הושגו "כוכב הרפאים" השני של מחזור שער המוות ושני הספרים של הפסיפס הסרנטיני.

עוד לא קראת את מחזור שער המוות? בכל מקרה, מה עם מכ"ה? 

סיימתי את שם הורד ואני עוד מעט מסיים את פרנהייט 451 שדי דומה ל1984 רק הרבה פחות טוב.

Hear Me Roar

אני עכשיו קורא כמה ספרים הרלוונטים למלחמת עולם ראשונה, ואז ממשיך לשני ספרי רובין הוב שלא קראתי (רשומות גשמי הפרא 3+4)

מנהל הפורום
250+

לא קראתי את שער המוות כי לא היה את הספר השני בספרייה. עכשיו הם קנו אותו אחרי שביקשתי מהם כבר הרבה זמן ואני יכול להמשיך לקרוא.

סיימתי את הספר ואני לא יודע כמה וייס והיקמן היו סגורים על עצמם כשהם כתבו אותו. הרגשתי כמו בהצגה באייקון עם כל הבדיחות גיקים שנכנסו לספר. לפחות הם טובים בלבנות עולמות.

את כישור הזמן אני אמשיך אחרי הפסיפס. הספרנית אמרה לי להביא לה את רשימת כל הספרים בסדרה כדי שהם יוכלו להשאיל לי אותם לפי הסדר.

אני מתכוון לסיים השבוע ספר של מלחמת העולם הראשונה, ואז ל"עיר הדרקונים"....

מנהל הפורום
250+

שוב הספריה הביאה לי ספרים לא נכונים, והפעם: "זכרון האור". זה בטח רמזים שאני ממש צריך להתקדם במכ"ה.

בנתיים גיליתי שאני מאוד נהנה לקרוא את הפסיפס הסריניטני. ספר אגדתי וקסום כמו הספרים האחרים של גאי גבריאל קאי.

לא שמעתי על עיר הדרקונים, של מי זה?

קראתי את קן הקוקיה בעקבות הסרט הנפלא, הספר היה די בינוני אבל נהניתי בגדול.

עכשיו אני קורא ספר של סטיבן קינג (ראשון שלי), "עונות מתחלפות", זה ספר שמצרף ארבע נובלות שהן לא סיפורי אימה למרות שיש בכל אחת מהן קצת מהאימה... אני בינתיים בשלישי, הראשון הוא לא אחר מאשר חומות של תקווה. כן כן, הסרט מבוסס על הנובלה הזאת... עכשיו אני קורא את הנובלה השלישית, "הגופה", שמסתבר שגם עליה עשו סרט שנקרא "אני והחבר'ה" ("stand by me") שאמור להיות ממש קלאסיקה אז הורדתי אותו :)

מקווה להשיג סוף סוף את זכרון האור ולחזור לפנטזיה.

Hear Me Roar

עיר הדרקונים- זה שלישי בסדרת "רשומות גשמי הפרא" של רובין הוב, שאין לנו כוונה לתרגם.

פשוט כשקראתי את הספר החדש, ראיתי שיש כמה אירועים שאולי יהיה כדאי להזכיר במעין הקדמה כשנוציא את הספר. אז הבנתי שאני צריך לעשות השלמות (קראתי רק את שני הספרים הראשונים בסדרה)

מנהל הפורום
250+

זה קצת מעציב שרשומות גשמי הפרא לא תתורגם. אני זוכר שגם הביקורות על סוחרי הספינות לא היו טובות יחסית. לכן קשה לי פשוט להאמין שהסדרה כל כך לא טובה. תקציר יהיה נחמד.

אגב, שמעתי פעם שרובין הוב (לא זוכר מה השם האמיתי שלה) ביקשה שלא יכתבו פאן פיקים על הספרים שלה ונשמע שהיא יותר קפדנים לגבי מה שהיא מוציאה. לא תהיה לה בעיה עם הקדמה שלא היא כתבה?

נראה, זו ביקורת שכתבתי לפני כמה שנים- כשהיה נראה שהיא תכלול רק שני ספרים-

רשומות גשמי הפרא

מנהל הפורום
250+

כנראה שאתה צודק וזה באמת לא ספר טוב. קיוויתי שבבוא הדרקונים ניחשף ליותר סודות של הבינה והאומנות, כמה מהם יש ברשומות ובטרילוגיה החדשה?

הבינה והאומנות ממש לא מופיעים בסדרה הזו (אני לא זוכר שהן הופיעו בסדרת הספינות, רק אצל פיץ)- כמובן שהן מופיעות בטרילוגיה החדשה.

מנהל הפורום
250+

הם לא הופיעו בסדרת הספינות בשמן אבל יש שם הרבה מידע לגבי המקורות לכח ועל איך הן עובדות. (הזכרונות והרעלים, הספינות והעצים שמהם הן בנויות ועוד).

בקיצור, נשאר לי רק להמתין [:

אייל, אולי תצרפו לסדרה החדשה תקציר של רשומות גשמי הפרא? זה ממש יועיל. כמו שעשיתם עם מכ"ה, שאגב אם כבר מדברים סיימתי את הספר האחרון שלה (קניתי באייקון ביחד עם השני של הלהב עצמו) ושלושתם היו מעולים :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

זה רעיון... זו הסיבה שאני מתכוון להשלים את שני הספרים האחרים...

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר