר השלישי, וגם לא בטוח שאוכל להתקדם לספרים הבאים. בעיקר כי לפני תקופת לימודים לחוצה (י"ב, קשה), וגם כי אין לי איך להשיג את הספרים קרוב אליי (בספריה בעיר שלי יש את השלישי והחמישי, 5 ספרים חסרים להם - ואז משם יש את כל ההמשכים עד האחרון שיצא)

חשבתי לדלג על אלו שלא נמצאים ולקרוא תקצירים חלופיים, או לנסות לקנות אותם, האם זה שווה את זה?

שמעתי המון על מריחה בסדרה, על הדרדרות... אני לא יודע מה עוד יהיה בהמשך של הסדרה הארוכה הזאת ורק התחלתי ויש לי תהיות, יש לי כמה ספקות.

שווה להמשיך ולנסות להשיג את הספרים הבאים?        

אשמח לתשובות,

מתן :) 

הו לא, אני ממש ממליץ להימנע מדילוג על ספרים. אמנם יש מריחה בספרים המתקדמים יותר אבל לצידה קיימת בניית עולם מהטובות ביותר בז'אנר.

בכל מקרה, עיקר המריחה שאנשים מדברים עליה מתרחשת בכיוון כרכים 14-10 פלוס מינוס ככה שלפחות את ה 12-13 ספרים הראשונים (6 ספרים אם אתה קורא באנגלית) מומלץ לקרוא במלואם.

כשיתחילו המריחות עדיף לדלג על קטעים ספציפיים. זה מאוד קל לזהות איפה מתחילה מריחה (אחרי שניים שלוש ספרים אתה תתרגל לזה בקלות) ולדלג על חצי עמוד-עמוד בכל פעם שעולה צורך.

לא רואה הרבה טעם לקרוא את הסדרה תוך כדי דילוגים על רוב הספרים שלה. אמת, הספרים שברנדון כתב מעולים, אבל עיקר כוחה של מכ"ה בבניית העולם האיטית והיפהפייה ותקצירים לא יוכלו להחליף את זה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

כן, גם אני לא חשבתי על לדלג על הספרים, בד"כ שמדובר בפנטזיה אני לא  מאלו שידלגו על ספרים, במיוחד לא כאשר כל ספר רק מוסיף לעולם ולדמיוות; הבעיה היא השגת הספרים, ואם בכלל שווה לנסות להשיג את אלו שחסרים. מדובר בסדרה מאוד ארוכה... אבל למרות זאת, שני הכרכים הראשונים היו די טובים, אז אני סקרן להמשיך הלאה. 

אם יש בספריה אז הרווחת. אם לא, לפעמים אפשר למצוא כרכים בזול בחנויות יד שנייה.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

הבעיה שיש בספריה את כרך 3, חסר להם את 4, יש להם 5 וחסרים להם 5 כרכים וזה ממשיך מ10 עד מה שיצא לאחרונה... 

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר