סיימתי את הטרילוגיה של בובי דולר.

עכשיו יש לי כמה ספרי עיון (כלכלה/פילוסופיה/מחשבים/היסטוריה)- לאחר מכן אחזור לז'אנר (או לסיפורת).

מנהל הפורום
250+

כן, הוא YA, אז מה? אני קורא את רוב תת הז'אנרים...אפילו דמדומים :)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

לאאאאא יש כל כך הרבה ספרים ואני לא מתקדם :O

שלג, אני סוף סוף מבין את החתימה שלך [:

תגיד לנו מה חשבת על לב פלדה. (למרות שיש סיקור די נרחב של צפריר ואפילו קראתי את הפרק לדוגמא)

מה זה? קראת את ששאו"ק? מה השתנה?

מאוד נהנתי מלב פלדה. אבל זה ממש קל ליהנות מכל ספר של סנדרסון אז זו לא חוכמה. זה ספר נוער שמזכיר מאוד בכמה בחינות את הערפילאים- קבוצת 'מורדים' קטנה שמנסה להפיל/לחסל את ה'שליט הגדול' באמצעות תוכנית מורכבת ומתוחכמת במיוחד שנראית חסרת סיכוי. וכמו עם הערפילאים הספר הראשון סגור עלילתית אבל משאיר פתח מסקרן להמשך. הכתיבה קלילה יותר, העלילה פשוטה יותר והעולם/מערכת קסם פחות מורכבים (המערכת קסם היא עקרונית פשוט אוסף של כוחות על הזויים להפליא) אבל איכשהו סנדרסון שומר את הכוחות האלה בתוך מסגרת מגבילה שמאפשרת אתגר ושומרת על אמינות (בעיה קשה במיוחד בספר הזה אבל הוא התמודד איתה בהצלחה)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

התחלתי את כישור הזמן, הציטוט השני משם, לא?

נשמע נחמד לקרוא את לב פלדה אבל אני תוהה אם יתרגמו את ההמשך של הסדרה ואם הוא כבר קיים בכלל.

אה, כן, אבל רגע, רק עכשיו התחלת את כישור הזמן? מילא ששאו"ק יש את תירוץ הדוסיות, אבל הייתי בטוח שאתה כבר מכיר את מכ"ה!

אפשר לקרוא את לב פלדה גם בלי המשך. כמו שאמרתי, הספר נסגר טוב אז זה לא צריך להיות שיקול.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

אל תשכח שאני שואל ספרים מספריה ושהסדרה הזאת התחילה להיגמר רק לאחרונה. לא מתחילים סדרה של 20 ספרים שעוד לא נגמרה כשאתה שואל ספרים מספריה!

בזה הוא צודק, איכשהו אני עשיתי את הטעות הזאת... התחלתי את הסדרה בכיתה ט' בערך (סיימתי י"ב שנה שעברה) :(

Hear Me Roar

אה, כן, מהבחינה הזו אתם בערך צודקים. פשוט אין לי את הסבלנות לחכות עד שסדרות יגמרו ובאמת בסוף יוצא שאני קורא את רובן לפחות פעמיים אם לא יותר בשביל 'ריענונים'. מצד שני, ככה אני ממצה הרבה יותר את ההנאה מכל סדרה xD

"פחד חותך עמוק מחרבות"

אמא שלי הביאה לי בטעות את שני הכרכים של מגדלי חצות ועכשיו הם מחכים על השולחן עד שאני אקרא את לא יודע כמה הספרים שבאמצע =="

יש 21 כרכים באמצע ^^

ולמה שהם יחכו לך...? אתה לא מחזיר אותם לספרייה בינתיים? או שהיא בכלל קנתה לך אותם?

Hear Me Roar

אוי לא :O

אני לא מחזיר כי הספריה סגורה עד סוף החג. אז הם מחכים פה בנתיים [:

עריכה:

ביטרבלו הוא לא ממש ספר פנטזיה. אמנם יש שם אנשים עם יכולות מיוחדות ושטויות כאלה אבל זה לא שהעלילה נשענת על זה יותר מדי. כשמורידים את כל השטויות האלה מסופר על מלכה צעירה שמנסה לנהל ארץ שמדחיקה שואה. זה פשוט כמו לראות סרט לילדים כלשהו. מעניין אבל חסר ערך מוסף.

לגבי לב-פלדה- ספר ההמשך עוד לא יצא, אז ממילא אי אפשר לתרגם...

מנהל הפורום
250+

סיימתי את סיפורי האוטורי (רק את הטרילוגיה בלי שני הספרים האחרים). די נהנתי, לפחות מהראשון ומהאחרון. האמצעי היה קצת יותר חלש. למען האמת זה בקלות היה יכול להיות ספר רגיל ולאו דווקא ספר פנטזיה.

סיימתי את בטרם יעלו לגרדום וממשיך במלוא הקיטור לאחרון של כישור הזמן (שניהם הרכש שלי מאייקון)

"פחד חותך עמוק מחרבות"

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר